juuni 06 2016

Hea tulemus Jõgevamaa kergejõustiku meistrivõistlustelt

Jõgevamaa kergejõustiku meistrivõistlused toimusid 04.06.2016 Tabiveres

meeste 1500 m
II koht MART ENEL (10.klass)  ajaga 5,01,7  võistlejaid 3

Kokku osales võistlustel meie koolist 3 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/06/06/jogevamaa-kergejoustiku-meistrivoistlused/

juuni 06 2016

Esikohad ja head tulemused BMX rattakrossi meistrivõistlustelt

Fino Jõgevamaa lahtised meistrivõistlused BMX rattakrossis peeti 28.mail 2016 Tabiveres.

I koht
Vanuseklassis B13-14  RAIKO SAAR  (7.klass), võistlejaid 2
Vanuseklassis MJ  RANDAR SAAR (9.a klass), võistlejaid 1

II koht
Vanuseklassis  B11-12   JANMAR REILJAN  (5.klass), võistlejaid 9.
Vanuseklassis  B13-14   OSKAR HENDRIK HÜTT   (6.a klass), võistlejaid 2
Vanuseklassis  G13-14  RIIN KALME  (7.klass), võistlejaid 2
Vanuseklassis  B15-16 OLIVER HARRIS HÜTT  (8.klass), võistlejaid 3

III koht
Vanuseklassis  B15-16 RIHARD KOLL  (9.a klass), võistlejaid 3

Õpilased kuuluvad jalgrattaklubisse Voorema Centrum.
Kokku osales võistlustel meie koolist  10 õpilast.

Tulemuste koduleht

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/06/06/795/

mai 23 2016

Esikohad ja head tulemused noorte kergejõustiku meistrivõistlused

Jõgevamaa noorte kergejõustiku meistrivõistlused toimusid 17.-18.05.2016  Jõgeval

Poisid

A-vanuseklass  (1999-2000)
IVO ELLER  (10. klass)
I koht  kaugushüpe tulemusega 5,75 ,  võistlejaid  14
I koht  kuulitõuge tulemusega 13,49 ,  võistlejaid  9

ANDREAS-OLIVER LEHT  (10. klass)
koht  kõrgushüpe tulemusega 1,75   ,  võistlejaid 7
III koht  400 m jooks  ajaga  58,1  ,  võistlejaid  6

MART ENEL  (10. klass)
II koht  100 m jooks  ajaga  12,0  ,  võistlejaid  14
II koht  400 m jooks  ajaga 56,2  ,  võistlejaid  6
II koht  1500 m jooks  ajaga  4.55,3  ,  võistlejaid  9

SANDER NÕMMIK (10. klass)
III koht  100 m jooks  ajaga  12,1  ,  võistlejaid  14
III koht   kaugushüpe tulemusega  5,54  ,  võistlejaid  14

B-vanuseklassi  (2001-2002)  400 m jooks
I koht TAURI KAASIK  (8. klass) ajaga 59,3 ,  võistlejaid 5

C-vanuseklass  (2003-2004)
I koht RAIVO RAJA (6.b  klass) 60 m jooks ajaga 8,4  , võistlejaid 22

JANMAR REILJAN (5. klass)
II koht kaugushüpe tulemusega 4,20  ,  võistlejaid 16
III koht  60 m jooks ajaga 8,7  ,  võistlejaid 22

 

Tüdrukud/neiud

A-vanuseklassi  (1999-2000)
II koht HELINA TAMM  (9.a klass) 400 m jooks ajaga 1.11,6  ,  võistlejaid 5

Juuniorite vanuseklassi  (1997-1998)
SANDRA KILK 
 (12.klass)
II
koht 400 m jooks   ajaga 1.07,5  ,  võistlejaid 2
II
koht kõrgushüpe tulemusega 1,45  ,  võistlejaid 6

ANETTE KUUSE  (10. klass)
III koht 400 m jooksus   ajaga 1.12,0  ,  võistlejaid 5
III koht 800 m jooksus  ajaga 2.53,6 ,  võistlejaid 10

kuulitõuge
II koht MARIT TAMM  (11. klass) tulemusega 7,01
III koht KRISTIN LALIN  (11. klass) tulemusega 6,79 ,  võistlejaid 4

C-vanuseklassi  (2003-2004)
II koht ANGELIKA PALM  (5.klass) kuulitõuge tulemusega 8,44 ,  võistlejaid 8

D-vanuseklassi  (2005 ja hiljem)
III koht JANELI KIVIMURD  (4.a klass) kaugushüpe tulemusega 3,71 ,  võistlejaid 16

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Kokku osales võistlustel meie koolist 30 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/05/23/esikohad-ja-head-tulemused-noorte-kergejoustiku-meistrivoistlused/

mai 20 2016

2015/2016. õppeaasta sporditulemuste üldarvestuses

suurte koolide (üle 200 õpilase) seas III koht Palamuse gümnaasium, arvestuses 4 kooli.

Täname kõiki kooli sportlasi, kes osalesid võistlustel ja andsid panuse tulemuse saavutamiseks ning õpetajaid, kes õpilasi juhendasid!

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/05/20/20152016-oppeaasta-sporditulemuste-uldarvestuses/

mai 10 2016

Hea tulemus naiste meistrivõistlustelt 100-ruudulises välkkabes

Naiste meistrivõistlused 100-ruudulises välkkabes toimusid  07.mail 2016 Tallinnas.

III koht MERILII JALG (8.klass), võistlejaid 9

Õpilane kuulub vanuseklassi kadetid (sündinud 2000-2002), kuid võistles kaks astet vanemas vanuseklassis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/05/10/hea-tulemus-naiste-meistrivoistlustelt-100-ruudulises-valkkabes/

mai 09 2016

Esikohad ja head tulemused Jõgevamaa noorte kevadjooksukrossilt

Jõgevamaa noorte kevadjooksukrossi meistrivõistlused toimusid 06.05.2016  Kuremaal

Poisid
C-vanuseklassi  (2003-2004)  1000 m
I koht JOOSEP KALME (5. klass) ajaga  3,54,3  ,  võistlejaid 39

B-vanuseklassi  (2001-2002)  2000 m
I koht TAURI KAASIK  (8. klass) ajaga  7,48,0 ,  võistlejaid 9

A-vanuseklass  (1999-2000)  1000 m
III koht MART ENEL  (10. klass) ajaga  3,15,6  ,  võistlejaid  24

E-vanuseklassi  (2007 ja nooremad) 500 m
III koht ARTHUR FEKLISTOV  (2.b klass) ajaga  2,0,0 ,  võistlejaid 27

 

Tüdrukud
A-vanuseklassi  (1999-2000)  1000 m
II koht ANETTE KUUSE  (10. klass) ajaga  4,10,6  ,  võistlejaid 12

E-vanuseklassi  (2007 ja nooremad) 500 m
III koht EMILY OLGO  (2.a klass) ajaga  2,01,3  ,  võistlejaid 36

 

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Kokku osales võistlustel meie koolist 35 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/05/09/esikohad-ja-head-tulemused-jogevamaa-noorte-kevadjooksukrossilt/

apr. 29 2016

Esikohad vene keele olümpaadilt

7.-8.klasside vene keele olümpaadi Jõgevamaa voor toimus 28.04.2016 Jõgeval.

7.klasside arvestuses
I koht SANDER KÕIV, osalejaid 21.

8.klasside arvestuses
I koht MERILII JALG, osalejaid 16.

Õpilasi juhendab Galina Jakovleva.

Kokku osales olümpiaadil meie koolist 2 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/29/esikohad-vene-keele-olumpaadilt/

apr. 29 2016

Esikoht ja hea tulemus saksa keele olümpaadilt

9.klasside saksa keele olümpaadi Jõgevamaa voor toimus 14.04.2016 Jõgeval.

I koht RIHARD KOLL
II koht ARON PRITS, osalejaid 7.

Õpilast juhendab Katrin Juht.

Kokku osales olümpiaadil meie koolist 3 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/29/esikoht-ja-hea-tulemus-saksa-keele-olumpaadilt/

apr. 26 2016

Hea tulemus Jõgevamaa noorte korvpalli meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte korvpalli meistrivõistlused toimusid 22.04.2016 Tormas.

Mini-poiste vanuseklassis
III koht Laiuse-Palamuse meeskond, kuhu kuulusid Palamuse gümnaasiumi 5.klassist JOOSEP KALME, JANMAR REILJAN, ANDRIS ROLAND SAAR, TANEL MALBE, KEVIN GERMAN ja 3.klassist MOORITS ENEL, võistles 3 võistkonda.

Õpilasi juhendab Vallo Väljaots.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/26/hea-tulemus-jogevamaa-noorte-korvpalli-meistrivoistlustelt/

apr. 22 2016

Esikohad ja head tulemused Jõgevamaa meistrivõistlustelt ujumises

Jõgevamaa meistrivõistlused ujumises toimusid 20.04.2016 Kuremaal

naiste vanuseklassis
ANGELIKA PALM  (5.klass)
I koht   50 m vabalt    ajaga  37,76  ; võistlejaid  7
I koht   100 m kompleks  ajaga  1.38,87 ;  võistlejaid  5

50 m vabalt
III koht  MARTA SAARISTE (4.b  klass) ajaga  39,26 ; võistlejaid  7

meeste vanuseklassis
50 m vabalt
III koht  GEORG REINSALU (4.a  klass) ajaga  39,65 ; võistlejaid  7

Kokku osales meie koolist võistlustel   5 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/22/694/