Esikoht ja hea tulemus kabevõistlustelt

07.aprillil 2018  toimusid Tallinnas Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlused minikadettidele (sündinud 2005-2007) vene kabes 2018

tüdrukute arvestuses
pälvis Eesti meistri tiitli  TRIINU JALG  (6.a klass), osalejaid 12.

08.aprillil 2018 toimusid Tallinnas Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlused kadettidele vene kabes 2018

järelmatšil tüdrukute arvestuses
II koht TRIINU JALG  (6.a klass), osalejaid 12.
Triinu kuulub vanuseklassi minikadetid, kuid võistles aste vanemas vanuseklassis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/04/17/esikoht-ja-hea-tulemus-kabevoistlustelt-3/

Esikoht etluskonkursilt

XXX Juhan ja Jakob Liivi ning Juhan Liivi luuleauhinna laureaatide loomingule keskendatud üleriigilise koolinoorte etluskonkursi Jõgevamaa voor toimus 05. aprillil 2018 Laiusel.

ETHEL MERIEL SOODLA (9.klass) valiti esindama Jõgevamaad konkursi lõppvoorus.
Õpilast juhendab Kerttu Maripuu.

Oma panuse andis ka Karola Ilmjärv (8.b klass).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/04/06/hea-tulemus/

Esikoht ja hea tulemus kabevõistlustelt

31.märtsil 2018 toimusid Jõgeval Jõgevamaa meistrivõistlused Brasiilia kabes 2018

naiste arvestuses
I
 koht MERILII  JALG
II 
koht TRIINU JALG,  osalejaid 4

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/04/05/esikoht-ja-hea-tulemus-kabevoistlustelt-2/

Esikohad ja head tulemused meistrivõistlustelt ujumises

XXIX Jõgevamaa noorte meistrivõistlused ujumises toimusid 26.03.2018 Kuremaal.

tüdrukute arvestuses
ANGELIKA PALM  (7.klass)
C-vanuseklassi  (2003-2004) 50 m vabalt  I koht  ajaga 33,53  ; võistlejaid  2
tüdrukute 50 m rinnuli (absoluut)  I koht  ajaga 44,93  ;  võistlejaid 5
tüdrukute 50 m selili (absoluut)  I koht  ajaga 42,21  ; võistlejaid 6

MARTA SAARISTE (6.b klass)
D-vanuseklassi (2005-2006) 50 m vabalt  I koht  ajaga 36,25  ; võistlejaid  8
tüdrukute 50 m rinnuli (absoluut)  II koht  ajaga 47,61  ; võistlejaid 5
tüdrukute 50 m selili (absoluut)  II koht  ajaga 44,03  ; võistlejaid 6

ADEELE PALM (1.klass)
mini-vanuseklassi (2009 ja nooremad) 25 m vabalt  I koht  ajaga 29,35  ; võistlejaid  4

KAISA ÕUN  (5.klass)
D-vanuseklassi (2005-2006) 50 m vabalt  III koht  ajaga 43,06  ; võistlejaid  8

poiste arvestuses
MIKK KORKMANN (8.b klass)
B-vanuseklassi (2001-2002) 50 m vabalt  I koht  ajaga 37,47  ; võistlejaid  3
poiste 50 m rinnuli (absoluut) III koht    ajaga 51,73  ; võistlejaid 4
poiste 50 m selili (absoluut)  II koht  ajaga 47,34  ; võistlejaid 5

RASMUS SOOMELT (2.klass)
E-vanuseklassi  (2007-2008)  25m vabalt  II koht  ajaga 21,68 ; võistlejaid  13

Oma panuse andsid ka:
2.klassist: Romer Rääbis, Ott Korkmann, Rasmus Seer
3.a klassist: Kertu Kull
3.b klassist: Kertu Kivimurd
4.a klassist: Lenna-Loviisa Jõgi
5.klassist:  Jan Raudsepp
7.klassist:   Cätlyn Säärits, Heilika Nigulas

Suurte koolide arvestuses (200+ õpilast) meie koolil I koht, osales 2 kooli.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/03/27/esikoht-ja-head-tulemused-meistrivoistlustelt-ujumises/

Esikohad ja head tulemused matemaatikavõistluselt Nuti-Mati

Nutisport korraldab Eesti meistri-, karika- ja rahvaspordivõistlust Nuti-Mati matemaatikas.
Meistrivõistlustel võisteldakse tippspordi kategoorias individuaalselt.
Rahvaspordivõistlustel võisteldakse rahvaspordi kategoorias individuaalselt.
Karikavõistlustel võisteldakse võistkondadena (valitakse etteantud punktide alusel individuaaltulemustest).
2017/2018. õppeaastal toimuvad Eesti III meistri-, karika- ja rahvaspordivõistlus Nuti-Mati matemaatikas.

19.03.2018 toimus meistrivõistluste Kesk-Eesti finaal meie koolis.
Meistrivõistluste võistluskeem: maakondlik võistlus koolis> piirkondlikud finaalid > vabariiklik finaal.

8.-9.klasside arvestuses
I koht KRISTJAN SÄÄRITS (8.b klass)
II koht ETHEL MERIEL SOODLA  (9. klass)
III koht REIMO KAABEL  (8.b klass) ; osalejaid 8.

6.-7.klasside arvestuses
koht TRIINU JALG  (6.a klass)
II
 koht JANELI KIVIMURD  (6.a klass)
III koht KARL AUGUST MENSON  (6.a klass) ; osalejaid 11.

4.-5.klasside arvestuses
I koht MOORITS ENEL  (5.klass)
II koht JAN RAUDSEPP (5.klass) ; osalejaid 8.

2.-3.klasside arvestuses
II koht MARTIN TUKA  (3.a klass) ; osalejaid 8.

1.klasside arvestuses
I koht LY-SANDRA VOOL  (1.klass)
II koht LISETE-LIIS LIMBAK  (1.klass) ; osalejaid 7.

Oma panuse andsid ka
1.klassist: Linda Laanemäe, Anders Aasmaa
3.a klassist: Kertu Kull, Ats Ilmjärv, Kertu-Kaisa Kalamees
3.b klassist: Silver Vool
5.klassist: Robert Lille, Kaspar Tuvike, Hanna Vahtra, Kassandra Ulst, Kristofer Haljas
6.a klassist:  Annabel Alaveer, Markus Laanes
6.b klassist: Arto Reinik, Loora Miia Külm, Marta Saariste
7.klassist: Angelika Palm, Heilika Nigulas
8.a klassist: Mark Prits
9.klassist: Sander Kõiv, Greta Plato, Janne Eller
10.klassist: Merilii Jalg

Õpilasi juhendavad Eha Kuld, Kadri Lille, Aive Jõessar, Mariliis Merusk ja Inge Jõgi .

 

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/03/22/esikohad-voistluselt-nuti-mati-matemaatikas/