Esikoht ja hea tulemus ajaloo-olümpiaadilt

Ajaloo-olümpiaadi maakonna voor toimus 10.veebruaril 2018 Jõgeval.

Gümnaasiumi arvestuses  (reformatsioon)
I koht  JOHANNA-MARLEEN VESKI (12.klass), osalejaid  3

Gümnaasiumi arvestuses  (Eesti 1917-1945)
II koht  ESTELLA PÄRTELPOEG (11.klass), osalejaid  3

Õpilasi juhendab Kalle Jürgens.

Oma panuse andis ka Heilika Nigulas (7.klass).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/02/13/esikoht-ja-hea-tulemus-ajaloo-olumpiaadilt/

Hea tulemus kabevõistlustelt

10.-11.veebruarini 2018 toimusid Tallinnas Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlused kadettidele (sündinud 2002-2004) rahvusvahelises kabes (100-ruuduline) 2018

tüdrukute arvestuses
II
koht TRIINU JALG,  osalejaid 11. tulemused

Triinu kuulub vanuseklassi minikadetid, kuid võistles aste vanemas vanuseklassis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/02/13/hea-tulemus-kabevoistlustelt-4/

Head tulemused õpilasetlejate riigikonkursi Jõgeva maakonna eelvoorult

Õpilasetlejate XXVII riigikonkursi Jõgeva maakonna eelvoor toimus 06. veebruaril 2018 Jõgeval.

7.- 9. klasside arvestuses
Eripreemiad
ETHEL-MERIEL SOODLA (9.klass)
SANDER KÕIV (9.klass)

Õpilasi juhendab Kerttu Maripuu.

Oma panuse andsid ka Kristofer Jefimov (6.a klass), Ingel Liis Hedgren Haljas (12.klass), Johanna-Marleen Veski (12.klass), Karola Ilmjärv (8.a klass) ja õpetaja Tiiu Kirsimäe.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/02/06/head-tulemused-opilasetlejate-riigikonkursi-jogeva-maakonna-eelvoorult/

Head tulemused bioloogiaolümpiaadilt

Bioloogiaolümpiaadi maakonna voor toimus 03.veebruaril 2018 Jõgeval.

10.klasside arvestuses
I koht  JAANA IVANOVA, osalejaid  1 (gümnaasiumi arvestuses 1.-2.koht, osalejaid 12).

12.klasside arvestuses
II koht  INGEL LIIS HEDGREN HALJAS, osalejaid  6

9.klasside arvestuses
II koht  SANDER KÕIV
III koht GRETA PLATO, osalejaid  9

Õpilasi juhendab Merike Teppan.

Oma panuse andsid ka Anne-Liis Sazonov (7.klass), Brigita Jakobson (9.klass), Angelika Palm (7.klass) ja õpetaja Helve Orusalu.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/02/05/head-tulemused-bioloogiaolumpiaadilt/

Hea tulemus matemaatikaviktoriinilt Nuputa

Matemaatikaviktoriini Nuputa Jõgevamaa voor toimus 01.02.2018 Jõgeval

5.-6.klasside arvestuses
II koht võistkond koosseisus MOORITS ENEL (5.klass), JAN RAUDSEPP (5.klass),  JANELI KIVIMURD (6.a klass), ARTO REINIK (6.b klass), võistles 12 võistkonda.  diplom

Õpilasi juhendab Eha Kuld.

Oma panuse andsid ka Kristofer Haljas (5. klass), Karl Edruard Kull (5. klass),  Annabel Alaveer (6.a klass),  Loora Miia Külm (6.b klass), Heilika Nigulas (7. klass), Angelika Palm (7. klass), Janmar Reiljan (7. klass) ja õpetaja Kadri Lille.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/02/02/hea-tulemus-matemaatikaviktoriinilt-nuputa-2/