Esikoht Jõgevamaa noorte discgolfi meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte discgolfi meistrivõistlused toimusid 13. mail 2019 Kuningamäel.

vanuseklassi MJ-15 (2004 – 2006)
tüdrukute arvestuses
I koht ANGELIKA PALM  (8. klass), osalejaid 6.

Oma panuse andsid ka:
8. klass: Janmar Reiljan,  Joosep Kalme
9. b klass: Mikk Korkmann

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/05/23/esikoht-jogevamaa-noorte-discgolfi-meistrivoistlustelt/

Hea tulemus inimeseõpetuseolümpiaadi vabariiklikult voorult

Inimeseõpetuseolümpiaadi vabariiklik voor toimus 08. mail 2019 Tallinnas.

6. klasside arvestuses
HANNA VAHTRA  4. koht, osalejaid 19.

Oma panuse andis ka Kärt Kalme (5. b klass).

Õpilasi juhendab Katrina Tammistu.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/05/23/hea-tulemus-inimeseopetuseolumpiaadi-vabariiklikus-voorus/

Esikohad ja head tulemused Jõgevamaa noorte kevadjooksukrossi meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte kevadjooksukrossi meistrivõistlused toimusid  08.05.2019 Kuremaal.

Poiste arvestuses

U18 vanuseklassi (sündinud 2002-2003) 3000 m jooks
koht RAIKO SAAR (10.klass) ajaga 12.22,8;  võistlejaid 6.

U16 vanuseklassi (sündinud 2004-2005) 2000 m jooks
koht JANMAR REILJAN  (8.klass)  ajaga 7.10,7
III koht JOOSEP KALME  (8.klass)  ajaga 8.06,2 ; võistlejaid 4.

U20 vanuseklassi (sündinud 2000-19-aastased k.a.) 3000 m jooks
II koht RANDAR SAAR  (12.klass) ajaga 12.11,5;  võistlejaid 4.

U14 vanuseklassi (sündinud 2006-2007) 1000 m jooks
III koht MOORITS ENEL (6. klass) ajaga  3.58,6;  võistlejaid 30.

Tüdrukute arvestuses
U12 vanuseklassi (sündinud 2008-2009) 500 m jooks

I koht KERTU-KAISA KALAMEES (4.a klass) ajaga 1.43,6
III koht LINDA LAANEMÄE (2.klass) ajaga 1.52,0;  võistlejaid 37.

U16 vanuseklassi (sündinud 2004-2005) 1000 m jooks
II koht HEILIKA NIGULAS (7.klass) ajaga 4.25,5 ;  võistlejaid 7.

U10 vanuseklassi (sündinud 2009 ja hiljem) 500 m jooks
II koht ELINA-MAY MUST  (2.klass) ajaga 1.59,7 ;  võistlejaid 33.

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Koolide üle 200 õpilast arvestuses saavutas meie kool III koha, arvestuses 4 kooli.

Oma panuse andsid ka
1.klassist: Oskar Puusta, Oliver Jõemets, Imre Vadi, Mariela Renate Labe
2.klassist:  Kerli Aus 

3.klassist: Romer Rääbis,  Rasmus Soomelt, Sonja Plato
4.b klassist: Oskar Kevvät, Sten-Joosep Mällo
6.klassist:  Robert Lille,  Johanna Must, Kassandra Ulst
7.b klassist: Danil Tšepulkovski,  Helena Aus
8.klassist: Kevin German,  Oskar Plato, Angelika Palm
9.a klassist: Oskar Hendrik Hütt
9.b klassist: Raivo Raja
10.klassist: Kaia Lehtsalu

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/05/23/head-tulemused-jogevamaa-noorte-kevadjooksukrossi-meistrivoistlustelt/

Head tulemused Euroopa noorte meistrivõistlustelt kabes

Bulgaarias Kranevos toimusid 26.04.-05.05.2019 Euroopa noorte meistrivõistlused 64-ruudulises kabes.

MERILII JALG (11. klass) vanuseklassis U19
välkturniir  II koht
kiirturniir 5. koht
klassikaline turniir 5. koht

TRIINU JALG (7. a klass) vanuseklassis U17
klassikaline turniir II koht
välkturniir  III koht
kiirturniir III koht

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/05/10/head-tulemused/

Esikohad ja head tulemused Jõgeva valla laste seeriajooksu etappidelt

2019. aasta Jõgeva valla laste seeriajooksu etapid toimuvad  aprillist septembrini valla kuues piirkonnas (Siimusti (10. aprill), Vaimastvere (17. aprill), Torma, Palamuse, Kuremaa, Laiuse).

(I-VI) – seeriajooksu etapp

poisid
(sündinud 2010 – 2011) 500 m
Oliver Jõemets  (1. klass)
III koht (I), võistlejaid 10

(sündinud 2006 – 2007) 1000 m
Oskar Kevvät (4. b klass)
III koht (II), võistlejaid 3

tüdrukud
(sündinud 2008 – 2009) 500 m
Kertu-Kaisa Kalamees  (4. a klass)
I koht (I), võistlejaid 12
I koht (II), võistlejaid 8

(sündinud 2010 – 2011) 500 m
Elina-May Must  (2. klass)
II koht (I), võistlejaid 13

Mariela Renate Labe
 (1. klass)
III koht (II), võistlejaid 14

(sündinud 2006 – 2007) 500 m
Johanna Must
(6. klass)
II koht (I), võistlejaid 6
II koht (II), võistlejaid 7

Marleen Reiljan (5. a klass)
III koht (II), võistlejaid 7

(sündinud 2003 – 2005) 500 m
Helena Aus
(7. b klass)
III koht (II), võistlejaid 6

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Merike Olgo.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/04/22/3170/