apr. 09 2019

Esikoht ja hea tulemus Jõgevamaa noorte korvpalli meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte korvpalli meistrivõistlused toimusid 05.04.2019 Tormas.

mini vanuseklassis tüdrukte arvestuses
I koht Palamuse II naiskond, kuhu kuulusid Palamuse gümnaasiumist : Kertu-Kaisa Kalamees (4. a klass),
4. b klassist:  Annabel JõemetsLoteliis LimbakBerit Välba.
II koht Palamuse I naiskond, kuhu kuulusid:  2. klassist: Elina-May Must, Adeele Palm, Linda Laanemäe,
Kertu Kull (4. a klass), 4. b klassist: Kertu Kivimurd, Paula Palmsaar;  võistles 3 võistkonda.

Õpilasi juhendab Anneli Plaado.

 

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/04/09/esikoht-ja-hea-tulemus-jogevamaa-noorte-korvpalli-meistrivoistlustelt/

apr. 01 2019

Esikohad ja head tulemused meistrivõistlustelt ujumises

XXX Jõgevamaa noorte meistrivõistlused ujumises toimusid 27.03.2019 Kuremaal.

tüdrukute arvestuses
MARTA SAARISTE (7. b klass)
C-vanuseklassi (2004-2005) 50 m vabalt  I koht  ajaga 33,63  ; võistlejaid  5
tüdrukute 50 m rinnuli (absoluut)  II koht  ajaga 45,28  ; võistlejaid 6
tüdrukute 50 m selili (absoluut)  II koht  ajaga 41,66  ; võistlejaid 5

ANGELIKA PALM  (8. klass)
tüdrukute 50 m selili (absoluut)  I koht  ajaga 41,47  ; võistlejaid 5
C-vanuseklassi  (2004-2005) 50 m vabalt  II koht  ajaga 33,85  ; võistlejaid 5
tüdrukute 50 m rinnuli (absoluut)  III koht  ajaga 46,78  ;  võistlejaid 6

KELLI TEPPO  (3. klass)
E-vanuseklassi (2008-2009) 25 m vabalt  I koht  ajaga 20,88  ; võistlejaid  17

ADEELE PALM (2. klass)
mini-vanuseklassi (2010 ja nooremad) 25 m vabalt  I koht  ajaga 22,41  ; võistlejaid  12

KAISA ÕUN  (6. klass)
D-vanuseklassi (2006-2007) 50 m vabalt  III koht  ajaga 36,81 ; võistlejaid  10

poiste arvestuses
RASMUS SOOMELT (3. klass)
E-vanuseklassi  (2008-2009)  25m vabalt  I koht  ajaga 18,63 ; võistlejaid  21

MIKK KORKMANN (9. b klass)
B-vanuseklassi (2002-2003) 50 m vabalt  II koht  ajaga 33,62  ; võistlejaid  2
poiste 50 m rinnuli (absoluut) III koht    ajaga 48,00  ; võistlejaid 4
poiste 50 m selili (absoluut)  III koht  ajaga 45,40  ; võistlejaid 4

JASPER SOOMELT (5. b klass)
D-vanuseklassi  (2006-2007)  50m vabalt  II koht  ajaga 46,00 ; võistlejaid  8

KALVIN GERMAN  (6. klass)
D-vanuseklassi  (2006-2007)  50m vabalt  III koht  ajaga 49,93 ; võistlejaid  8

Oma panuse andsid ka:
1. klassist: Oliver Jõemets
3. klassist: Romer Rääbis, Ott Korkmann,  Ats Kaarel Kolde
4. b klassist: Annabel Jõemets
6. klassist:  Karlis Kull,  Jan Raudsepp

Suurte koolide arvestuses (200+ õpilast) meie koolil I koht, osales 2 kooli.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/04/01/esikohad-ja-head-tulemused-meistrivoistlustelt-ujumises/

märts 22 2019

Esikohad ja head tulemused matemaatikavõistluselt Nuti-Mati

Nutisport korraldab Eesti meistri-, karika- ja rahvaspordivõistlust Nuti-Mati matemaatikas.
Meistrivõistlustel võisteldakse tippspordi kategoorias individuaalselt.
Rahvaspordivõistlustel võisteldakse rahvaspordi kategoorias individuaalselt.
Karikavõistlustel võisteldakse võistkondadena (valitakse etteantud punktide alusel individuaaltulemustest).
2018/2019. õppeaastal toimuvad Eesti IV meistri-, karika- ja rahvaspordivõistlus Nuti-Mati matemaatikas.

19.03.2019 toimus meistrivõistluste Kesk-Eesti finaal meie koolis.
Meistrivõistluste võistluskeem: maakondlik võistlus koolis> piirkondlikud finaalid > vabariiklik finaal.

tippspordi
8. – 9. klasside arvestuses
I koht KRISTJAN SÄÄRITS (9. b klass)
III koht MARK PRITS  (9. a klass) ; osalejaid 10.

4. – 5. klasside arvestuses
I koht KASPAR LAANES  (5. b klass)
II koht RAGNAR KLAOS (5. b klass) ; osalejaid 10.

6. – 7. klasside arvestuses
II koht JANELI KIVIMURD * (7. a klass)
III koht MOORITS ENEL * (6. klass) ; osalejaid 10.

1. klasside arvestuses
II koht JASPER KÄGO ; osalejaid 3

rahvaspordi A grupis
II koht GERT KANTER (9. b klass) ; osalejaid 4.

rahvaspordi B grupis
II koht PATRICK PALMSAAR (6. klass)
III koht ARTHUR FEKLISTOV (5. b klass) ; osalejaid 5.

* – osaleb vabariikliku vooru võistkonnas (vaata ka 22.04.2019 postitust)

Oma panuse andsid ka
2.klassist: Ly-Sandra Vool
5. a klassist: Patrick Aro
5. b klassist: Ken Peetsu, Kärt Kalme
6. klassist: Jan Raudsepp
7. a klassist:  Annabel Alaveer, Karl August Menson, Triinu Jalg
7. b klassist:  Marta Saariste, Arto Reinik
9. b klassist: Reimo Kaabel

Õpilasi juhendavad Eha Kuld, Kadri Lille, Katrina Tammistu, Aime Ojasoo ja Inge Jõgi.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/03/22/esikohad-ja-head-tulemused-matemaatikavoistluselt-nuti-mati/

märts 20 2019

Esikohad ja head tulemused Jõgevamaa meistrivõistlustelt välkkabes

16. märtsil  2019 toimusid Jõgeval Jõgevamaa meistrivõistlused välkkabes.

64-ruudulises kabes  (naised)
I koht MERILII JALG (11. klass)
II koht  TRIINU JALG (7. a klass),  osalejaid 2

100-ruudulises kabes (naised)
I koht MERILII JALG (11. klass)
II koht  TRIINU JALG (7. a klass),  osalejaid 2

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/03/20/esikohad-ja-head-tulemused-jogevamaa-meistrivoistlustelt-valkkabes/

märts 15 2019

Esikohad ja head tulemused noorte suusatamise meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte suusatamise meistrivõistlused toimusid  13.03.2019 Kuningamäe suusaradadel.

U17 vanuseklassis
tüdrukute arvestuses 3 km
I koht ANGELIKA PALM (7. klass)  ajaga 0.11,30   , osalejaid 3

U16 vanuseklassis
poiste arvestuses 4,5 km
I koht  JANMAR REILJAN (8. klass)  ajaga 0.12,56
II koht  ANDRIS ROLAND SAAR   (8. klass) ajaga 0.13,17

III koht  OSKAR HENDRIK HÜTT  (9. a klass)  ajaga 0.14,20  , osalejaid 15

U18 vanuseklassis
poiste arvestuses 4,5 km
II koht  RAIKO SAAR   (10. klass) ajaga 0.12,23  , osalejaid 6

U14 vanuseklassis
tüdrukute arvestuses 1,5 km
III koht TRIINU JALG (7. a  klass)  ajaga 0.06,22   , osalejaid 16

teatesuusatamises 4×1 km
III koht võistkond koosseisus Triinu Jalg (7. a klass), 8. klassist Angelika Palm, Janmar Reiljan ja Andris Roland Saar   ajaga 0.14,51, osales 10 võistkonda.

Oma panuse andsid ka
2.klassist: Romet Svjatski, Linda Laanemäe, Adeele Palm, Ly-Sandra Vool, Celia Raja
3.klassist: Rasmus Soomelt,  Ottokar Hugo Hütt, Rico Sebastian Klaar, Ott Korkmann
4.a klassist: Martin Tuka, Kertu-Kaisa Kalamees, Kertu Kull
4.b klassist: Kaarel Toim, Kertu Kivimurd
5.a klassist: Marleen Reiljan
5.b klassist: Kert Prits, Jasper Soomelt
6.klassist: Moorits Enel, Johanna Must
7.b klassist: Marta Saariste,  Saskia Sulp, Helena Aus
8. klassist:  Joosep Kalme
9. a klassist: Mark Prits
9. b klassist: Mikk Korkmann

Suurte koolide arvestuses (üle 200 õpilase) sai meie kool II koha, arvestuses 4 kooli.

Õpilasi juhendavad Ester Laumets,Vallo Väljaots, Merike Olgo ja Mariliis Merusk.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/03/15/esikohad-ja-head-tulemused-noorte-suusatamise-meistrivoistlustelt/

märts 12 2019

Esikoht inglise keele olümpiaadilt

Inglise keele olümpiaadi (9. klassidele) maakondlik voor toimus 08.03.2019 Jõgeval

I koht MARTIN MERIRAND (9. a klass), osalejaid 50.

Õpilast juhendab Margit Menson.

Oma panuse andsid ka: Mark Prits, Marten Pärn, Kert Rudissaar, Õnneli Sepp, Gregory Kenneth Pekka, Kristjan Säärits, Oskar Hendrik Hütt, Kert Kaldma, Ragnar Paavel, Kaisa Kütt

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/03/12/esikoht-inglise-keele-olumpiaadilt/

märts 11 2019

Esikoht ja hea tulemus kiiruisutamise meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte kiiruisutamise meistrivõistlused toimusid 07.03.2019 Adaveres.

Tavauisk 500 m 
BP vanuseklassis (sündinud  2003 – 2004)
I koht OSKAR HENDRIK HÜTT   (9.a  klass) ajaga 01:19,9, osalejaid 5

AP vanuseklassis (sündinud  2000 – 2002)
II koht  RAIKO SAAR   (10. klass) ajaga 01:15,9, osalejaid 7

Oma panuse andsid ka
2. klassist: Elina-May Must
3. klassist: Ottokar Hugo Hütt, Ott Korkmann
5. a klassist: Keleri Kask,  Marleen Reiljan

5. b klassist: Gaspar Kald, Kert Prits, Daniela Limbak
6. klassist: Johanna Must
9. b klassist:  Mikk Korkmann

Õpilasi juhendavad Ester LaumetsVallo Väljaots ja Merike Olgo.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/03/11/esikoht-ja-hea-tulemus-kiiruisutamise-meistrivoistlustelt/

veebr. 22 2019

Esikoht ja head tulemused geograafiaolümpiaadilt

Geograafiaolümpiaadi maakonna voor toimus 12. veebruaril 2019 Jõgeval.

9. klasside arvestuses
I koht  TEIVO LIMBAK (9. a klass) ,
õpilane osaleb ka vabariiklikul olümpiaadil,
II koht  REIMO KAABEL (9. b klass), osalejaid  14

7. klasside arvestuses
III koht  ARTO REINIK, osalejaid  13

8. klasside arvestuses
III koht  JANMAR REILJAN, osalejaid  10

Õpilasi juhendab Virge Valdmaa.

Panuse andsid ka  Richard Aro  (7. b klass), Janeli Kivimurd  (7. a klass),  Triinu Jalg  (7. a klass), Mark Prits (9. a klass), Mikk Korkmann (9. b klass), Gert Kanter (9. b klass).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/22/esikoht-ja-head-tulemused-geograafiaolumpiaadilt/

veebr. 14 2019

Esikoht spordimälumängult Bumerang

14. veebruaril 2019 toimus XVI spordimälumängu Bumerang Jõgevamaa finaal (II etapp).

Eesti Spordilehe poolt ellukutsutud spordimälumäng Bumerang on 2019. aastal käimas XVI hooaeg.
Mälumängu peakorraldaja on Eesti Koolispordi Liit. Mälumäng on suunatud kõigile Eesti üldhariduskoolide õpilaste neljaliikmelistele võistkondadele. Küsimused on koostatud valdavalt Eesti ajakirjanduses ja sporditeabe väljaannetes ilmunud materjali põhjal. Mälumäng toimub 4 etapis (I etapp – mälumäng koolides, II etapp – maakondlik finaal,
III etapp – viis regionaalset vahefinaali, IV etapp -finaal 15-le võistkonnale).

I koht võistkond koosseisus 12. klassist Indrek Lalin, Alvar HallingTim-Jürgen Tamm ja Randar Saar
Võistkond pääses edasi spordimälumäng “Bumerang” regionaalsesse vahefinaali (III etapp).

Oma panuse andsid ka 8. klassi õpilased Joosep Kalme, Angelika Palm,  Janmar Reiljan ja Andris-Roland Saar.

Õpilasi juhendab Vallo Väljaots.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/14/esikoht-spordimalumangult-bumerang/

veebr. 14 2019

Head tulemused rahvastepallivõistlustelt

Jõgevamaa suurte koolide 1.-3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis toimusid 13.02.2018 Tormas.

tüdrukute arvestuses
II koht võistkond koosseisus 2. klassist: Kerli Aus, Marii Eliis Libba, Elina-May Must, Adeele Palm, Celia Raja, Ly-Sandra Vool; 3. klassist: Sonja Plato, Kelli Teppo

poiste arvestuses
III koht  võistkond koosseisus 2. klassist: Anders Aasmaa, Rico Sebastian Klaar; 3. klassist: Even Kaasik,
Ken Kingsepp, Ats Kaarel Kolde, Ott Korkmann, Romer Rääbis, Rasmus Soomelt

Õpilasi juhendavad  Ester Laumets ja Merike Olgo.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/14/head-tulemused-rahvastepallivoistlustelt-2/