mai 20 2016

2015/2016. õppeaasta sporditulemuste üldarvestuses

suurte koolide (üle 200 õpilase) seas III koht Palamuse gümnaasium, arvestuses 4 kooli.

Täname kõiki kooli sportlasi, kes osalesid võistlustel ja andsid panuse tulemuse saavutamiseks ning õpetajaid, kes õpilasi juhendasid!

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/05/20/20152016-oppeaasta-sporditulemuste-uldarvestuses/

mai 10 2016

Hea tulemus naiste meistrivõistlustelt 100-ruudulises välkkabes

Naiste meistrivõistlused 100-ruudulises välkkabes toimusid  07.mail 2016 Tallinnas.

III koht MERILII JALG (8.klass), võistlejaid 9

Õpilane kuulub vanuseklassi kadetid (sündinud 2000-2002), kuid võistles kaks astet vanemas vanuseklassis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/05/10/hea-tulemus-naiste-meistrivoistlustelt-100-ruudulises-valkkabes/

mai 09 2016

Esikohad ja head tulemused Jõgevamaa noorte kevadjooksukrossilt

Jõgevamaa noorte kevadjooksukrossi meistrivõistlused toimusid 06.05.2016  Kuremaal

Poisid
C-vanuseklassi  (2003-2004)  1000 m
I koht JOOSEP KALME (5. klass) ajaga  3,54,3  ,  võistlejaid 39

B-vanuseklassi  (2001-2002)  2000 m
I koht TAURI KAASIK  (8. klass) ajaga  7,48,0 ,  võistlejaid 9

A-vanuseklass  (1999-2000)  1000 m
III koht MART ENEL  (10. klass) ajaga  3,15,6  ,  võistlejaid  24

E-vanuseklassi  (2007 ja nooremad) 500 m
III koht ARTHUR FEKLISTOV  (2.b klass) ajaga  2,0,0 ,  võistlejaid 27

 

Tüdrukud
A-vanuseklassi  (1999-2000)  1000 m
II koht ANETTE KUUSE  (10. klass) ajaga  4,10,6  ,  võistlejaid 12

E-vanuseklassi  (2007 ja nooremad) 500 m
III koht EMILY OLGO  (2.a klass) ajaga  2,01,3  ,  võistlejaid 36

 

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Kokku osales võistlustel meie koolist 35 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/05/09/esikohad-ja-head-tulemused-jogevamaa-noorte-kevadjooksukrossilt/

apr. 29 2016

Esikohad vene keele olümpaadilt

7.-8.klasside vene keele olümpaadi Jõgevamaa voor toimus 28.04.2016 Jõgeval.

7.klasside arvestuses
I koht SANDER KÕIV, osalejaid 21.

8.klasside arvestuses
I koht MERILII JALG, osalejaid 16.

Õpilasi juhendab Galina Jakovleva.

Kokku osales olümpiaadil meie koolist 2 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/29/esikohad-vene-keele-olumpaadilt/

apr. 29 2016

Esikoht ja hea tulemus saksa keele olümpaadilt

9.klasside saksa keele olümpaadi Jõgevamaa voor toimus 14.04.2016 Jõgeval.

I koht RIHARD KOLL
II koht ARON PRITS, osalejaid 7.

Õpilast juhendab Katrin Juht.

Kokku osales olümpiaadil meie koolist 3 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/29/esikoht-ja-hea-tulemus-saksa-keele-olumpaadilt/

apr. 26 2016

Hea tulemus Jõgevamaa noorte korvpalli meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte korvpalli meistrivõistlused toimusid 22.04.2016 Tormas.

Mini-poiste vanuseklassis
III koht Laiuse-Palamuse meeskond, kuhu kuulusid Palamuse gümnaasiumi 5.klassist JOOSEP KALME, JANMAR REILJAN, ANDRIS ROLAND SAAR, TANEL MALBE, KEVIN GERMAN ja 3.klassist MOORITS ENEL, võistles 3 võistkonda.

Õpilasi juhendab Vallo Väljaots.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/26/hea-tulemus-jogevamaa-noorte-korvpalli-meistrivoistlustelt/

apr. 22 2016

Esikohad ja head tulemused Jõgevamaa meistrivõistlustelt ujumises

Jõgevamaa meistrivõistlused ujumises toimusid 20.04.2016 Kuremaal

naiste vanuseklassis
ANGELIKA PALM  (5.klass)
I koht   50 m vabalt    ajaga  37,76  ; võistlejaid  7
I koht   100 m kompleks  ajaga  1.38,87 ;  võistlejaid  5

50 m vabalt
III koht  MARTA SAARISTE (4.b  klass) ajaga  39,26 ; võistlejaid  7

meeste vanuseklassis
50 m vabalt
III koht  GEORG REINSALU (4.a  klass) ajaga  39,65 ; võistlejaid  7

Kokku osales meie koolist võistlustel   5 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/22/694/

apr. 14 2016

Esikoht õpioskusteolümpiaadilt

5.klasside õpioskusteolümpiaad toimus 13.aprillil 2016 Tabiveres.

I koht Palamuse gümnaasiumi võistkond koosseisus ÄLIS SUUK, HEILIKA NIGULAS, ANGELIKA PALM, JOOSEP KALME ja JANMAR REILJAN. Osales 13 võistkonda.

Õpilasi juhendab Sirje Kiis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/14/esikoht-opioskusteolumpiaadilt/

apr. 12 2016

Head tulemused noorte kabe võistkondlikelt meistrivõistlustelt

ico_punkt_roheline Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64-ruudulises kabes 2016 toimusid 09.04.2016 Tallinnas.

III  koht Jõgeva kabeklubi neljaliikmeline võistkond, kus võistlesid Palamuse gümnaasiumist JAKKO KOORT (8.klass), MERILII JALG (8.klass) ja TRIINU JALG  (4.a klass), võistkondi 8. Tulemused.

ico_punkt_roheline Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100-ruudulises kabes 2016 toimusid 10.04.2016 Tallinnas.

II  koht Jõgeva kabeklubi neljaliikmeline võistkond, kus võistlesid Palamuse gümnaasiumist JAKKO KOORT (8.klass), MERILII JALG (8.klass) ja TRIINU JALG  (4.a klass), võistkondi  5. Tulemused.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/12/head-tulemused-noorte-kabe-voistkondlikelt-meistrivoistlustelt/

apr. 11 2016

Head tulemused Jõgevamaa noorte kabe meistrivõistlustelt

Jõgevamaa 2016.a  64-ruudulise noorte kabe meistrivõistlused toimusid 08.04.2016  Palamusel. Tulemused

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/11/head-tulemused-jogevamaa-kabe-meistrivoitslustelt/