veebr. 08 2019

Esikoht ja hea tulemus emakeeleolümpiaadilt

Emakeeleolümpiaadi Jõgeva maakonna voor toimus 31. jaanuaril 2019 Jõgeval.

8.klasside arvestuses
I koht HEILIKA NIGULAS, osalejaid 16.
Õpilane osaleb ka vabariiklikul olümpiaadil.

Õpilast juhendab Kerttu Maripuu.

7.klasside arvestuses
II- III koht JANELI KIVIMURD (7.a klass), osalejaid 15.

Õpilast juhendab Tiiu Kirsimäe.

Oma panuse andsid ka Loora Miia Külm (7.b klass),  Annabel Alaveer (7.a klass),  Õnneli Sepp (9.a klass),
Karolina Müür  (9.a klass)   ja Greta Plato (10.klass).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/08/esikoht-ja-hea-tulemus-emakeeleolumpiaadilt/

jaan. 22 2019

Head tulemused Sportland 3×3 korvpallivõistluselt

Sportland 3×3 korvpallisarja korraldab Eesti Koolispordi Liit koostöös Eesti Korvpalliliiduga. Kahel varasemal aastal 3×3 korvpallisarja nime kandnud võistlus toimub sellel õppeaastal kahes vanuseklassis 4.-5.klass ja 6.-7.klass. Osaleda saavad nii tüdrukute kui poiste võistkonnad.
Sportland 3×3 korvpallisari koosneb kahest etapist: I etapil toimuvad maakonnavõistlused (võistlus toimub kõigis 15 maakonnas ja Tallinna linnas), II etapil toimub finaalturniir, kuhu pääsevad osalema iga maakonnavõistluse 2 paremat võistkonda kõigis kategooriates.

Jõgevamaal toimus 21.01.2019 Tormas Sportland 3×3 korvpallisarja võistlus tüdrukutele  vanuseklassis 4. – 5. klass.

I koht (karikas),  osalevad finaalis
Paula Palmsaar 4.b klass
Adeele Palm 2. klass
Kertu Kivimurd 4.b klass
Ly-Sandra Vool  2. klass

II koht,  osalevad finaalis
Kertu-Kaisa Kalamees  4.a klass
Berit Välba  4.b klass
Kertu Kull  4.a klass
Linda Laanemäe  2. klass

III koht
Cassandra Vapper  4.a klass
Loteliis Limbak  4.b klass
Annabel Jõemets  4.b klass
Millie Watmough  4.a klass

Õpilasi juhendab Anneli Plaado.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/01/22/head-tulemused-sportland-3x3-korvpallivoistluselt/

jaan. 22 2019

Eripreemia FLL robootikavõistluselt Orbiidile

19.01.2019 toimus Tartu Tamme Gümnaasium Lõuna-Eesti piirkonna FLL (FIRST LEGO League) robootikavõistluse Orbiidile eelvoor, kus osales ka meie kooli võistkond, kuhu kuulusid Mikk Korkmann (9.b klass), Raiko Saar (10. klass) ja Greta Plato (10.klass).
Võistkond pälvis žürii eripreemia.

Juhendaja Marjo Toomik ja Evelyn Merusk.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/01/22/eripreemia-fll-robootikavoistluselt-orbiidile/

jaan. 22 2019

Jõgevamaa 2018. a parim noorsportlane

Põltsamaa kultuurikeskuses 19.01.2019 toimunud tänuõhtul tunnustati ja tänati Jõgevamaa silmapaistvaid kultuuri-, spordi- ja terviseedendajaid.
2018. aasta Jõgevamaa parima noorsportlase tiitli pälvis Triinu Jalg (7. a  klass).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/01/22/2898/

jaan. 20 2019

Esikoht ja hea tulemus kabevõistlustelt

19. jaanuaril  2019 toimusid Jõgeval Jõgevamaa meistrivõistlused 100-ruudulises kabes.

naised
I koht MERILII  JALG (11. klass),
II koht TRIINU JALG (7. a klass), osalejaid 2

Ka üldarvestuses oli Meriliil ja Triinul samad kohad, kokku  võistlejaid 9.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/01/20/esikoht-ja-hea-tulemus-kabevoistlustelt-4/

dets. 19 2018

2018.a parimad kabetajad

16.12.2018 valis Eesti Kabeliit 2018. aasta parimaid.
Neidudest sai aasta parima tiitli TRIINU JALG (7.a klass), naistest MERILII JALG (11.klass).
Parim võistkond oli noorte maailmameistrivõistlustel viienda koha saanud Eesti neidude koondis, kus kolmeliikmelises võistkonnas mängisid ka Triinu Jalg ja Merilii Jalg.

Õpilased mängivad Jõgeva Kabeklubis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/12/19/2018-a-parimad-kabetajad/

dets. 10 2018

Õpetajate tunnustamised

Maanteeamet andis kümnendat korda välja liiklusohutuse auhindu (20.11.2018).
Lõuna regiooni liiklusohutuse õpetaja auhinna said meie koolist liiklusohutust õpetavad klassiõpetaja Katrina Tammistu ja  liiklusringi ringijuht Mart Koll.
liiklusohutuse auhindade koduleht

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/12/10/opetajate-tunnustamised-2/

dets. 10 2018

Hea tulemus kabe võistkondlikelt meistrivõistlustelt

Eesti Kabeliidu korraldatud  Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64-ruudulises kabes toimusid   01.-02.12.2018 Tallinnas.
I koha saavutas Jõgeva Kabeklubi I 5-liikmeline  võistkond, kuhu koosseisu kuulus ka  Merilii Jalg   (11. klass)
II koha saavutas Jõgeva Kabeklubi II 4-liikmeline  võistkond, kuhu koosseisu kuulus ka  Triinu Jalg (7. a klass)

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/12/10/hea-tulemus-kabe-voistkondlikelt-meistrivoistlustelt/

dets. 10 2018

Hea tulemus teatevõistluselt “Tähelepanu, start!”

Jõgevamaa Tähelepanu, start! teatevõistluste I etapp toimus 9. novembril 2018 Põltsamaal ja 29. novembril 2018 Tormas.

Palamuse kooli võistkond saavutas suurte võistkondade (24 õpilast; õpilaste arv koolis 100 ja rohkem) arvestuses
I etapil II koha, II etapil III koha ja üldkokkuvõttes III koha.

Võistkonda kuulusid:
2. klass: Kerli Aus, Rico Sebastian Klaar, Linda Laanemäe, Mairo Leiten, Andri Metsoja, Ly-Sandra Vool
3. klass:  Ott Korkmann, Miia Mägi, Sonja Plato, Romer Rääbis, Rasmus Soomelt, Kelli Teppo
4. a klass: Kertu-Kaisa Kalamees, Kertu Kull
4. b klass:  Oskar Kevvät, Kertu Kivimurd, Sten-Joosep Mällo, Kaarel Toim
5. a klass: Kenert Koks, Marleen Reiljan
5. b klass: Arthur Feklistov, Kärt Kalme,  Ragnar Klaos, Daniela Limbak
foto

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/12/10/hea-tulemus-teatevoistluselt-tahelepanu-start/

nov. 13 2018

Õpetajate tunnustamised

02. novembril 2018 pälvis meie kooli kehalise kasvatuse õpetaja ESTER LAUMETS Eesti Kehalise Kasvatuse  Liidu tunnustuse Eestis liikumise propageerimise eest.

11. oktoobril 2018 pälvis meie kooli kehalise kasvatuse õpetaja VALLO VÄLJAOTS tiitli Jõgeva valla aasta õpetaja üldhariduskoolis.
Jõgeva valla aasta õpetaja nominendid meie koolist olid ka Maila KorkmannEha Kuld, Katrina Tammistu ja Sirje Kiis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/11/13/opetajate-tunnustamised/