Kontaktandmed

ico_punkt_punane POSTIAADRESS

Kooli 2
49226 Palamuse
Jõgeva vald

ico_punkt_punane E-POST

kool@palamuse.edu.ee

ico_punkt_punane TELEFONID, E-POST

direktor SIIRI SÕMER
tel  530 67628 Siiri.Somer@palamuse.edu.ee

õppejuht AIVE JÕESSAR
tel 530 87563 Aive.Joessar@palamuse.edu.ee

sekretär MERIKE LAIUSTE
tel 588 57771
Merike.Laiuste@palamuse.edu.ee
kool@palamuse.edu.ee

huvijuht EVELYN MERUSK
tel  588 57771  (kutsumisega) Evelyn.Merusk@palamuse.edu.ee

õpikeskuse juht GETTER RAND      tel 519 90086 Getter.Rand@palamuse.edu.ee

HEV koordinaator
KÜLLI TOOTS
tel 533 37276
Kylli.Toots@palamuse.edu.ee

sotsiaalpedagoog
MAILA KORKMANN
tel  534 10003 Maila.Korkmann@palamuse.edu.ee

logopeed SIRJE KIIS
Sirje.Kiis@palamuse.edu.ee

koolipsühholoog EVI ŠTUKERT
Evi.Stukert@palamuse.edu.ee

majandusjuhataja
DIANA LÕHMUS, kooli söökla
tel  540 05614 Diana.Lohmus@palamuse.edu.ee

IT-juht MARJO TOOMIK
Marjo.Toomik@palamuse.edu.ee

raamatupidaja EVELIN LIIV
tel 776 6570
evelin.liiv@jogeva.ee

 

Igavene link sellele artiklile: https://www.palamuse.edu.ee/web3/kontaktandmed/