mai 10 2018

Hea tulemus videokonkursilt

Saksamaa Liitvabariigi Suursaatkond korraldas ürituse Saksa Kevad 2018 raames videokonkursi
„Warum ist es wichtig Deutsch zu lernen?“ (” Miks on oluline saksa keelt õppida?”). Videokonkursil osalemiseks pidid 10.-12. klasside õpilased koostama lühifilmi, kus arutlevad milliseid eeliseid nemad saksa keele õppimises näevad.

Meie kooli 10. klassi õpilased Silvia Tootson ja Jaana Ivanova mõtlesid välja antud teemal saksakeelse räpi ja juurde ka vahva video. Esitatud video sai III koha, konkursil osales 3 videot.

Õpilasi juhendab Mariko Passel.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/05/10/hea-tulemus-videokonkursilt/

mai 10 2018

Esikohad ja head tulemused kevadkrossilt

Jõgevamaa noorte kevadjooksukrossi meistrivõistlused toimusid  09.05.2018 Kuremaal.

Poiste arvestuses
U18 vanuseklassi (sündinud 2001-2002) 3000 m jooks
koht RAIKO SAAR (11.klass) ajaga  11.29,8;  võistlejaid 8.

U16 vanuseklassi (sündinud 2003-2004) 2000 m jooks
koht JANMAR REILJAN  (7.klass)  ajaga 7.19,5
III koht OSKAR PLATO  (7.klass)  ajaga 7.28,0 ; võistlejaid 8.

U20 vanuseklassi (sündinud 2000-19-aastased k.a.) 3000 m jooks
III koht ARTUR KONT  (11.klass) ajaga 12.29,7;  võistlejaid 5.

Tüdrukute arvestuses
U10 vanuseklassi (sündinud 2009 ja hiljem) 500 m jooks
I koht LINDA LAANEMÄE (1.klass) ajaga 1.58,5;  võistlejaid 31.

U20 vanuseklassi (sündinud 2000-19-aastased k.a.) 1000 m jooks
II koht ARABELLA KITING  (12.klass) ajaga 3.51,9 ;  võistlejaid 6.

U12 vanuseklassi (sündinud 2007-2008) 500 m jooks
III koht KERTU-KAISA KALAMEES (3.a klass) ajaga 1.49,0 ;  võistlejaid 52.

U16 vanuseklassi (sündinud 2003-2004) 1000 m jooks
III koht HEILIKA NIGULAS (7.klass) ajaga 3.54,5 ;  võistlejaid 9.

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Oma panuse andsid ka
1.klassist: Elina-May Must
2.klassist: Romer Rääbis, Sonja Plato,  Rasmus Seer, Even Kaasik
3.b klassist: Oskar Kevvät, Sten-Joosep Mällo, Kaarel Toim
4.a klassist: Marleen Reiljan, Emily Olgo
4.b klassist: Arthur Feklistov
5.klassist: Karlis Kull, Eliis Tupits, Kaisa Õun, Johanna Must
6.a klassist: Johanna Pärendson
6.b klassist: Helena Aus
7.klassist: Joosep Kalme, Angelika Palm, Cätlyn Säärits
9.klassist: Greta Plato
10.klassist: Silvia Tootson
11.klassist: Alvar Halling, Helina Tamm
12.klassist: Mart Enel, Ivo Eller, Silver Soots, Sander Nõmmik

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/05/10/esikohad-ja-head-tulemused-kevadkrossilt/

mai 09 2018

Head tulemused kabevõistlustelt

1) 05.mail 2018  toimus Eesti meistrivõistlus välkkabes (100-ruuduline kabe) Tallinnas.

naiste arvestuses
II koht MERILII JALG  (10.klass), osalejaid 8.

2) 30. aprillist 2018 – 07.maini 2018 toimusid Bulgaarias Kranevos  Euroopa meistrivõistlused juunioritele 64-ruudulises kabes 2018

vanuseklassis U13 tüdrukute arvestuses
TRIINU JALG (6.a klass)
III koht  kiirturniiril, osalejaid 5.
III koht välkturniiril, osalejaid 5.
III koht klassikalisel turniiril, osalejaid 5.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/05/09/head-tulemused-kabevoistlustelt/

mai 09 2018

Esikoht ja head tulemused kabevõistlustelt

22.-25. aprillini 2018 toimusid Tallinnas Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlusted juunioridele 100-ruudulises kabes.

Eesti meistri tiitli pälvis MERILII JALG (10.klass)
II koht TRIINU JALG (6.a klass).

Triinu kuulub vanuseklassi  minikadetid, kuid võistles kaks astet vanemas vanuseklassis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/05/09/esikoht-ja-head-tulemused-kabevoistlustelt/

apr. 24 2018

Esikoht võimlemisfestivalilt

Eesti Spordiseltsi Kalev poolt korraldatud võimlemisfestival “Kauni rühiga ellu” 2018 toimus 21.04.2018 Tallinnas.

koondkava arvestuses (rühma suurus vähemalt 12 või enam ühe klubi erinevate vanuseklasside võimlejat)
kuldplaadi (97 punkti 100st) pälvis meie kooli rühm, kus tantsivad:
3.b klassist: Kertu Kivimurd
4.a  klassist: Marleen Reiljan
5. klassist: Hanna Vahtra, Erel KivimurdEliis Tupits
6.a klassist: Janeli KivimurdTriinu Jalg, Eliisabet Soosalu, Annabel Alaveer
6.b klassist: Loora Miia Külm, Helena AusAngeelika Kaasik
7. klassist: Heilika Nigulas
12. klassist: Johanna-Marleen VeskiKevin JakovlevSilver SootsTeele Toomjõe

          

Rühma juhendab Mariko Passel.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/04/24/esikoht-voimlemisfestivalilt/

apr. 18 2018

Esikoht õpioskusteolümpiaadilt

5.klasside õpioskusteolümpiaadi  Jõgeva maakonna voor toimus 17.aprillil 2018 Laiusel.

I koha saavutas meie kooli 5.klassi võistkond koosseisus Jan RaudseppMoorits EnelKaisa Õun, Hanna Vahtra ja Robert Lille , võistles 11 võistkonda.

Võistkond on kutsutud ka olümpiaadi vabariiklikule voorule.

Õpilasi juhendab Sirje Kiis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/04/18/esikoht-opioskusteolumpiaadilt-2/

apr. 17 2018

Eripreemia etlusvõistluselt

XXX Juhan ja Jakob Liivi ning Liivi luuleauhinna laureaatide loomingule keskendatud etlusvõistlus toimus
14. aprillil 2018 Liivi Muuseumis.

Võistluse žüriis olid sel aastal näitlejad Maarja Jakobson ja Helgur Rosental ning
Tartumaa Omavalitsuste Liidu kultuurinõunik ja harrastusteatri näitejuht Astrid Hallik.

Ühe eripreemiatest pälvis  ETHEL MERIEL SOODLA (9.klass).

Õpilast juhendab Kerttu Maripuu.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/04/17/eripreemia-etlusvoistluselt/

apr. 17 2018

Esikoht ja hea tulemus kabevõistlustelt

07.aprillil 2018  toimusid Tallinnas Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlused minikadettidele (sündinud 2005-2007) vene kabes 2018

tüdrukute arvestuses
pälvis Eesti meistri tiitli  TRIINU JALG  (6.a klass), osalejaid 12.

08.aprillil 2018 toimusid Tallinnas Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlused kadettidele vene kabes 2018

järelmatšil tüdrukute arvestuses
II koht TRIINU JALG  (6.a klass), osalejaid 12.
Triinu kuulub vanuseklassi minikadetid, kuid võistles aste vanemas vanuseklassis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/04/17/esikoht-ja-hea-tulemus-kabevoistlustelt-3/

apr. 06 2018

Esikoht etluskonkursilt

XXX Juhan ja Jakob Liivi ning Juhan Liivi luuleauhinna laureaatide loomingule keskendatud üleriigilise koolinoorte etluskonkursi Jõgevamaa voor toimus 05. aprillil 2018 Laiusel.

ETHEL MERIEL SOODLA (9.klass) valiti esindama Jõgevamaad konkursi lõppvoorus.
Õpilast juhendab Kerttu Maripuu.

Oma panuse andis ka Karola Ilmjärv (8.b klass).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/04/06/hea-tulemus/

apr. 05 2018

Esikoht ja hea tulemus kabevõistlustelt

31.märtsil 2018 toimusid Jõgeval Jõgevamaa meistrivõistlused Brasiilia kabes 2018

naiste arvestuses
I
 koht MERILII  JALG
II 
koht TRIINU JALG,  osalejaid 4

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/04/05/esikoht-ja-hea-tulemus-kabevoistlustelt-2/