nov. 11 2016

Esikoht koolide spordi paremusjärjestuses (vahekokkuvõte)

Jõgevamaa koolide paremusjärjestuses peale sügisjooksukrossi ja rahvastepalli on meie kool I kohal

Tulemustabel

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/11/11/esikoht-koolide-spordi-paremusjarjestuses/

nov. 07 2016

Hea tulemus kabe noorte maailmameistrivõistlustelt

30. oktoobrist 2016 – 05. novembrini 2016 toimusid Izmiris (Türgi) noorte maailmameistrivõistlused kabes.
Türgi kabes vanuseklassis U13 tüdrukute arvestuses
6.koht TRIINU JALG  (5.a klass), võistlejaid 9.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/11/07/hea-tulemus-kabe-noorte-maailmameistrivoistlustelt/

okt. 24 2016

Kooli lastevanemate üldkoosolek 8. novembril 2016

8. novembril, kell 17.00
toimub kooli väikeses saalis
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumi lastevanemate üldkoosolek.

Päevakavas:
* Psühholoog Kadri Järv-Mändoja “Sõltuvusained”
* Kooli 2016/2017 õppeaasta plaanid
* Hoolekogu tööst 2016 aastal.
* Palamuse vallavolikogu esimees Terje Rudissaar – „Palamuse kooliharidus haldusreformi valguses“

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/10/24/kooli-lastevanemate-uldkoosolek-8-novembril-2016/

okt. 24 2016

Hea tulemus 4.-5. klasside rahvastepalli meistrivõistlustelt

Jõgevamaa 4.-5. klasside rahvastepalli meistrivõistlused suurtele koolidele toimusid 20.oktoobril 2016 Tormas.

Tüdrukute arvestuses II koht, võistles 3 kooli.
Võistkonda kuulusid 4.klassist JOHANNA MUST, KAISA ÕUN, 5.a klassist TRIINU JALG,
JANELI KIVIMURD, JOHANNA PÄRENDSON, HANNA-LIISA VAINO, 5.b klassist HELENA AUS, MARTA SAARISTE.

Õpilasi juhendab Ester Laumets.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/10/24/hea-tulemus-4-5-klasside-rahvastepalli-meistrivoistlustelt/

okt. 11 2016

Esikohad ja head tulemused XII Pala Rattamaratonilt

XII Pala Rattamaraton maastikurattasõidus toimus 09.septembril 2016.

poisid
M10 võistlusklass, distants 10 km
I koht MOORITS ENEL (4.klass), ajaga 0:35:15, võistlejaid 7

M12 võistlusklass, distants 10 km
I koht ANDRIS ROLAND SAAR (6.klass), ajaga 0:23:23, võistlejaid 16

M15 võistlusklass, distants 20 km
I koht OLIVER HARRIS HÜTT (9.klass), ajaga 0:41:29, võistlejaid 8

M14 võistlusklass, distants 20 km
II koht RAIKO SAAR (8.klass), ajaga 0:44:36
III koht OSKAR HENDRIK HÜTT   (7.a klass), ajaga 0:47:23, võistlejaid 14

tüdrukud
N12 võistlusklass, distants 10 km
III koht SASKIA SULP  (5.b klass), ajaga 0:35:09, võistlejaid 10

Meie koolist osales kokku 7 õpilast.
Õpilased treenivad jalgrattaklubis Vooremaa Centrum.
Võistluste lõpuprotokoll

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/10/11/esikohad-ja-head-tulemused-xii-pala-rattamaratonilt/

okt. 10 2016

Eesti meistri tiitel Eesti meistrivõistlustelt kadettidele vene kabes

Eesti meistrivõistlused kadettidele vene kabes (64-ruuduline) 2016 toimusid 09.10.2016 Tallinnas.

Tüdrukute arvestuses pälvis Eesti meistri tiitli  MERILII JALG (9.klass), võistlejaid 14.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/10/10/eesti-meistri-tiitel-eesti-meistrivoistlustelt-kadettidele-vene-kabes/

sept. 28 2016

Esikohad ja head tulemused Jõgevamaa noorte jalgrattakrossi meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte jalgrattakrossi meistrivõistlused  toimusid  27.09.2016 Pala terviseradadel

poisid
2004 ja hiljem sündinud, distants 3 km
I koht  ANDRIS ROLAND SAAR  (6.klass) tulemusega  00:08:09
III koht  JANMAR REILJAN  (6.klass) tulemusega  00:08:44  , võistlejaid 12.

2002 – 2003 sündinud, distants 5 km
II koht  RAIKO SAAR  (8.klass) tulemusega  00:13:21
III koht  OSKAR HENDRIK HÜTT  (7.a klass)   tulemusega  00:14:20  , võistlejaid 7.

1998 – 2001 sündinud, distants 5 km
I koht  OLIVER HARRIS HÜTT  (9.klass)  tulemusega  00:12:48  , võistlejaid 5.

tütarlapsed
2002 – 2003 sündinud, distants 3 km

I koht  RIIN KALME  (8.klass) 00:09:36 võistlejaid 4.

2004 ja hiljem sündinud, distants 2 km
II koht SASKIA SULP  (5.b klass) tulemusega  00:07:20 , võistlejaid 6.

Kokku osales meie koolist võistlustel 8 õpilast.
Omavalitsuste paremusjärjestuses Palamuse vallal  I koht, võistlejaid oli neljast omavalitsusest.

 

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/09/28/esikohad-ja-head-tulemused-jogevamaa-noorte-jalgrattakrossi-meistrivoistlustelt/

sept. 26 2016

Hea tulemus Eesti meistrivõistlustelt minikadettidele vene kabes

Eesti meistrivõistlused minikadettidele vene kabes (64-ruuduline) 2016 toimusid 24.09.2016 Tallinnas.

Tüdrukute arvestuses saavutas II koha TRIINU JALG (5.a klass), võistlejaid 21.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/09/26/hea-tulemus-eesti-meistrivoistlustelt-minikadettidele-vene-kabes/

sept. 22 2016

Esikohad ja head tulemused Jõgevamaa noorte sügisjooksukrossilt

Jõgevamaa noorte sügisjooksukrossi meistrivõistlused 2016 toimusi 21.09.2016 Kuremaal

A- vanuseklassi  tüdrukud  (1999-2000)
1000 m jooks
I koht    ANETTE KUUSE  (11.klass)  ajaga 3.42,9  ;  võistlejaid  5

C- vanuseklassi poisid  (2003-2004)
1000 m jooks
II koht   JANMAR REILJAN (6.klass) ajaga 3.32,7 ; võistlejaid  40

B- vanuseklassi poisid  (2001-2002)
1000 m jooks
III koht TANEL LAAS  (8.klass)  ajaga  3.11,6 ; võistlejaid  29

2000 m jooks
I koht    TAURI  KAASIK   (9.klass) ajaga  6.55,0
II koht   RAIKO SAAR (8.klass)  ajaga  7.23,7  ; võistlejaid  5

A- vanuseklassi poisid  (1999-2000)
1000 m jooks
II koht  IVO ELLER  (11.klass)     ajaga 3.03,8  ; võistlejaid  22

3000 m jooks
II koht   ARTUR KONT  (10.klass)    ajaga 13.45,2  ; võistlejaid  3

Kokku osales võistlustel meie koolist 30 õpilast.
Suurte koolide (üle 200 õpilase) arvestuses Palamuse gümnaasiumil II koht, arvestuses 4 kooli.

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/09/22/995/

sept. 19 2016

Head tulemused Jõgevamaa noorte kergejõustiku 4-võistluse meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte kergejõustiku 4-võistluse meistrivõistlused toimusid 14.09.2016 Tabiveres

C vanuseklassi (sünd 2003-2004) poisid
III koht JANMAR REILJAN  (6.klass) jooks 60 m  8,5 / kaugushüpe  4,1 / pallivise 42,95  / jooks 1000 m  3.33,8 / punkte 2143; võistlejaid 14

B vanuseklassi (sünd 2001-2002) poisid
III koht TAURI KAASIK  (9.klass) kaugushüpe  4,88 / jooks 60m    7,9  /  kuulitõuge 9,21 / jooks 1000 m  3.04,1 / punkte 3021; võistlejaid 17

Kokku osales võistlustel meie koolist 12 õpilast.
Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/09/19/head-tulemused-jogevamaa-noorte-kergejoustiku-4-voistluse-meistrivoistlustelt/