Head tulemused Euroopa noorte meistrivõistlustelt kabes

Bulgaarias Kranevos toimusid 26.04.-05.05.2019 Euroopa noorte meistrivõistlused 64-ruudulises kabes.

MERILII JALG (11. klass) vanuseklassis U19
välkturniir  II koht
kiirturniir 5. koht
klassikaline turniir 5. koht

TRIINU JALG (7. a klass) vanuseklassis U17
klassikaline turniir II koht
välkturniir  III koht
kiirturniir III koht

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/05/10/head-tulemused/

Esikohad ja head tulemused Jõgeva valla laste seeriajooksu etappidelt

2019. aasta Jõgeva valla laste seeriajooksu etapid toimuvad  aprillist septembrini valla kuues piirkonnas (Siimusti (10. aprill), Vaimastvere (17. aprill), Torma, Palamuse, Kuremaa, Laiuse).

(I-VI) – seeriajooksu etapp

poisid
(sündinud 2010 – 2011) 500 m
Oliver Jõemets  (1. klass)
III koht (I), võistlejaid 10

(sündinud 2006 – 2007) 1000 m
Oskar Kevvät (4. b klass)
III koht (II), võistlejaid 3

tüdrukud
(sündinud 2008 – 2009) 500 m
Kertu-Kaisa Kalamees  (4. a klass)
I koht (I), võistlejaid 12
I koht (II), võistlejaid 8

(sündinud 2010 – 2011) 500 m
Elina-May Must  (2. klass)
II koht (I), võistlejaid 13

Mariela Renate Labe
 (1. klass)
III koht (II), võistlejaid 14

(sündinud 2006 – 2007) 500 m
Johanna Must
(6. klass)
II koht (I), võistlejaid 6
II koht (II), võistlejaid 7

Marleen Reiljan (5. a klass)
III koht (II), võistlejaid 7

(sündinud 2003 – 2005) 500 m
Helena Aus
(7. b klass)
III koht (II), võistlejaid 6

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Merike Olgo.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/04/22/3170/

Esikoht kabevõistlustelt

13. – 14. aprillini 2019 toimusid Tallinnas Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlused kadettidele vene kabes 2019

Tüdrukute arvestuses pälvis Eesti meistri tiitli (I koht) TRIINU JALG  (7. a klass), osalejaid 9.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/04/22/esikoht-eesti-meistrivoistlustelt-kadettidele-kabes/

Hea tulemus Nuti-Mati matemaatikas karikavõistlustelt

Nutisport korraldab Eesti meistri-, karika- ja rahvaspordivõistlust Nuti-Mati matemaatikas.
Meistrivõistlustel võisteldakse tippspordi kategoorias individuaalselt.
Rahvaspordivõistlustel võisteldakse rahvaspordi kategoorias individuaalselt.
Karikavõistlustel võisteldakse võistkondadena (valitakse etteantud punktide alusel individuaaltulemustest).
2018/2019. õppeaastal toimuvad Eesti IV meistri-, karika- ja rahvaspordivõistlus Nuti-Mati matemaatikas.
Meistrivõistluste võistluskeem: maakondlik võistlus koolis> piirkondlikud finaalid > vabariiklik finaal.

08.04.2019 toimusid karikavõistlused (vabariiklik finaal) Haapsalus.

6. – 7. klasside arvestuses
6. koht Moorits Enel  (6. klass) ; osalejaid 23.

Kooli võistkond saavutas 4. koha, osales kokku 28 kooli.

Oma panuse andsid ka
5. b klassist: Kaspar Laanes
7. a klassist:  Janeli Kivimurd
9. b klassist: Kristjan Säärits

Õpilasi juhendab Eha Kuld.

Vaata ka 22.03.2019 postitust.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/04/22/3161/

Esikoht ja hea tulemus Jõgevamaa noorte korvpalli meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte korvpalli meistrivõistlused toimusid 05.04.2019 Tormas.

mini vanuseklassis tüdrukte arvestuses
I koht Palamuse II naiskond, kuhu kuulusid Palamuse gümnaasiumist : Kertu-Kaisa Kalamees (4. a klass),
4. b klassist:  Annabel JõemetsLoteliis LimbakBerit Välba.
II koht Palamuse I naiskond, kuhu kuulusid:  2. klassist: Elina-May Must, Adeele Palm, Linda Laanemäe,
Kertu Kull (4. a klass), 4. b klassist: Kertu Kivimurd, Paula Palmsaar;  võistles 3 võistkonda.

Õpilasi juhendab Anneli Plaado.

 

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/04/09/esikoht-ja-hea-tulemus-jogevamaa-noorte-korvpalli-meistrivoistlustelt/