Head tulemused kabevõistlustelt

1) 05.mail 2018  toimus Eesti meistrivõistlus välkkabes (100-ruuduline kabe) Tallinnas.

naiste arvestuses
II koht MERILII JALG  (10.klass), osalejaid 8.

2) 30. aprillist 2018 – 07.maini 2018 toimusid Bulgaarias Kranevos  Euroopa meistrivõistlused juunioritele 64-ruudulises kabes 2018

vanuseklassis U13 tüdrukute arvestuses
TRIINU JALG (6.a klass)
III koht  kiirturniiril, osalejaid 5.
III koht välkturniiril, osalejaid 5.
III koht klassikalisel turniiril, osalejaid 5.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/05/09/head-tulemused-kabevoistlustelt/

Esikoht ja head tulemused kabevõistlustelt

22.-25. aprillini 2018 toimusid Tallinnas Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlusted juunioridele 100-ruudulises kabes.

Eesti meistri tiitli pälvis MERILII JALG (10.klass)
II koht TRIINU JALG (6.a klass).

Triinu kuulub vanuseklassi  minikadetid, kuid võistles kaks astet vanemas vanuseklassis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/05/09/esikoht-ja-head-tulemused-kabevoistlustelt/

Esikoht võimlemisfestivalilt

Eesti Spordiseltsi Kalev poolt korraldatud võimlemisfestival “Kauni rühiga ellu” 2018 toimus 21.04.2018 Tallinnas.

koondkava arvestuses (rühma suurus vähemalt 12 või enam ühe klubi erinevate vanuseklasside võimlejat)
kuldplaadi (97 punkti 100st) pälvis meie kooli rühm, kus tantsivad:
3.b klassist: Kertu Kivimurd
4.a  klassist: Marleen Reiljan
5. klassist: Hanna Vahtra, Erel KivimurdEliis Tupits
6.a klassist: Janeli KivimurdTriinu Jalg, Eliisabet Soosalu, Annabel Alaveer
6.b klassist: Loora Miia Külm, Helena AusAngeelika Kaasik
7. klassist: Heilika Nigulas
12. klassist: Johanna-Marleen VeskiKevin JakovlevSilver SootsTeele Toomjõe

          

Rühma juhendab Mariko Passel.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/04/24/esikoht-voimlemisfestivalilt/

Esikoht õpioskusteolümpiaadilt

5.klasside õpioskusteolümpiaadi  Jõgeva maakonna voor toimus 17.aprillil 2018 Laiusel.

I koha saavutas meie kooli 5.klassi võistkond koosseisus Jan RaudseppMoorits EnelKaisa Õun, Hanna Vahtra ja Robert Lille , võistles 11 võistkonda.

Võistkond on kutsutud ka olümpiaadi vabariiklikule voorule.

Õpilasi juhendab Sirje Kiis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/04/18/esikoht-opioskusteolumpiaadilt-2/

Eripreemia etlusvõistluselt

XXX Juhan ja Jakob Liivi ning Liivi luuleauhinna laureaatide loomingule keskendatud etlusvõistlus toimus
14. aprillil 2018 Liivi Muuseumis.

Võistluse žüriis olid sel aastal näitlejad Maarja Jakobson ja Helgur Rosental ning
Tartumaa Omavalitsuste Liidu kultuurinõunik ja harrastusteatri näitejuht Astrid Hallik.

Ühe eripreemiatest pälvis  ETHEL MERIEL SOODLA (9.klass).

Õpilast juhendab Kerttu Maripuu.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/04/17/eripreemia-etlusvoistluselt/