Esikoht spordimälumängult Bumerang

14. veebruaril 2019 toimus XVI spordimälumängu Bumerang Jõgevamaa finaal (II etapp).

Eesti Spordilehe poolt ellukutsutud spordimälumäng Bumerang on 2019. aastal käimas XVI hooaeg.
Mälumängu peakorraldaja on Eesti Koolispordi Liit. Mälumäng on suunatud kõigile Eesti üldhariduskoolide õpilaste neljaliikmelistele võistkondadele. Küsimused on koostatud valdavalt Eesti ajakirjanduses ja sporditeabe väljaannetes ilmunud materjali põhjal. Mälumäng toimub 4 etapis (I etapp – mälumäng koolides, II etapp – maakondlik finaal,
III etapp – viis regionaalset vahefinaali, IV etapp -finaal 15-le võistkonnale).

I koht võistkond koosseisus 12. klassist Indrek Lalin, Alvar HallingTim-Jürgen Tamm ja Randar Saar
Võistkond pääses edasi spordimälumäng “Bumerang” regionaalsesse vahefinaali (III etapp).

Oma panuse andsid ka 8. klassi õpilased Joosep Kalme, Angelika Palm,  Janmar Reiljan ja Andris-Roland Saar.

Õpilasi juhendab Vallo Väljaots.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/14/esikoht-spordimalumangult-bumerang/

Head tulemused rahvastepallivõistlustelt

Jõgevamaa suurte koolide 1.-3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis toimusid 13.02.2018 Tormas.

tüdrukute arvestuses
II koht võistkond koosseisus 2. klassist: Kerli Aus, Marii Eliis Libba, Elina-May Must, Adeele Palm, Celia Raja, Ly-Sandra Vool; 3. klassist: Sonja Plato, Kelli Teppo

poiste arvestuses
III koht  võistkond koosseisus 2. klassist: Anders Aasmaa, Rico Sebastian Klaar; 3. klassist: Even Kaasik,
Ken Kingsepp, Ats Kaarel Kolde, Ott Korkmann, Romer Rääbis, Rasmus Soomelt

Õpilasi juhendavad  Ester Laumets ja Merike Olgo.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/14/head-tulemused-rahvastepallivoistlustelt-2/

Eesti meistri tiitel ja head tulemused kabevõistlustelt

* 09. – 10. veebruarini 2019 toimusid Tallinnas Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlused kadettidele (vanuseklass U16).

Eesti meister (I koht) TRIINU JALG (7. a klass), osalejaid 12.

* 30. jaanuarist – 03. veebruarini 2019 toimusid Tallinnas  Eesti Kabeliidu korraldatud
Eesti naiste 47. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes.

III koht MERILII JALG (11.klass)
Merilii kuulub vanuseklassi juuniorid, kuid võistles aste vanemas vanuseklassis.

6. koht Triinu Jalg ( 7. a klass), osalejaid 8.
Triinu kuulub vanuseklassi kadetid, kuid võistles kaks astet vanemas vanuseklassis.

 

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/12/eesti-meistri-tiitel-ja-head-tulemused-kabevoistlustelt/

Hea tulemus matemaatikaolümpiaadilt

7.-12.klasside matemaatikaolümpiaadi maakonna voor toimus 06. veebruaril 2019 Palamusel, Jõgeval ja Põltsamaal.

9.klasside arvestuses
II koht  KRISTJAN SÄÄRITS (9. b klass), osalejaid  12
õpilast juhendab Eha Kuld.

Oma panuse andsid ka Janeli Kivimurd  (7.a klass), Teivo Limbak (9.a klass),  Angelika Palm (8. klass),
Annabel Alaveer (7.a klass),  Arto Reinik (7.b klass), Reimo Kaabel (9.b klass),  Mark Prits (9.a klass),
Triinu Jalg (7. a klass), Janmar Reiljan (8. klass) ja õpetaja Kadri Lille.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/12/hea-tulemus-matemaatikaolumpiaadilt/

Hea tulemus bioloogiaolümpiaadilt

Bioloogiaolümpiaadi maakonna voor toimus 02. veebruaril 2019 Jõgeval.

8.klasside arvestuses
III koht  ANNE-LIIS SAZONOV, osalejaid  9

Õpilasi juhendab Virge Valdmaa.

Oma panuse andsid ka Arto Reinik (7.b klass), Richard Aro  (7.b klass), Mark Prits (9.a klass), Reimo Kaabel
(9.b klass), Joosep Kull (6.klass), Teivo Limbak  (9.a klass), Kristofer Kirila  (6.klass),  Janmar Reiljan (8.klass),
Jan Raudsepp  (6.klass),  Gert Kanter (9.b klass), Kalvin German (6.klass) ja õpetaja Egle Plato .

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/08/hea-tulemus-bioloogiaolumpiaadilt/