hea tulemus bioloogiaolümpiaadilt

01. veebruaril 2020 toimus bioloogiaolümpiaadi Jõgeva voor Jõgeval.

6. klassi arvestuses
II koht MARLEEN REILJAN (6. a klass), osalejaid 7.

Oma panuse andsid ka
6. b  klassist: Kalvin German
7. klassist: Kristofer Haljas, Kristofer Kirila
8. b  klassist: Arto Reinik, Richard Aro, Henri Hallik
9. klassist: Heilika Nigulas, Andris Roland Saar
12. klassist: Jaana Ivanova

Õpilasi juhendavad Egle Plato (6.a) ja Virge Valdmaa (6. b, 7., 8. b, 9., 12.).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2020/02/04/hea-tulemus-bioloogiaolumpiaadilt-2/

head tulemused matemaatikaviktoriinilt Nuputa

Matemaatikaviktoriini Nuputa Jõgevamaa voor toimus 30.01.2020 Jõgeval.

7.klasside arvestuses
III koht võistkond koosseisus Jan Raudsepp, Moorits Enel ja Kaspar Tuvike, võistles 9 võistkonda.

5.-6.klasside arvestuses
III koht võistkond koosseisus 5. klassist Kertu-Kaisa Kalamees ja Patrick Krull
ning Kärt Kalme (6. b klass) ja Patrick Aro (6. a klass), võistles 12 võistkonda.

Õpilasi juhendavad Eha Kuld ja Aive Jõessar (5.).

Oma panuse andsid ka 
5. klass: Sten-Joosep Mällo, Martin Tuka
6. b klass:  Jasper Soomelt, Kaspar Laanes 

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2020/02/04/head-tulemused-matemaatikaviktoriinilt-nuputa/

esikoht ja hea tulemus emakeeleolümpiaadilt

24. jaanuaril 2020 toimus emakeeleolümpiaadi Jõgeva voor Jõgeval.

9. klassi arvestuses
I koht HEILIKA NIGULAS, osalejaid 12.

7. klassi arvestuses
III koht JAN RAUDSEPP, osalejaid 8.

Oma panuse andsid ka
8. klassist: Annabel Alaveer, Janeli Kivimurd 
10. klassist: Karolina Müür,  Õnneli Sepp
11. klassist: Greta Plato

Õpilasi juhendab Kerttu Maripuu ja Tiiu Kirsimäe.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2020/02/04/esikoht-ja-hea-tulemus-emakeeleolumpiaadilt-2/

hea tulemus füüsikaolümpiaadilt

18. jaanuaril 2020 toimus füüsikaolümpiaadi Jõgeva voor Jõgeval.

8. klassi arvestuses
II koht HENRI HALLIK (8. b klass),
III koht TRIINU JALG (8. a klass), osalejaid 3.

Oma panuse andsid ka 10. klassist Teivo Limbak ja Reimo Kaabel.

Õpilasi juhendab Andrus Kalju.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2020/02/04/hea-tulemus-fuusikaolumpiaadilt/

hea tulemus robootikavõistluselt

FIRST LEGO League (FLL) on õpilastele vanuses 9 -16 suunatud programm, mille eesmärgiks on teaduse ja tehnoloogia populariseerimine ning lastele vajalike teadmiste ja oskuste andmine.

FLL  2019/2020 hooaja teema on Linnalooja.
Kuni 10-liikmeliste meeskondade eesmärgiks on uurida kõike seda, kuidas oma kodukohta (linna, alevit, alevikku, küla) paremaks muuta. Lisaks projektile tuleb ehitada robot ja sellega robotimängus võistelda.

18. jaanuaril 2020 toimus Lõuna-Eesti voor Tartus, kus meie kooli
FLL meeskonna noored Loora Miia Külm (8. b klass), Eliisabet Soosalu (8. a klass), Ott Korkmann (4. klass),
Richard Aro (8. b klass), Arto Reinik (8. b klass)  ja Raiko Saar (11. klass) pärjati Meister II tiitliga.
Võistkond pääses edasi finaali, mis toimub 7. – 8. märtsini Tallinnas.
Võistluses osales 26 võistkonda.

Õpilasi juhendavad Marjo Toomik ja Evelyn Merusk.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2020/01/20/hea-tulemus-robootikavoistluselt/