Esikoht ja hea tulemus kabevõistlustelt

31.märtsil 2018 toimusid Jõgeval Jõgevamaa meistrivõistlused Brasiilia kabes 2018

naiste arvestuses
I
 koht MERILII  JALG
II 
koht TRIINU JALG,  osalejaid 4

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/04/05/esikoht-ja-hea-tulemus-kabevoistlustelt-2/

Esikohad ja head tulemused meistrivõistlustelt ujumises

XXIX Jõgevamaa noorte meistrivõistlused ujumises toimusid 26.03.2018 Kuremaal.

tüdrukute arvestuses
ANGELIKA PALM  (7.klass)
C-vanuseklassi  (2003-2004) 50 m vabalt  I koht  ajaga 33,53  ; võistlejaid  2
tüdrukute 50 m rinnuli (absoluut)  I koht  ajaga 44,93  ;  võistlejaid 5
tüdrukute 50 m selili (absoluut)  I koht  ajaga 42,21  ; võistlejaid 6

MARTA SAARISTE (6.b klass)
D-vanuseklassi (2005-2006) 50 m vabalt  I koht  ajaga 36,25  ; võistlejaid  8
tüdrukute 50 m rinnuli (absoluut)  II koht  ajaga 47,61  ; võistlejaid 5
tüdrukute 50 m selili (absoluut)  II koht  ajaga 44,03  ; võistlejaid 6

ADEELE PALM (1.klass)
mini-vanuseklassi (2009 ja nooremad) 25 m vabalt  I koht  ajaga 29,35  ; võistlejaid  4

KAISA ÕUN  (5.klass)
D-vanuseklassi (2005-2006) 50 m vabalt  III koht  ajaga 43,06  ; võistlejaid  8

poiste arvestuses
MIKK KORKMANN (8.b klass)
B-vanuseklassi (2001-2002) 50 m vabalt  I koht  ajaga 37,47  ; võistlejaid  3
poiste 50 m rinnuli (absoluut) III koht    ajaga 51,73  ; võistlejaid 4
poiste 50 m selili (absoluut)  II koht  ajaga 47,34  ; võistlejaid 5

RASMUS SOOMELT (2.klass)
E-vanuseklassi  (2007-2008)  25m vabalt  II koht  ajaga 21,68 ; võistlejaid  13

Oma panuse andsid ka:
2.klassist: Romer Rääbis, Ott Korkmann, Rasmus Seer
3.a klassist: Kertu Kull
3.b klassist: Kertu Kivimurd
4.a klassist: Lenna-Loviisa Jõgi
5.klassist:  Jan Raudsepp
7.klassist:   Cätlyn Säärits, Heilika Nigulas

Suurte koolide arvestuses (200+ õpilast) meie koolil I koht, osales 2 kooli.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/03/27/esikoht-ja-head-tulemused-meistrivoistlustelt-ujumises/

Esikohad ja head tulemused matemaatikavõistluselt Nuti-Mati

Nutisport korraldab Eesti meistri-, karika- ja rahvaspordivõistlust Nuti-Mati matemaatikas.
Meistrivõistlustel võisteldakse tippspordi kategoorias individuaalselt.
Rahvaspordivõistlustel võisteldakse rahvaspordi kategoorias individuaalselt.
Karikavõistlustel võisteldakse võistkondadena (valitakse etteantud punktide alusel individuaaltulemustest).
2017/2018. õppeaastal toimuvad Eesti III meistri-, karika- ja rahvaspordivõistlus Nuti-Mati matemaatikas.

19.03.2018 toimus meistrivõistluste Kesk-Eesti finaal meie koolis.
Meistrivõistluste võistluskeem: maakondlik võistlus koolis> piirkondlikud finaalid > vabariiklik finaal.

8.-9.klasside arvestuses
I koht KRISTJAN SÄÄRITS (8.b klass)
II koht ETHEL MERIEL SOODLA  (9. klass)
III koht REIMO KAABEL  (8.b klass) ; osalejaid 8.

6.-7.klasside arvestuses
koht TRIINU JALG  (6.a klass)
II
 koht JANELI KIVIMURD  (6.a klass)
III koht KARL AUGUST MENSON  (6.a klass) ; osalejaid 11.

4.-5.klasside arvestuses
I koht MOORITS ENEL  (5.klass)
II koht JAN RAUDSEPP (5.klass) ; osalejaid 8.

2.-3.klasside arvestuses
II koht MARTIN TUKA  (3.a klass) ; osalejaid 8.

1.klasside arvestuses
I koht LY-SANDRA VOOL  (1.klass)
II koht LISETE-LIIS LIMBAK  (1.klass) ; osalejaid 7.

Oma panuse andsid ka
1.klassist: Linda Laanemäe, Anders Aasmaa
3.a klassist: Kertu Kull, Ats Ilmjärv, Kertu-Kaisa Kalamees
3.b klassist: Silver Vool
5.klassist: Robert Lille, Kaspar Tuvike, Hanna Vahtra, Kassandra Ulst, Kristofer Haljas
6.a klassist:  Annabel Alaveer, Markus Laanes
6.b klassist: Arto Reinik, Loora Miia Külm, Marta Saariste
7.klassist: Angelika Palm, Heilika Nigulas
8.a klassist: Mark Prits
9.klassist: Sander Kõiv, Greta Plato, Janne Eller
10.klassist: Merilii Jalg

Õpilasi juhendavad Eha Kuld, Kadri Lille, Aive Jõessar, Mariliis Merusk ja Inge Jõgi .

 

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/03/22/esikohad-voistluselt-nuti-mati-matemaatikas/

Esikohad ja head tulemused suusavõistlustelt

Jõgevamaa noorte suusatamise meistrivõistlused toimusid  14.03.2018 Kuningamäe suusaradadel.

U20 vanuseklassis
poiste arvestuses 4,5 km
I koht  RANDAR SAAR   (11. klass) ajaga 0.12,19  , osalejaid 3

U14 vanuseklassis
poiste arvestuses 3 km
I koht  ANDRIS ROLAND SAAR   (7. klass) ajaga 0.09,01
II koht  JANMAR REILJAN (7. klass)  ajaga 0.09,08
III koht  JOOSEP KALME (7. klass)  ajaga 0.10,20  , osalejaid 17

tüdrukute arvestuses 1,5 km
III koht ANGELIKA PALM (7. klass)  ajaga 0.06,10   , osalejaid 13

U16 vanuseklassis
poiste arvestuses 4,5 km
II koht RAIKO  SAAR (9. klass) ajaga 0.13,14  , osalejaid 14

tüdrukute arvestuses 3 km
III koht RIIN KALME (9. klass) ajaga 0.11,33  , osalejaid 14

Oma panuse andsid ka
1.klassist: Romet Svjatski, Elina-May Must, Celia Raja
2.klassist: Ottokar Hugo Hütt, Ott Korkmann
3.a klassist: Martin Tuka
3.b klassist: Kaarel Toim
4.a klassist: Marleen Reiljan
4.b klassist: Jasper Soomelt
5.klassist: Moorits Enel, Johanna Must
6.b klassist: Saskia Sulp
8.a klassist: Oskar Hendrik Hütt
11.klassist: Aron Prits

Suurte koolide arvestuses (üle 200 õpilase) sai meie kool III koha, arvestuses 4 kooli.

Õpilasi juhendavad Kaido KriitEster Laumets,Vallo Väljaots, Merike Olgo ja Aime Ojasoo.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/03/16/esikoht-ja-head-tulemused-suusavoistlustelt/

Esikoht 1.-3.klassi rahvastepallivõistluselt

Eesti Koolispordi Liidu   Dumle rahvastepalli 1.-3.klasside  Viljandi piirkonna võistlus toimus 09.03.2018 Viljandis.

Poiste arvestuses
I  koht  meie kooli võistkond koosseisus
3.b klassist: Oskar KevvätSten-Joosep Mällo,  Kaarel ToimSilver Vool
3.a klassist: Renar LeitenMartin Tuka
2.klassist: Rasmus SoomeltRomer Rääbis
võistles 8 võistkonda    tulemused    diplom

Võistluse superfinaalis I-III koha saavutanud võistkondadest valiti üks kõige parem mängija.
Meie koolist sai selle tiitli Oskar Kevvät.

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Merike Olgo.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/03/16/esikoht-1-3-klassi-rahvastepallivoistlustelt/