Hea tulemus naiste meistrivõistlustelt 100-ruudulises välkkabes

Naiste meistrivõistlused 100-ruudulises välkkabes toimusid  07.mail 2016 Tallinnas.

III koht MERILII JALG (8.klass), võistlejaid 9

Õpilane kuulub vanuseklassi kadetid (sündinud 2000-2002), kuid võistles kaks astet vanemas vanuseklassis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/05/10/hea-tulemus-naiste-meistrivoistlustelt-100-ruudulises-valkkabes/

Esikohad ja head tulemused Jõgevamaa noorte kevadjooksukrossilt

Jõgevamaa noorte kevadjooksukrossi meistrivõistlused toimusid 06.05.2016  Kuremaal

Poisid
C-vanuseklassi  (2003-2004)  1000 m
I koht JOOSEP KALME (5. klass) ajaga  3,54,3  ,  võistlejaid 39

B-vanuseklassi  (2001-2002)  2000 m
I koht TAURI KAASIK  (8. klass) ajaga  7,48,0 ,  võistlejaid 9

A-vanuseklass  (1999-2000)  1000 m
III koht MART ENEL  (10. klass) ajaga  3,15,6  ,  võistlejaid  24

E-vanuseklassi  (2007 ja nooremad) 500 m
III koht ARTHUR FEKLISTOV  (2.b klass) ajaga  2,0,0 ,  võistlejaid 27

 

Tüdrukud
A-vanuseklassi  (1999-2000)  1000 m
II koht ANETTE KUUSE  (10. klass) ajaga  4,10,6  ,  võistlejaid 12

E-vanuseklassi  (2007 ja nooremad) 500 m
III koht EMILY OLGO  (2.a klass) ajaga  2,01,3  ,  võistlejaid 36

 

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Kokku osales võistlustel meie koolist 35 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/05/09/esikohad-ja-head-tulemused-jogevamaa-noorte-kevadjooksukrossilt/

Esikohad vene keele olümpaadilt

7.-8.klasside vene keele olümpaadi Jõgevamaa voor toimus 28.04.2016 Jõgeval.

7.klasside arvestuses
I koht SANDER KÕIV, osalejaid 21.

8.klasside arvestuses
I koht MERILII JALG, osalejaid 16.

Õpilasi juhendab Galina Jakovleva.

Kokku osales olümpiaadil meie koolist 2 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/29/esikohad-vene-keele-olumpaadilt/

Esikoht ja hea tulemus saksa keele olümpaadilt

9.klasside saksa keele olümpaadi Jõgevamaa voor toimus 14.04.2016 Jõgeval.

I koht RIHARD KOLL
II koht ARON PRITS, osalejaid 7.

Õpilast juhendab Katrin Juht.

Kokku osales olümpiaadil meie koolist 3 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/29/esikoht-ja-hea-tulemus-saksa-keele-olumpaadilt/

Hea tulemus Jõgevamaa noorte korvpalli meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte korvpalli meistrivõistlused toimusid 22.04.2016 Tormas.

Mini-poiste vanuseklassis
III koht Laiuse-Palamuse meeskond, kuhu kuulusid Palamuse gümnaasiumi 5.klassist JOOSEP KALME, JANMAR REILJAN, ANDRIS ROLAND SAAR, TANEL MALBE, KEVIN GERMAN ja 3.klassist MOORITS ENEL, võistles 3 võistkonda.

Õpilasi juhendab Vallo Väljaots.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/26/hea-tulemus-jogevamaa-noorte-korvpalli-meistrivoistlustelt/