esikoht ja head tulemused geograafiaolümpiaadilt

Geograafiaolümpiaadi maakonna voor toimus 11. veebruaril 2020 Jõgeval.

10. klasside arvestuses
I koht  TEIVO LIMBAK (gümnaasiumi arvestuses III koht, osalejaid 9),

II koht  REIMO KAABEL, osalejaid  2.

9. klasside arvestuses
II koht  ANDRIS ROLAND SAAR
III koht  JANMAR REILJAN, osalejaid  7.

8. klasside arvestuses
III koht  RICAHRD ARO (8. b klass), osalejaid  9.

Õpilasi juhendab Virge Valdmaa.

Panuse andsid ka  Moorits Enel (7. klass), Arto Reinik (8. b klass), Henri Hallik  (8. b klass) ja  Merilii Jalg  (12. klass).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2020/02/19/esikoht-ja-head-tulemused-geograafiaolumpiaadilt-2/

hea tulemus spordimälumängult Bumerang

13. veebruaril 2020 toimus XVII spordimälumängu Bumerang Jõgevamaa finaal (II etapp).

Eesti Spordilehe poolt ellukutsutud spordimälumäng Bumerang on 2019. aastal käimas XVII hooaeg.
Mälumängu peakorraldaja on Eesti Koolispordi Liit. Mälumäng on suunatud kõigile Eesti üldhariduskoolide õpilaste neljaliikmelistele võistkondadele. Küsimused on koostatud valdavalt Eesti ajakirjanduses ja sporditeabe väljaannetes ilmunud materjali põhjal. Mälumäng toimub 4 etapis (I etapp – mälumäng koolides, II etapp – maakondlik finaal,
III etapp – viis regionaalset vahefinaali, IV etapp -finaal 15-le võistkonnale).

III koht võistkond koosseisus 9. klassist Janmar Reiljan, Joosep Kalme, Andris Roland Saar ja Oskar Plato.
Kokku võistles 13 võistkonda 4st koolist.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2020/02/13/hea-tulemus-spordimalumangult-bumerang/

hea tulemus bioloogiaolümpiaadilt

01. veebruaril 2020 toimus bioloogiaolümpiaadi Jõgeva voor Jõgeval.

6. klassi arvestuses
II koht MARLEEN REILJAN (6. a klass), osalejaid 7.

Oma panuse andsid ka
6. b  klassist: Kalvin German
7. klassist: Kristofer Haljas, Kristofer Kirila
8. b  klassist: Arto Reinik, Richard Aro, Henri Hallik
9. klassist: Heilika Nigulas, Andris Roland Saar
12. klassist: Jaana Ivanova

Õpilasi juhendavad Egle Plato (6.a) ja Virge Valdmaa (6. b, 7., 8. b, 9., 12.).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2020/02/04/hea-tulemus-bioloogiaolumpiaadilt-2/

head tulemused matemaatikaviktoriinilt Nuputa

Matemaatikaviktoriini Nuputa Jõgevamaa voor toimus 30.01.2020 Jõgeval.

7.klasside arvestuses
III koht võistkond koosseisus Jan Raudsepp, Moorits Enel ja Kaspar Tuvike, võistles 9 võistkonda.

5.-6.klasside arvestuses
III koht võistkond koosseisus 5. klassist Kertu-Kaisa Kalamees ja Patrick Krull
ning Kärt Kalme (6. b klass) ja Patrick Aro (6. a klass), võistles 12 võistkonda.

Õpilasi juhendavad Eha Kuld ja Aive Jõessar (5.).

Oma panuse andsid ka 
5. klass: Sten-Joosep Mällo, Martin Tuka
6. b klass:  Jasper Soomelt, Kaspar Laanes 

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2020/02/04/head-tulemused-matemaatikaviktoriinilt-nuputa/

esikoht ja hea tulemus emakeeleolümpiaadilt

24. jaanuaril 2020 toimus emakeeleolümpiaadi Jõgeva voor Jõgeval.

9. klassi arvestuses
I koht HEILIKA NIGULAS, osalejaid 12.

7. klassi arvestuses
III koht JAN RAUDSEPP, osalejaid 8.

Oma panuse andsid ka
8. klassist: Annabel Alaveer, Janeli Kivimurd 
10. klassist: Karolina Müür,  Õnneli Sepp
11. klassist: Greta Plato

Õpilasi juhendab Kerttu Maripuu ja Tiiu Kirsimäe.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2020/02/04/esikoht-ja-hea-tulemus-emakeeleolumpiaadilt-2/