Esikoht kabevõistlustelt

13. – 14. aprillini 2019 toimusid Tallinnas Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlused kadettidele vene kabes 2019

Tüdrukute arvestuses pälvis Eesti meistri tiitli (I koht) TRIINU JALG  (7. a klass), osalejaid 9.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/04/22/esikoht-eesti-meistrivoistlustelt-kadettidele-kabes/

Hea tulemus Nuti-Mati matemaatikas karikavõistlustelt

Nutisport korraldab Eesti meistri-, karika- ja rahvaspordivõistlust Nuti-Mati matemaatikas.
Meistrivõistlustel võisteldakse tippspordi kategoorias individuaalselt.
Rahvaspordivõistlustel võisteldakse rahvaspordi kategoorias individuaalselt.
Karikavõistlustel võisteldakse võistkondadena (valitakse etteantud punktide alusel individuaaltulemustest).
2018/2019. õppeaastal toimuvad Eesti IV meistri-, karika- ja rahvaspordivõistlus Nuti-Mati matemaatikas.
Meistrivõistluste võistluskeem: maakondlik võistlus koolis> piirkondlikud finaalid > vabariiklik finaal.

08.04.2019 toimusid karikavõistlused (vabariiklik finaal) Haapsalus.

6. – 7. klasside arvestuses
6. koht Moorits Enel  (6. klass) ; osalejaid 23.

Kooli võistkond saavutas 4. koha, osales kokku 28 kooli.

Oma panuse andsid ka
5. b klassist: Kaspar Laanes
7. a klassist:  Janeli Kivimurd
9. b klassist: Kristjan Säärits

Õpilasi juhendab Eha Kuld.

Vaata ka 22.03.2019 postitust.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/04/22/3161/

Esikoht ja hea tulemus Jõgevamaa noorte korvpalli meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte korvpalli meistrivõistlused toimusid 05.04.2019 Tormas.

mini vanuseklassis tüdrukte arvestuses
I koht Palamuse II naiskond, kuhu kuulusid Palamuse gümnaasiumist : Kertu-Kaisa Kalamees (4. a klass),
4. b klassist:  Annabel JõemetsLoteliis LimbakBerit Välba.
II koht Palamuse I naiskond, kuhu kuulusid:  2. klassist: Elina-May Must, Adeele Palm, Linda Laanemäe,
Kertu Kull (4. a klass), 4. b klassist: Kertu Kivimurd, Paula Palmsaar;  võistles 3 võistkonda.

Õpilasi juhendab Anneli Plaado.

 

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/04/09/esikoht-ja-hea-tulemus-jogevamaa-noorte-korvpalli-meistrivoistlustelt/

Esikohad ja head tulemused meistrivõistlustelt ujumises

XXX Jõgevamaa noorte meistrivõistlused ujumises toimusid 27.03.2019 Kuremaal.

tüdrukute arvestuses
MARTA SAARISTE (7. b klass)
C-vanuseklassi (2004-2005) 50 m vabalt  I koht  ajaga 33,63  ; võistlejaid  5
tüdrukute 50 m rinnuli (absoluut)  II koht  ajaga 45,28  ; võistlejaid 6
tüdrukute 50 m selili (absoluut)  II koht  ajaga 41,66  ; võistlejaid 5

ANGELIKA PALM  (8. klass)
tüdrukute 50 m selili (absoluut)  I koht  ajaga 41,47  ; võistlejaid 5
C-vanuseklassi  (2004-2005) 50 m vabalt  II koht  ajaga 33,85  ; võistlejaid 5
tüdrukute 50 m rinnuli (absoluut)  III koht  ajaga 46,78  ;  võistlejaid 6

KELLI TEPPO  (3. klass)
E-vanuseklassi (2008-2009) 25 m vabalt  I koht  ajaga 20,88  ; võistlejaid  17

ADEELE PALM (2. klass)
mini-vanuseklassi (2010 ja nooremad) 25 m vabalt  I koht  ajaga 22,41  ; võistlejaid  12

KAISA ÕUN  (6. klass)
D-vanuseklassi (2006-2007) 50 m vabalt  III koht  ajaga 36,81 ; võistlejaid  10

poiste arvestuses
RASMUS SOOMELT (3. klass)
E-vanuseklassi  (2008-2009)  25m vabalt  I koht  ajaga 18,63 ; võistlejaid  21

MIKK KORKMANN (9. b klass)
B-vanuseklassi (2002-2003) 50 m vabalt  II koht  ajaga 33,62  ; võistlejaid  2
poiste 50 m rinnuli (absoluut) III koht    ajaga 48,00  ; võistlejaid 4
poiste 50 m selili (absoluut)  III koht  ajaga 45,40  ; võistlejaid 4

JASPER SOOMELT (5. b klass)
D-vanuseklassi  (2006-2007)  50m vabalt  II koht  ajaga 46,00 ; võistlejaid  8

KALVIN GERMAN  (6. klass)
D-vanuseklassi  (2006-2007)  50m vabalt  III koht  ajaga 49,93 ; võistlejaid  8

Oma panuse andsid ka:
1. klassist: Oliver Jõemets
3. klassist: Romer Rääbis, Ott Korkmann,  Ats Kaarel Kolde
4. b klassist: Annabel Jõemets
6. klassist:  Karlis Kull,  Jan Raudsepp

Suurte koolide arvestuses (200+ õpilast) meie koolil I koht, osales 2 kooli.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/04/01/esikohad-ja-head-tulemused-meistrivoistlustelt-ujumises/

Esikohad ja head tulemused matemaatikavõistluselt Nuti-Mati

Nutisport korraldab Eesti meistri-, karika- ja rahvaspordivõistlust Nuti-Mati matemaatikas.
Meistrivõistlustel võisteldakse tippspordi kategoorias individuaalselt.
Rahvaspordivõistlustel võisteldakse rahvaspordi kategoorias individuaalselt.
Karikavõistlustel võisteldakse võistkondadena (valitakse etteantud punktide alusel individuaaltulemustest).
2018/2019. õppeaastal toimuvad Eesti IV meistri-, karika- ja rahvaspordivõistlus Nuti-Mati matemaatikas.

19.03.2019 toimus meistrivõistluste Kesk-Eesti finaal meie koolis.
Meistrivõistluste võistluskeem: maakondlik võistlus koolis> piirkondlikud finaalid > vabariiklik finaal.

tippspordi
8. – 9. klasside arvestuses
I koht KRISTJAN SÄÄRITS (9. b klass)
III koht MARK PRITS  (9. a klass) ; osalejaid 10.

4. – 5. klasside arvestuses
I koht KASPAR LAANES  (5. b klass)
II koht RAGNAR KLAOS (5. b klass) ; osalejaid 10.

6. – 7. klasside arvestuses
II koht JANELI KIVIMURD * (7. a klass)
III koht MOORITS ENEL * (6. klass) ; osalejaid 10.

1. klasside arvestuses
II koht JASPER KÄGO ; osalejaid 3

rahvaspordi A grupis
II koht GERT KANTER (9. b klass) ; osalejaid 4.

rahvaspordi B grupis
II koht PATRICK PALMSAAR (6. klass)
III koht ARTHUR FEKLISTOV (5. b klass) ; osalejaid 5.

* – osaleb vabariikliku vooru võistkonnas (vaata ka 22.04.2019 postitust)

Oma panuse andsid ka
2.klassist: Ly-Sandra Vool
5. a klassist: Patrick Aro
5. b klassist: Ken Peetsu, Kärt Kalme
6. klassist: Jan Raudsepp
7. a klassist:  Annabel Alaveer, Karl August Menson, Triinu Jalg
7. b klassist:  Marta Saariste, Arto Reinik
9. b klassist: Reimo Kaabel

Õpilasi juhendavad Eha Kuld, Kadri Lille, Katrina Tammistu, Aime Ojasoo ja Inge Jõgi.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/03/22/esikohad-ja-head-tulemused-matemaatikavoistluselt-nuti-mati/