Head tulemused rahvastepallivõistlustelt

Jõgevamaa suurte koolide 1.-3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis toimusid 13.02.2018 Tormas.

tüdrukute arvestuses
II koht võistkond koosseisus 2. klassist: Kerli Aus, Marii Eliis Libba, Elina-May Must, Adeele Palm, Celia Raja, Ly-Sandra Vool; 3. klassist: Sonja Plato, Kelli Teppo

poiste arvestuses
III koht  võistkond koosseisus 2. klassist: Anders Aasmaa, Rico Sebastian Klaar; 3. klassist: Even Kaasik,
Ken Kingsepp, Ats Kaarel Kolde, Ott Korkmann, Romer Rääbis, Rasmus Soomelt

Õpilasi juhendavad  Ester Laumets ja Merike Olgo.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/14/head-tulemused-rahvastepallivoistlustelt-2/

Eesti meistri tiitel ja head tulemused kabevõistlustelt

* 09. – 10. veebruarini 2019 toimusid Tallinnas Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlused kadettidele (vanuseklass U16).

Eesti meister (I koht) TRIINU JALG (7. a klass), osalejaid 12.

* 30. jaanuarist – 03. veebruarini 2019 toimusid Tallinnas  Eesti Kabeliidu korraldatud
Eesti naiste 47. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes.

III koht MERILII JALG (11.klass)
Merilii kuulub vanuseklassi juuniorid, kuid võistles aste vanemas vanuseklassis.

6. koht Triinu Jalg ( 7. a klass), osalejaid 8.
Triinu kuulub vanuseklassi kadetid, kuid võistles kaks astet vanemas vanuseklassis.

 

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/12/eesti-meistri-tiitel-ja-head-tulemused-kabevoistlustelt/

Hea tulemus matemaatikaolümpiaadilt

7.-12.klasside matemaatikaolümpiaadi maakonna voor toimus 06. veebruaril 2019 Palamusel, Jõgeval ja Põltsamaal.

9.klasside arvestuses
II koht  KRISTJAN SÄÄRITS (9. b klass), osalejaid  12
õpilast juhendab Eha Kuld.

Oma panuse andsid ka Janeli Kivimurd  (7.a klass), Teivo Limbak (9.a klass),  Angelika Palm (8. klass),
Annabel Alaveer (7.a klass),  Arto Reinik (7.b klass), Reimo Kaabel (9.b klass),  Mark Prits (9.a klass),
Triinu Jalg (7. a klass), Janmar Reiljan (8. klass) ja õpetaja Kadri Lille.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/12/hea-tulemus-matemaatikaolumpiaadilt/

Hea tulemus bioloogiaolümpiaadilt

Bioloogiaolümpiaadi maakonna voor toimus 02. veebruaril 2019 Jõgeval.

8.klasside arvestuses
III koht  ANNE-LIIS SAZONOV, osalejaid  9

Õpilasi juhendab Virge Valdmaa.

Oma panuse andsid ka Arto Reinik (7.b klass), Richard Aro  (7.b klass), Mark Prits (9.a klass), Reimo Kaabel
(9.b klass), Joosep Kull (6.klass), Teivo Limbak  (9.a klass), Kristofer Kirila  (6.klass),  Janmar Reiljan (8.klass),
Jan Raudsepp  (6.klass),  Gert Kanter (9.b klass), Kalvin German (6.klass) ja õpetaja Egle Plato .

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/08/hea-tulemus-bioloogiaolumpiaadilt/

Hea tulemus matemaatikaviktoriinilt Nuputa

Matemaatikaviktoriini Nuputa Jõgevamaa voor toimus 01.02.2019 Jõgeval

7.klasside arvestuses
II koht võistkond koosseisus Loora Miia Külm (7.b klass), Annabel Alaveer (7.a klass) ja  Janeli Kivimurd (7.a klass), võistles 9 võistkonda.
Võistkond osaleb ka vabariiklikus voorus.

Õpilasi juhendab Eha Kuld.

Oma panuse andsid ka  Jan Raudsepp (6. klass), Kaspar Tuvike (6. klass),   Marleen Reiljan (5.a klass), Jasper Soomelt (5.b klass),  Kristofer Haljas (6. klass), Moorits Enel (6. klass), Patrick Aro (5.a klass) ja Kaspar Laanes (5.b klass).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/08/hea-tulemus-matemaatikaviktoriinilt-nuputa-3/