Head tulemused kabe meistrivõistlustelt

23.08.-01.09.2019  toimusid Bulgaarias, Kranevos  noorte maailmameistrivõistlused 64-ruudulise kabes.

TRIINU JALG (8. a klass) vanuseklassis U17  (sündinud 2003-2005)
kiirturniiril  5. koht,  osalejaid 12
klassikalisel turniiril 5. koht, osalejaid 10
välkturniiril 6. koht, osalejaid 12

MERILII JALG  (12.klass)  vanuseklassis U20 (sündinud 2000-2002)
kiirturniiril 2. koht, osalejaid 11
klassikalisel turniiril 4. koht, osalejaid 10
välkturniiril  7. koht, osalejaid 11

03.-08.09.2019 toimusid Itaalias, Chianciano Terme linnas naiste võistkondlikud Euroopa meistrivõistlused 100-ruudulises kabes.
Triinu Jalg ja Merilii Jalg  kahekesi moodustasid naiste võistkonna ja saavutasid 5. koha. Osales 6 võistkonda.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/09/18/head-tulemused-kabe-meistrivoistlustelt/

Jõgevamaa Aasta Klassiõpetaja

Jõgevamaa Aasta Klassiõpetaja  tiitli pälvis (26.08.2019)  meie kooli klassiõpetaja KATRINA TAMMISTU.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/09/02/jogevamaa-aasta-klassiopetaja/

Esikoht ja hea tulemus võistlusmängult “Kaitse end ja aita teist”

05.-06.06.2019 toimus 25. võistlusmäng  “Kaitse end ja aita teist” (KEAT) Udu talus.
Kahepäevasel võistlusel panevad  noored proovile oma teadmised  esmaabist, matkatarkustest, liiklusest, päästeteemadest, internetiohutusest ja meelemürkide kahjulikkusest. Teadmisi tuleb rakendada praktilistes tegevustes. Lisaks toimub kohapeal veel palju huvitavaid jõukatsumisi.

I koha saavutas meie kooli 8. klassi meeskond, kuhu kuulusid
Joosep Kalme, Heilika Nigulas, Angelika Palm, Oskar Plato, Janmar Reiljan, Andris Roland Saar,
Cätlyn Säärits, Krislyn TammistuAndreas Aasmaa (7. a klass)

III koha saavutas meie kooli 6. – 7. klasside meeskond, kuhu kuulusid
6. klassist Kaisa Õun, Jan Raudsepp, Moorits Enel, Kaspar Tuvike
7. a klassist Janeli Kivimurd, Annabel Alaveer, Karl August Menson
7. b klassist Marta Saariste, Arto Reinik

Õpilasi juhendab õpetaja Eha Kuld.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/06/07/3240/

Esikoht Jõgevamaa noorte discgolfi meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte discgolfi meistrivõistlused toimusid 13. mail 2019 Kuningamäel.

vanuseklassi MJ-15 (2004 – 2006)
tüdrukute arvestuses
I koht ANGELIKA PALM  (8. klass), osalejaid 6.

Oma panuse andsid ka:
8. klass: Janmar Reiljan,  Joosep Kalme
9. b klass: Mikk Korkmann

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/05/23/esikoht-jogevamaa-noorte-discgolfi-meistrivoistlustelt/

Hea tulemus inimeseõpetuseolümpiaadi vabariiklikult voorult

Inimeseõpetuseolümpiaadi vabariiklik voor toimus 08. mail 2019 Tallinnas.

6. klasside arvestuses
HANNA VAHTRA  4. koht, osalejaid 19.

Oma panuse andis ka Kärt Kalme (5. b klass).

Õpilasi juhendab Katrina Tammistu.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/05/23/hea-tulemus-inimeseopetuseolumpiaadi-vabariiklikus-voorus/