Hea tulemus muusikaolümpiaadilt

Muusikaolümpiaadi maakonna voor toimus 17.veebruaril 2018 Jõgeval.

põhikooli arvestuses

II koht  SANDER KÕIV, osalejaid  5

Õpilast juhendab Luule Toome.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/02/23/hea-tulemus-muusikaolumpiaadilt/

Kooli kantselei koolivaheajal

26.02.2018 – 02.03.2018  kella 8.00 – 16.00

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/02/23/kooli-kantselei-koolivaheajal-3/

Head tulemused rahvastepallivõistlustelt

Jõgevamaa suurte koolide 1.-3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis toimusid 20.02.2018 Tormas.

poiste arvestuses
II koht  võistkond koosseisus (3.b klassist: Markus Kaasik, Oskar KevvätSten-Joosep MälloHans-Kristjan Piirisild, Kaarel ToimSilver Vool; 3.a klassist: Renar Leiten, Martin Tuka)

tüdrukute arvestuses
III koht võistkond koosseisus (3.b klassist: Annabel Jõemets, Kertu Kivimurd, Paula Palmsaar,
Meeri-Aureeli PillakBerit Välba; 3.a klassist: Kertu-Kaisa Kalamees, Kertu Kull; 1.klassist: Ly-Sandra Vool)

Õpilasi juhendab  Ester Laumets.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/02/21/head-tulemused-rahvastepallivoistlustelt/

Hea tulemus festivalilt Koolitants 2018

Koolitants 2018 Jõgeva eelvooru tantsupäeval „Eesti pidu!“ pälvis eripreemia meie kooli tantsurühm
„Lutsu kivid“  tantsuga „Tants Läänemerele“

Tantsurühmas osalevad
3.b klass Kertu Kivimurd;
4.a klass Marleen Reiljan;
5. klass Hanna Vahtra, Erel Kivimurd, Eliis Tupits;
6.a klass Annabel Alaveer, Janeli Kivimurd, Triinu Jalg, Eliisabet Soosalu;
6.b klass Helena Aus, Loora-Mia Külm, Angeelika Kaasik;
7. klass Heilika Nigulas;
12. klass Johanna-Marleen Veski, Teele Toomjõe, Kevin Jakovlev, Silver Soots.

Rühma juhendab ja tantsu looja on õpetaja Mariko Passel.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/02/20/2250/

Head tulemused matemaatikaolümpiaadilt

7.-12.klasside matemaatikaolümpiaadi maakonna voor toimus 09.veebruaril 2018 Jõgeval, Palamusel ja Põltsamaal.

8.klasside arvestuses
II koht  KRISTJAN SÄÄRITS (8.b klass),
õpilast juhendab Eha Kuld.

III koht  TEIVO LIMBAK (8.a klass), osalejaid  18
õpilast juhendab Kadri Lille.

Oma panuse andsid ka Reimo Kaabel (8.b klass), Mark Prits (8.a klass), Merilii Jalg (10. klass), Ingel Liis Hedgren Haljas (12. klass), Sander Kõiv (9. klass), Janmar Reiljan (7. klass) ja Angelika Palm (7. klass).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/02/13/head-tulemused-matemaatikaolumpiaadilt-2/