Eesti meistri tiitel kabevõistlustelt

Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlused minikadettidele toimusid 12.11.2017  Tallinnas.

TRIINU JALG
 (6.a klass) pälvis Eesti meistri tiitli (osalejaid 14) tulemused

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/11/13/eesti-meistri-tiitel-kabevoistlustelt-2/

Head tulemused kabe maailmameistrivõistlustelt

28.10.2017-05.11.2017 toimusid World Draughts Federation (FMJD – Maailma Kabeföderatsioon) poolt koos Poola Kabeliiduga  korraldatud noorte maailmameistrivõistlused 100-ruudulises kabes Dąbkis Poolas

Klassikaline kabeturniir
TRIINU JALG (6.a klass)  12.koht minikadettide vanuseklassis (osalejaid 30) tulemused
MERILII JALG (10.klass)  12.koht kadettide vanuseklassis (osalejaid 30) tulemused

Välkturniir
TRIINU JALG (6.a klass) 15.koht minikadettide vanuseklassis (osalejaid 37)  tulemused
MERILII JALG (10.klass)  11.koht kadettide vanuseklassis (osalejaid 30)  tulemused

 

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/11/09/head-tulemused-kabe-maailmameistrivoistlustelt/

Noorteühingu Eesti 4H tunnustus

Eesti 4H-l on traditsiooniks tulla kord aastas kokku kiidu- ja tänuüritusel, et tunnustada ning tänada tublisid liikmeid, klubisid, juhendajaid. 2017. a tunnustati tublimaid 4H-kaid 14. oktoobril lõikuspeol Pernova Loodusmajas.

Meie kooli matemaatikaõpetaja EHA KULD pälvis 2 tunnustust

1) 4H aastate tegija

2) Jõgevamaa parim klubijuhendaja 2017

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/10/17/noorteuhingu-eesti-4h-tunnustus/

Tantsurühmade ja kooride tunnustamine

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts tunnustas parimaid XII laulu- ja tantsupeol “Mina jään” osalenud Jõgeva maakonna kollektiive ja nende juhendajaid 12. oktoobril 2017 Sadalas toimunud Jõgeva maakonna tänupeol.

Meie koolist pälvisid tunnustuse :
3. klassi segarahvatantsurühm “Sädemed” – juhendajad Riina Tralla ja Katrina Tammistu

3.-4. klasside segarahvatantsurühm “Murumardikad” – juhendajad Tiina Kull ja Sirje Kiis

Mudilaskoorile ja lastekoorile omistati I kategooria – juhendaja Luule Toome

ERRS koduleht

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/10/13/tantsujuhtide-ja-kooride-tunnustamine/

Esikohad ja head tulemused Jõgevamaa noorte sügisjooksukrossi meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte kevadjooksukrossi meistrivõistlused toimusid  27.09.2017 Kuremaal.  Tulemused

Poiste arvestuses

B-vanuseklassi (sündinud 2002-2003) 2000 m jooks
I koht RAIKO SAAR (9.klass) ajaga  6.44,2;  võistlejaid 5.

C-vanuseklassi (sündinud 2004-2005) 1000 m jooks
II koht JANMAR REILJAN  (7.klass)  ajaga 3.06,1 ; võistlejaid 40.

J-vanuseklassi (sündinud 1999-19-aastased k.a.) 1000 m jooks
II koht MART ENEL  (12.klass) ajaga 2.54,1
III koht IVO ELLER  (12.klass) ajaga 3.02,1;  võistlejaid 9.

Tüdrukute arvestuses

E-vanuseklassi (sündinud 2008 ja hiljem) 500 m jooks
I koht KERTU-KAISA KALAMEES (3.a klass) ajaga 2.06,1 ;  võistlejaid 39.

J-vanuseklassi (sündinud 1999-19-aastased k.a.) 1000 m jooks
II koht ARABELLA KITING  (12.klass) ajaga 3.40,6
III koht ANNI ZIMMERMANN (12.klass) ajaga 4.41,3;  võistlejaid 3.

Kokku osales võistlustel meie koolist 47 õpilast.

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/09/29/esikohad-ja-head-tulemused-jogevamaa-noorte-sugisjooksukrossi-meistrivoistlustelt/