Esikohad ja head tulemused Jõgevamaa meistrivõistlustelt välkkabes

16. märtsil  2019 toimusid Jõgeval Jõgevamaa meistrivõistlused välkkabes.

64-ruudulises kabes  (naised)
I koht MERILII JALG (11. klass)
II koht  TRIINU JALG (7. a klass),  osalejaid 2

100-ruudulises kabes (naised)
I koht MERILII JALG (11. klass)
II koht  TRIINU JALG (7. a klass),  osalejaid 2

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/03/20/esikohad-ja-head-tulemused-jogevamaa-meistrivoistlustelt-valkkabes/

Esikohad ja head tulemused noorte suusatamise meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte suusatamise meistrivõistlused toimusid  13.03.2019 Kuningamäe suusaradadel.

U17 vanuseklassis
tüdrukute arvestuses 3 km
I koht ANGELIKA PALM (7. klass)  ajaga 0.11,30   , osalejaid 3

U16 vanuseklassis
poiste arvestuses 4,5 km
I koht  JANMAR REILJAN (8. klass)  ajaga 0.12,56
II koht  ANDRIS ROLAND SAAR   (8. klass) ajaga 0.13,17

III koht  OSKAR HENDRIK HÜTT  (9. a klass)  ajaga 0.14,20  , osalejaid 15

U18 vanuseklassis
poiste arvestuses 4,5 km
II koht  RAIKO SAAR   (10. klass) ajaga 0.12,23  , osalejaid 6

U14 vanuseklassis
tüdrukute arvestuses 1,5 km
III koht TRIINU JALG (7. a  klass)  ajaga 0.06,22   , osalejaid 16

teatesuusatamises 4×1 km
III koht võistkond koosseisus Triinu Jalg (7. a klass), 8. klassist Angelika Palm, Janmar Reiljan ja Andris Roland Saar   ajaga 0.14,51, osales 10 võistkonda.

Oma panuse andsid ka
2.klassist: Romet Svjatski, Linda Laanemäe, Adeele Palm, Ly-Sandra Vool, Celia Raja
3.klassist: Rasmus Soomelt,  Ottokar Hugo Hütt, Rico Sebastian Klaar, Ott Korkmann
4.a klassist: Martin Tuka, Kertu-Kaisa Kalamees, Kertu Kull
4.b klassist: Kaarel Toim, Kertu Kivimurd
5.a klassist: Marleen Reiljan
5.b klassist: Kert Prits, Jasper Soomelt
6.klassist: Moorits Enel, Johanna Must
7.b klassist: Marta Saariste,  Saskia Sulp, Helena Aus
8. klassist:  Joosep Kalme
9. a klassist: Mark Prits
9. b klassist: Mikk Korkmann

Suurte koolide arvestuses (üle 200 õpilase) sai meie kool II koha, arvestuses 4 kooli.

Õpilasi juhendavad Ester Laumets,Vallo Väljaots, Merike Olgo ja Mariliis Merusk.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/03/15/esikohad-ja-head-tulemused-noorte-suusatamise-meistrivoistlustelt/

Esikoht inglise keele olümpiaadilt

Inglise keele olümpiaadi (9. klassidele) maakondlik voor toimus 08.03.2019 Jõgeval

I koht MARTIN MERIRAND (9. a klass), osalejaid 50.

Õpilast juhendab Margit Menson.

Oma panuse andsid ka: Mark Prits, Marten Pärn, Kert Rudissaar, Õnneli Sepp, Gregory Kenneth Pekka, Kristjan Säärits, Oskar Hendrik Hütt, Kert Kaldma, Ragnar Paavel, Kaisa Kütt

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/03/12/esikoht-inglise-keele-olumpiaadilt/

Esikoht ja hea tulemus kiiruisutamise meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte kiiruisutamise meistrivõistlused toimusid 07.03.2019 Adaveres.

Tavauisk 500 m 
BP vanuseklassis (sündinud  2003 – 2004)
I koht OSKAR HENDRIK HÜTT   (9.a  klass) ajaga 01:19,9, osalejaid 5

AP vanuseklassis (sündinud  2000 – 2002)
II koht  RAIKO SAAR   (10. klass) ajaga 01:15,9, osalejaid 7

Oma panuse andsid ka
2. klassist: Elina-May Must
3. klassist: Ottokar Hugo Hütt, Ott Korkmann
5. a klassist: Keleri Kask,  Marleen Reiljan

5. b klassist: Gaspar Kald, Kert Prits, Daniela Limbak
6. klassist: Johanna Must
9. b klassist:  Mikk Korkmann

Õpilasi juhendavad Ester LaumetsVallo Väljaots ja Merike Olgo.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/03/11/esikoht-ja-hea-tulemus-kiiruisutamise-meistrivoistlustelt/

Esikoht ja head tulemused geograafiaolümpiaadilt

Geograafiaolümpiaadi maakonna voor toimus 12. veebruaril 2019 Jõgeval.

9. klasside arvestuses
I koht  TEIVO LIMBAK (9. a klass) ,
õpilane osaleb ka vabariiklikul olümpiaadil,
II koht  REIMO KAABEL (9. b klass), osalejaid  14

7. klasside arvestuses
III koht  ARTO REINIK, osalejaid  13

8. klasside arvestuses
III koht  JANMAR REILJAN, osalejaid  10

Õpilasi juhendab Virge Valdmaa.

Panuse andsid ka  Richard Aro  (7. b klass), Janeli Kivimurd  (7. a klass),  Triinu Jalg  (7. a klass), Mark Prits (9. a klass), Mikk Korkmann (9. b klass), Gert Kanter (9. b klass).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/22/esikoht-ja-head-tulemused-geograafiaolumpiaadilt/