Eripreemia etlusvõistluselt

XXX Juhan ja Jakob Liivi ning Liivi luuleauhinna laureaatide loomingule keskendatud etlusvõistlus toimus
14. aprillil 2018 Liivi Muuseumis.

Võistluse žüriis olid sel aastal näitlejad Maarja Jakobson ja Helgur Rosental ning
Tartumaa Omavalitsuste Liidu kultuurinõunik ja harrastusteatri näitejuht Astrid Hallik.

Ühe eripreemiatest pälvis  ETHEL MERIEL SOODLA (9.klass).

Õpilast juhendab Kerttu Maripuu.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/04/17/eripreemia-etlusvoistluselt/

Esikoht ja hea tulemus kabevõistlustelt

07.aprillil 2018  toimusid Tallinnas Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlused minikadettidele (sündinud 2005-2007) vene kabes 2018

tüdrukute arvestuses
pälvis Eesti meistri tiitli  TRIINU JALG  (6.a klass), osalejaid 12.

08.aprillil 2018 toimusid Tallinnas Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlused kadettidele vene kabes 2018

järelmatšil tüdrukute arvestuses
II koht TRIINU JALG  (6.a klass), osalejaid 12.
Triinu kuulub vanuseklassi minikadetid, kuid võistles aste vanemas vanuseklassis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/04/17/esikoht-ja-hea-tulemus-kabevoistlustelt-3/

Esikoht etluskonkursilt

XXX Juhan ja Jakob Liivi ning Juhan Liivi luuleauhinna laureaatide loomingule keskendatud üleriigilise koolinoorte etluskonkursi Jõgevamaa voor toimus 05. aprillil 2018 Laiusel.

ETHEL MERIEL SOODLA (9.klass) valiti esindama Jõgevamaad konkursi lõppvoorus.
Õpilast juhendab Kerttu Maripuu.

Oma panuse andis ka Karola Ilmjärv (8.b klass).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/04/06/hea-tulemus/

Esikoht ja hea tulemus kabevõistlustelt

31.märtsil 2018 toimusid Jõgeval Jõgevamaa meistrivõistlused Brasiilia kabes 2018

naiste arvestuses
I
 koht MERILII  JALG
II 
koht TRIINU JALG,  osalejaid 4

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/04/05/esikoht-ja-hea-tulemus-kabevoistlustelt-2/

Esikohad ja head tulemused meistrivõistlustelt ujumises

XXIX Jõgevamaa noorte meistrivõistlused ujumises toimusid 26.03.2018 Kuremaal.

tüdrukute arvestuses
ANGELIKA PALM  (7.klass)
C-vanuseklassi  (2003-2004) 50 m vabalt  I koht  ajaga 33,53  ; võistlejaid  2
tüdrukute 50 m rinnuli (absoluut)  I koht  ajaga 44,93  ;  võistlejaid 5
tüdrukute 50 m selili (absoluut)  I koht  ajaga 42,21  ; võistlejaid 6

MARTA SAARISTE (6.b klass)
D-vanuseklassi (2005-2006) 50 m vabalt  I koht  ajaga 36,25  ; võistlejaid  8
tüdrukute 50 m rinnuli (absoluut)  II koht  ajaga 47,61  ; võistlejaid 5
tüdrukute 50 m selili (absoluut)  II koht  ajaga 44,03  ; võistlejaid 6

ADEELE PALM (1.klass)
mini-vanuseklassi (2009 ja nooremad) 25 m vabalt  I koht  ajaga 29,35  ; võistlejaid  4

KAISA ÕUN  (5.klass)
D-vanuseklassi (2005-2006) 50 m vabalt  III koht  ajaga 43,06  ; võistlejaid  8

poiste arvestuses
MIKK KORKMANN (8.b klass)
B-vanuseklassi (2001-2002) 50 m vabalt  I koht  ajaga 37,47  ; võistlejaid  3
poiste 50 m rinnuli (absoluut) III koht    ajaga 51,73  ; võistlejaid 4
poiste 50 m selili (absoluut)  II koht  ajaga 47,34  ; võistlejaid 5

RASMUS SOOMELT (2.klass)
E-vanuseklassi  (2007-2008)  25m vabalt  II koht  ajaga 21,68 ; võistlejaid  13

Oma panuse andsid ka:
2.klassist: Romer Rääbis, Ott Korkmann, Rasmus Seer
3.a klassist: Kertu Kull
3.b klassist: Kertu Kivimurd
4.a klassist: Lenna-Loviisa Jõgi
5.klassist:  Jan Raudsepp
7.klassist:   Cätlyn Säärits, Heilika Nigulas

Suurte koolide arvestuses (200+ õpilast) meie koolil I koht, osales 2 kooli.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/03/27/esikoht-ja-head-tulemused-meistrivoistlustelt-ujumises/