Kategooria: Tunnustused

* * *
13.02.2024 toimus piirkondlik geograafiaolümpiaad 7. - 9. klassidele

9. klasside arvestuses
III koht KERTU KIVIMURD, osalejaid 19.

8. klasside arvestuses
III koht MARKKUS-LAURI KALLA, osalejaid 15.

7. klasside arvestuses
III koht LY-SANDRA VOOL, osalejaid 15.

Õpilasi juhendab Ingrid Klandorf.

Oma panuse andsid ka
9. klass: Patrick Krull, Kaarel Toim, Berit Välba, Sten-Joosep Mällo
8. klass: Rasmus Soomelt, Ott Korkmann, Natali Roomet
7. klass: Adeele Palm, Marii Eliis Libba

* * *

31.01.2024 toimus piirkondlik matemaatikaolümpiaad 7. - 9. klassidele Palamusel.

7. klasside arvestuses
III koht LY-SANDRA VOOL, osalejaid 19.
Õpilast juhendab Kristin Rand.

Oma panuse andsid ka
9. klass: Patrick Krull
8. klass: Markkus-Lauri Kalla

* * *
Matemaatikaviktoriini Nuputa Jõgevamaa voor toimus 30.11.2023 Palamusel.

5.-6.klasside arvestuses
I koht võistkond koosseisus 5. klassist ITI KORKMANN ja LIISI LAURAND
ning 6. klassist JASPER KÄGO ja SUSANNA SOOTS, võistles 9 võistkonda.

Õpilasi juhendavad Eha Kuld ja Kristin Rand.

Oma panuse andsid ka: 7. klass: Adeele Palm ja Ly-Sandra Vool, 6.a klass Liise Sofie Kolde

* * *
INGE JÕGI - Jõgeva valla aasta õpetaja 2023 nominent
Väga hea südamega tehtud töö eest väikeklassi õpetajana.
05.10.2023

* * *
Jõgeva valla laste jooksu seeriavõistlus 2023.
Kevadel ja sügisel toimus kuus etappi valla kuues piirkonnas - Siimusti, Vaimastvere, Torma, Palamuse, Kuremaa ja Laiuse. Arvesse läks viis võistlust. Punkte tõi etapi 20 paremat kohta (I-21p, II-19p, III-18p, IV-17p, jne)

I koht LUISA MIRELL KALAMEES 6. a klass
II koht MARIELA RENATE LABE 6. a klass ja MARII ELIIS LIBBA 7. klass.
III koht OLIVER JÕEMETS 6. a klass

Õpilasi juhendab Ester Laumets.

* * *

Maakonna noorte meistrivõistlus sügiskrossijooksus toimus 20.09.2023 Kuremaal.

1.koht PU-16 2000m RASMUS SOOMELT 8. klass
2.koht TU-12 500m DAMELIA LIMBAK 4. klass
2.koht TU-16 500m MARII ELIIS LIBBA 7. klass
3.koht TU-14 500m CELIA RAJA 7. klass
3.koht PU-18 1000m OSKAR KEVVÄT 9. klass

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Merike Olgo (4.klass osas)

* * *
Jõgevamaa noortemeistrivõistlused kergejõustiku 4-võistluses toimusid 15.09.2023 Jõgeval.

Oma vanuseklassis tulid maakonna meistriteks
ROMER RÄÄBIS 8. klass ja MARII ELIIS LIBBA 7. klass.

Õpilasi juhendab Ester Laumets.

* * *

Saare järve 40. juubelijooks toimus 14.09.2023.

Medalivõitjateks tulid oma vanuseklassis järgmised õpilased:
1.koht - MARIELA RENATE LABE 6. a klass, OLIVER JÕEMETS 6. a klass,
SERGO SVJATSKI 4. klass
2.koht - MARII ELIIS LIBBA 7. klass, SUSANNA SOOTS 6. a klass
3.koht - LUISA MIRELL KALAMEES 6. a klass

Õpilasi juhendab Ester Laumets.