sept. 19 2016

Head tulemused Jõgevamaa noorte kergejõustiku 4-võistluse meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte kergejõustiku 4-võistluse meistrivõistlused toimusid 14.09.2016 Tabiveres

C vanuseklassi (sünd 2003-2004) poisid
III koht JANMAR REILJAN  (6.klass) jooks 60 m  8,5 / kaugushüpe  4,1 / pallivise 42,95  / jooks 1000 m  3.33,8 / punkte 2143; võistlejaid 14

B vanuseklassi (sünd 2001-2002) poisid
III koht TAURI KAASIK  (9.klass) kaugushüpe  4,88 / jooks 60m    7,9  /  kuulitõuge 9,21 / jooks 1000 m  3.04,1 / punkte 3021; võistlejaid 17

Kokku osales võistlustel meie koolist 12 õpilast.
Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/09/19/head-tulemused-jogevamaa-noorte-kergejoustiku-4-voistluse-meistrivoistlustelt/

sept. 09 2016

Esikohad ja head tulemused Saare järve 33.jooksult

Saare järve 33.jooks (6,5 km) toimus  08. septembril 2016

7-8-aastased tüdrukud
I koht  KERTU-KAISA KALAMEES  (2.klass)  ajaga 37.12
II koht   MARLEEN REILJAN (3.a klass)  ajaga 42.26
III koht  KERTU KIVIMURD  (2.klass)  ajaga  42.43, võistlejaid 4.

9-10 aastased poisid

I koht  MOORITS ENEL (4.klass)  ajaga  32.38
II koht  KERT SÄÄRITS  (3.b klass)  ajaga  38.37
III koht   ARTHUR FEKLISTOV (3.b klass)  ajaga  42.35, võistlejaid 3.

9-10 aastased tüdrukud
I koht  JOHANNA MUST   (4.klass)  ajaga  36.06
III koht   KAISA ÕUN  (4.klass)  ajaga  37.33, võistlejaid 9.

11-13 aastased poisid
III koht   JOOSEP  KALME  (6.klass)  ajaga  26.37, võistlejaid 15

11-13 aastased tüdrukud
II koht  ANGELIKA PALM  (6.klass)  ajaga  33.59, võistlejaid 16

14-18 aastased noormehed
III koht   TAURI KAASIK  (9.klass)  ajaga  24.48, võistlejaid 8

Kokku osales võistlusel meie koolist  41 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/09/09/esikohad-ja-head-tulemused-saare-jarve-33-jooksult/

aug. 19 2016

Töövihikute komplektide hinnad gümnaasiumile

Töövihikute eest tuleb tasuda õpilastel, kelle elukoht (sissekirjutus) ei ole Palamuse vallas (ja kui õpilase elukoha omavalitsus ei hüvita töövihikute maksumust).

10.klass
vene keele õppija: 42,46 eurot;  saksa keele õppija: 41,10 eurot;
kitsast matemaatikat õppijal lisandub  + 13,65 eurot

11.klass
vene keele õppija: 40,35 eurot;  saksa keele õppija: 39,60 eurot;
kitsast matemaatikat õppijal lisandub  + 13,65 eurot

12.klass
vene keele õppija: 25,50 eurot;  saksa keele õppija: 22,83 eurot;
kitsast matemaatikat õppijal lisandub  + 13,65 eurot

SEB Pank   a/k  EE521010102050579000
saaja: Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
selgitusse: lapse ees- ja perekonnanimi, klass, töövihikute eest

 

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/08/19/toovihikute-komplektide-hinnad-gumnaasiumile/

juuni 08 2016

Esikohad ja hea tulemus Jõgevamaa XXII Suvemängude jalgrattakrossi võistluselt

03.juunil 2016 peeti Tabiveres Jõgevamaa XXII Suvemängude jalgrattakrossi võistlus.

vanuseklassis poisid 2001-2004
I koht OLIVER  HARRIS HÜTT (8.klass),
III koht RAIKO SAAR (7.klass), võistlejaid 8

vanuseklassis mehed 2000-1977
I koht RANDAR  SAAR (9.a klass), võistlejaid 7

vanuseklassis  naised 2000-1977
I koht RIIN KALME (7.klass), võistlejaid 1

Kokku osales võistlustel  9 Palamuse gümnaasiumi õpilast.
Õpilased treenivad jalgrattaklubis Vooremaa Centrum.

Tulemuste koduleht

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/06/08/829/

juuni 06 2016

Hea tulemus Jõgevamaa kergejõustiku meistrivõistlustelt

Jõgevamaa kergejõustiku meistrivõistlused toimusid 04.06.2016 Tabiveres

meeste 1500 m
II koht MART ENEL (10.klass)  ajaga 5,01,7  võistlejaid 3

Kokku osales võistlustel meie koolist 3 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/06/06/jogevamaa-kergejoustiku-meistrivoistlused/

juuni 06 2016

Esikohad ja head tulemused BMX rattakrossi meistrivõistlustelt

Fino Jõgevamaa lahtised meistrivõistlused BMX rattakrossis peeti 28.mail 2016 Tabiveres.

I koht
Vanuseklassis B13-14  RAIKO SAAR  (7.klass), võistlejaid 2
Vanuseklassis MJ  RANDAR SAAR (9.a klass), võistlejaid 1

II koht
Vanuseklassis  B11-12   JANMAR REILJAN  (5.klass), võistlejaid 9.
Vanuseklassis  B13-14   OSKAR HENDRIK HÜTT   (6.a klass), võistlejaid 2
Vanuseklassis  G13-14  RIIN KALME  (7.klass), võistlejaid 2
Vanuseklassis  B15-16 OLIVER HARRIS HÜTT  (8.klass), võistlejaid 3

III koht
Vanuseklassis  B15-16 RIHARD KOLL  (9.a klass), võistlejaid 3

Õpilased kuuluvad jalgrattaklubisse Voorema Centrum.
Kokku osales võistlustel meie koolist  10 õpilast.

Tulemuste koduleht

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/06/06/795/

mai 23 2016

Esikohad ja head tulemused noorte kergejõustiku meistrivõistlused

Jõgevamaa noorte kergejõustiku meistrivõistlused toimusid 17.-18.05.2016  Jõgeval

Poisid

A-vanuseklass  (1999-2000)
IVO ELLER  (10. klass)
I koht  kaugushüpe tulemusega 5,75 ,  võistlejaid  14
I koht  kuulitõuge tulemusega 13,49 ,  võistlejaid  9

ANDREAS-OLIVER LEHT  (10. klass)
koht  kõrgushüpe tulemusega 1,75   ,  võistlejaid 7
III koht  400 m jooks  ajaga  58,1  ,  võistlejaid  6

MART ENEL  (10. klass)
II koht  100 m jooks  ajaga  12,0  ,  võistlejaid  14
II koht  400 m jooks  ajaga 56,2  ,  võistlejaid  6
II koht  1500 m jooks  ajaga  4.55,3  ,  võistlejaid  9

SANDER NÕMMIK (10. klass)
III koht  100 m jooks  ajaga  12,1  ,  võistlejaid  14
III koht   kaugushüpe tulemusega  5,54  ,  võistlejaid  14

B-vanuseklassi  (2001-2002)  400 m jooks
I koht TAURI KAASIK  (8. klass) ajaga 59,3 ,  võistlejaid 5

C-vanuseklass  (2003-2004)
I koht RAIVO RAJA (6.b  klass) 60 m jooks ajaga 8,4  , võistlejaid 22

JANMAR REILJAN (5. klass)
II koht kaugushüpe tulemusega 4,20  ,  võistlejaid 16
III koht  60 m jooks ajaga 8,7  ,  võistlejaid 22

 

Tüdrukud/neiud

A-vanuseklassi  (1999-2000)
II koht HELINA TAMM  (9.a klass) 400 m jooks ajaga 1.11,6  ,  võistlejaid 5

Juuniorite vanuseklassi  (1997-1998)
SANDRA KILK 
 (12.klass)
II
koht 400 m jooks   ajaga 1.07,5  ,  võistlejaid 2
II
koht kõrgushüpe tulemusega 1,45  ,  võistlejaid 6

ANETTE KUUSE  (10. klass)
III koht 400 m jooksus   ajaga 1.12,0  ,  võistlejaid 5
III koht 800 m jooksus  ajaga 2.53,6 ,  võistlejaid 10

kuulitõuge
II koht MARIT TAMM  (11. klass) tulemusega 7,01
III koht KRISTIN LALIN  (11. klass) tulemusega 6,79 ,  võistlejaid 4

C-vanuseklassi  (2003-2004)
II koht ANGELIKA PALM  (5.klass) kuulitõuge tulemusega 8,44 ,  võistlejaid 8

D-vanuseklassi  (2005 ja hiljem)
III koht JANELI KIVIMURD  (4.a klass) kaugushüpe tulemusega 3,71 ,  võistlejaid 16

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Kokku osales võistlustel meie koolist 30 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/05/23/esikohad-ja-head-tulemused-noorte-kergejoustiku-meistrivoistlused/

mai 20 2016

2015/2016. õppeaasta sporditulemuste üldarvestuses

suurte koolide (üle 200 õpilase) seas III koht Palamuse gümnaasium, arvestuses 4 kooli.

Täname kõiki kooli sportlasi, kes osalesid võistlustel ja andsid panuse tulemuse saavutamiseks ning õpetajaid, kes õpilasi juhendasid!

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/05/20/20152016-oppeaasta-sporditulemuste-uldarvestuses/

mai 10 2016

Hea tulemus naiste meistrivõistlustelt 100-ruudulises välkkabes

Naiste meistrivõistlused 100-ruudulises välkkabes toimusid  07.mail 2016 Tallinnas.

III koht MERILII JALG (8.klass), võistlejaid 9

Õpilane kuulub vanuseklassi kadetid (sündinud 2000-2002), kuid võistles kaks astet vanemas vanuseklassis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/05/10/hea-tulemus-naiste-meistrivoistlustelt-100-ruudulises-valkkabes/

mai 09 2016

Esikohad ja head tulemused Jõgevamaa noorte kevadjooksukrossilt

Jõgevamaa noorte kevadjooksukrossi meistrivõistlused toimusid 06.05.2016  Kuremaal

Poisid
C-vanuseklassi  (2003-2004)  1000 m
I koht JOOSEP KALME (5. klass) ajaga  3,54,3  ,  võistlejaid 39

B-vanuseklassi  (2001-2002)  2000 m
I koht TAURI KAASIK  (8. klass) ajaga  7,48,0 ,  võistlejaid 9

A-vanuseklass  (1999-2000)  1000 m
III koht MART ENEL  (10. klass) ajaga  3,15,6  ,  võistlejaid  24

E-vanuseklassi  (2007 ja nooremad) 500 m
III koht ARTHUR FEKLISTOV  (2.b klass) ajaga  2,0,0 ,  võistlejaid 27

 

Tüdrukud
A-vanuseklassi  (1999-2000)  1000 m
II koht ANETTE KUUSE  (10. klass) ajaga  4,10,6  ,  võistlejaid 12

E-vanuseklassi  (2007 ja nooremad) 500 m
III koht EMILY OLGO  (2.a klass) ajaga  2,01,3  ,  võistlejaid 36

 

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Kokku osales võistlustel meie koolist 35 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/05/09/esikohad-ja-head-tulemused-jogevamaa-noorte-kevadjooksukrossilt/