veebr. 12 2019

Eesti meistri tiitel ja head tulemused kabevõistlustelt

* 09. – 10. veebruarini 2019 toimusid Tallinnas Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlused kadettidele (vanuseklass U16).

Eesti meister (I koht) TRIINU JALG (7. a klass), osalejaid 12.

* 30. jaanuarist – 03. veebruarini 2019 toimusid Tallinnas  Eesti Kabeliidu korraldatud
Eesti naiste 47. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes.

III koht MERILII JALG (11.klass)
Merilii kuulub vanuseklassi juuniorid, kuid võistles aste vanemas vanuseklassis.

6. koht Triinu Jalg ( 7. a klass), osalejaid 8.
Triinu kuulub vanuseklassi kadetid, kuid võistles kaks astet vanemas vanuseklassis.

 

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/12/eesti-meistri-tiitel-ja-head-tulemused-kabevoistlustelt/

veebr. 12 2019

Hea tulemus matemaatikaolümpiaadilt

7.-12.klasside matemaatikaolümpiaadi maakonna voor toimus 06. veebruaril 2019 Palamusel, Jõgeval ja Põltsamaal.

9.klasside arvestuses
II koht  KRISTJAN SÄÄRITS (9. b klass), osalejaid  12
õpilast juhendab Eha Kuld.

Oma panuse andsid ka Janeli Kivimurd  (7.a klass), Teivo Limbak (9.a klass),  Angelika Palm (8. klass),
Annabel Alaveer (7.a klass),  Arto Reinik (7.b klass), Reimo Kaabel (9.b klass),  Mark Prits (9.a klass),
Triinu Jalg (7. a klass), Janmar Reiljan (8. klass) ja õpetaja Kadri Lille.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/12/hea-tulemus-matemaatikaolumpiaadilt/

veebr. 08 2019

Hea tulemus bioloogiaolümpiaadilt

Bioloogiaolümpiaadi maakonna voor toimus 02. veebruaril 2019 Jõgeval.

8.klasside arvestuses
III koht  ANNE-LIIS SAZONOV, osalejaid  9

Õpilasi juhendab Virge Valdmaa.

Oma panuse andsid ka Arto Reinik (7.b klass), Richard Aro  (7.b klass), Mark Prits (9.a klass), Reimo Kaabel
(9.b klass), Joosep Kull (6.klass), Teivo Limbak  (9.a klass), Kristofer Kirila  (6.klass),  Janmar Reiljan (8.klass),
Jan Raudsepp  (6.klass),  Gert Kanter (9.b klass), Kalvin German (6.klass) ja õpetaja Egle Plato .

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/08/hea-tulemus-bioloogiaolumpiaadilt/

veebr. 08 2019

Hea tulemus matemaatikaviktoriinilt Nuputa

Matemaatikaviktoriini Nuputa Jõgevamaa voor toimus 01.02.2019 Jõgeval

7.klasside arvestuses
II koht võistkond koosseisus Loora Miia Külm (7.b klass), Annabel Alaveer (7.a klass) ja  Janeli Kivimurd (7.a klass), võistles 9 võistkonda.
Võistkond osaleb ka vabariiklikus voorus.

Õpilasi juhendab Eha Kuld.

Oma panuse andsid ka  Jan Raudsepp (6. klass), Kaspar Tuvike (6. klass),   Marleen Reiljan (5.a klass), Jasper Soomelt (5.b klass),  Kristofer Haljas (6. klass), Moorits Enel (6. klass), Patrick Aro (5.a klass) ja Kaspar Laanes (5.b klass).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/08/hea-tulemus-matemaatikaviktoriinilt-nuputa-3/

veebr. 08 2019

Esikoht ja hea tulemus emakeeleolümpiaadilt

Emakeeleolümpiaadi Jõgeva maakonna voor toimus 31. jaanuaril 2019 Jõgeval.

8.klasside arvestuses
I koht HEILIKA NIGULAS, osalejaid 16.
Õpilane osaleb ka vabariiklikul olümpiaadil.

Õpilast juhendab Kerttu Maripuu.

7.klasside arvestuses
II- III koht JANELI KIVIMURD (7.a klass), osalejaid 15.

Õpilast juhendab Tiiu Kirsimäe.

Oma panuse andsid ka Loora Miia Külm (7.b klass),  Annabel Alaveer (7.a klass),  Õnneli Sepp (9.a klass),
Karolina Müür  (9.a klass)   ja Greta Plato (10.klass).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/08/esikoht-ja-hea-tulemus-emakeeleolumpiaadilt/

jaan. 22 2019

Head tulemused Sportland 3×3 korvpallivõistluselt

Sportland 3×3 korvpallisarja korraldab Eesti Koolispordi Liit koostöös Eesti Korvpalliliiduga. Kahel varasemal aastal 3×3 korvpallisarja nime kandnud võistlus toimub sellel õppeaastal kahes vanuseklassis 4.-5.klass ja 6.-7.klass. Osaleda saavad nii tüdrukute kui poiste võistkonnad.
Sportland 3×3 korvpallisari koosneb kahest etapist: I etapil toimuvad maakonnavõistlused (võistlus toimub kõigis 15 maakonnas ja Tallinna linnas), II etapil toimub finaalturniir, kuhu pääsevad osalema iga maakonnavõistluse 2 paremat võistkonda kõigis kategooriates.

Jõgevamaal toimus 21.01.2019 Tormas Sportland 3×3 korvpallisarja võistlus tüdrukutele  vanuseklassis 4. – 5. klass.

I koht (karikas),  osalevad finaalis
Paula Palmsaar 4.b klass
Adeele Palm 2. klass
Kertu Kivimurd 4.b klass
Ly-Sandra Vool  2. klass

II koht,  osalevad finaalis
Kertu-Kaisa Kalamees  4.a klass
Berit Välba  4.b klass
Kertu Kull  4.a klass
Linda Laanemäe  2. klass

III koht
Cassandra Vapper  4.a klass
Loteliis Limbak  4.b klass
Annabel Jõemets  4.b klass
Millie Watmough  4.a klass

Õpilasi juhendab Anneli Plaado.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/01/22/head-tulemused-sportland-3x3-korvpallivoistluselt/

jaan. 22 2019

Eripreemia FLL robootikavõistluselt Orbiidile

19.01.2019 toimus Tartu Tamme Gümnaasium Lõuna-Eesti piirkonna FLL (FIRST LEGO League) robootikavõistluse Orbiidile eelvoor, kus osales ka meie kooli võistkond, kuhu kuulusid Mikk Korkmann (9.b klass), Raiko Saar (10. klass) ja Greta Plato (10.klass).
Võistkond pälvis žürii eripreemia.

Juhendaja Marjo Toomik ja Evelyn Merusk.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/01/22/eripreemia-fll-robootikavoistluselt-orbiidile/

jaan. 22 2019

Jõgevamaa 2018. a parim noorsportlane

Põltsamaa kultuurikeskuses 19.01.2019 toimunud tänuõhtul tunnustati ja tänati Jõgevamaa silmapaistvaid kultuuri-, spordi- ja terviseedendajaid.
2018. aasta Jõgevamaa parima noorsportlase tiitli pälvis Triinu Jalg (7. a  klass).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/01/22/2898/

jaan. 20 2019

Esikoht ja hea tulemus kabevõistlustelt

19. jaanuaril  2019 toimusid Jõgeval Jõgevamaa meistrivõistlused 100-ruudulises kabes.

naised
I koht MERILII  JALG (11. klass),
II koht TRIINU JALG (7. a klass), osalejaid 2

Ka üldarvestuses oli Meriliil ja Triinul samad kohad, kokku  võistlejaid 9.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/01/20/esikoht-ja-hea-tulemus-kabevoistlustelt-4/

dets. 19 2018

2018.a parimad kabetajad

16.12.2018 valis Eesti Kabeliit 2018. aasta parimaid.
Neidudest sai aasta parima tiitli TRIINU JALG (7.a klass), naistest MERILII JALG (11.klass).
Parim võistkond oli noorte maailmameistrivõistlustel viienda koha saanud Eesti neidude koondis, kus kolmeliikmelises võistkonnas mängisid ka Triinu Jalg ja Merilii Jalg.

Õpilased mängivad Jõgeva Kabeklubis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/12/19/2018-a-parimad-kabetajad/