Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlused kiirkabes (100-ruuduline) toimusid 14.05.2017 Tallinnas.
naiste arvestuses
III koht TRIINU JALG (5.a klass); osalejaid 6.
Merilii Jalg (9.klass) saavutas samal võistlusel 4.koha. Tulemustetabel
mai 16 2017
Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlused kiirkabes (100-ruuduline) toimusid 14.05.2017 Tallinnas.
naiste arvestuses
III koht TRIINU JALG (5.a klass); osalejaid 6.
Merilii Jalg (9.klass) saavutas samal võistlusel 4.koha. Tulemustetabel
Igavene link sellele artiklile: https://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/05/16/hea-tulemus-kabevoistlustelt-2/
mai 15 2017
Alates 15. maist 2017 kuni kooliaasta lõpuni kehtiva tunniplaani leiad siit – https://palamuse.edupage.org/timetable/
Igavene link sellele artiklile: https://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/05/15/uus-tunniplaan-alates-15-maist-2017/
mai 10 2017
07.mail 2017 toimus Keilas MTÜ Spordiklubi Spordipartner korraldatud jalgratta kriteeriumisõidu Eesti meistrivõistluste II etapp (IV Keila tänavasõit).
Saskia Sulp (5.b klass) N12 vanuseklassis 4.koht; võistlejaid 7.
Andris Roland Saar (6.klass) M14 vanuseklassis 5.koht; võistlejaid 41.
Kokku osales etapil 6 meie kooli õpilast. [ddownload id=”1496″ text=”Võistluste protokoll”]
Õpilased treenivad jalgrattaklubis Vooremaa Centrum.
Igavene link sellele artiklile: https://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/05/10/head-tulemused-rattavoistlustelt/
mai 08 2017
Jõgevamaa noorte kevadjooksukrossi meistrivõistlused toimusid 05.05.2017 Kuremaal.
Poiste arvestuses
B-vanuseklassi (sündinud 2002-2003) 2000 m jooks
I koht RAIKO SAAR (8.klass) ajaga 8.08,7 ; võistlejaid 7.
C-vanuseklassi (sündinud 2004-2005) 1000 m jooks
III koht JANMAR REILJAN (6.klass) ajaga 3.49,6 ; võistlejaid 47.
B-vanuseklassi (sündinud 2002-2003) 1000 m jooks
III koht OSKAR PLATO (6.klass) ajaga 3.45,5 ; võistlejaid 20.
A-vanuseklassi (sündinud 2000-2001) 3000 m jooks
III koht TAURI KAASIK (9.klass) ajaga 12.48,9 ; võistlejaid 7.
Tüdrukute arvestuses
E-vanuseklassi (sündinud 2008 ja hiljem) 500 m jooks
I koht KERTU-KAISA KALAMEES (2.klass) ajaga 1.57,0 ; võistlejaid 24.
J-vanuseklassi (sündinud 1999-19-aastased k.a.) 1000 m jooks
II koht ANETTE KUUSE (11.klass) ajaga 4.20,9
III koht ARABELLA KITING (11.klass) ajaga 4.21,6 ; võistlejaid 4.
Kokku osales võistlustel meie koolist 20 õpilast.
Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.
Igavene link sellele artiklile: https://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/05/08/esikohad-ja-head-tulemused-kevadjooksukrossilt/
mai 08 2017
Teaduslahing on loodus- ja täppisteaduste võistlus 7. – 9. klasside kolmeliikmelistele võistkondadele.
Teaduslahingu 2017 finaal toimus 05.mail 2017 Tartus.
I koha saavutas võistkond koosseisus GRETA PLATO (8.klass), BRIGITA JAKOBSON (8.klass) ja LEENA KARIN TOOTS (9.klass).
Osales 16 võistkonda üle Eesti.
Õpilasi juhendavad Merike Teppan ja Helve Orusalu.
Igavene link sellele artiklile: https://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/05/08/esikoht-teaduslahingust/