Esikohad ja head tulemused noorte suusatamise meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte suusatamise meistrivõistlused toimusid  13.03.2019 Kuningamäe suusaradadel.

U17 vanuseklassis
tüdrukute arvestuses 3 km
I koht ANGELIKA PALM (7. klass)  ajaga 0.11,30   , osalejaid 3

U16 vanuseklassis
poiste arvestuses 4,5 km
I koht  JANMAR REILJAN (8. klass)  ajaga 0.12,56
II koht  ANDRIS ROLAND SAAR   (8. klass) ajaga 0.13,17

III koht  OSKAR HENDRIK HÜTT  (9. a klass)  ajaga 0.14,20  , osalejaid 15

U18 vanuseklassis
poiste arvestuses 4,5 km
II koht  RAIKO SAAR   (10. klass) ajaga 0.12,23  , osalejaid 6

U14 vanuseklassis
tüdrukute arvestuses 1,5 km
III koht TRIINU JALG (7. a  klass)  ajaga 0.06,22   , osalejaid 16

teatesuusatamises 4×1 km
III koht võistkond koosseisus Triinu Jalg (7. a klass), 8. klassist Angelika Palm, Janmar Reiljan ja Andris Roland Saar   ajaga 0.14,51, osales 10 võistkonda.

Oma panuse andsid ka
2.klassist: Romet Svjatski, Linda Laanemäe, Adeele Palm, Ly-Sandra Vool, Celia Raja
3.klassist: Rasmus Soomelt,  Ottokar Hugo Hütt, Rico Sebastian Klaar, Ott Korkmann
4.a klassist: Martin Tuka, Kertu-Kaisa Kalamees, Kertu Kull
4.b klassist: Kaarel Toim, Kertu Kivimurd
5.a klassist: Marleen Reiljan
5.b klassist: Kert Prits, Jasper Soomelt
6.klassist: Moorits Enel, Johanna Must
7.b klassist: Marta Saariste,  Saskia Sulp, Helena Aus
8. klassist:  Joosep Kalme
9. a klassist: Mark Prits
9. b klassist: Mikk Korkmann

Suurte koolide arvestuses (üle 200 õpilase) sai meie kool II koha, arvestuses 4 kooli.

Õpilasi juhendavad Ester Laumets,Vallo Väljaots, Merike Olgo ja Mariliis Merusk.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/03/15/esikohad-ja-head-tulemused-noorte-suusatamise-meistrivoistlustelt/

Esikoht inglise keele olümpiaadilt

Inglise keele olümpiaadi (9. klassidele) maakondlik voor toimus 08.03.2019 Jõgeval

I koht MARTIN MERIRAND (9. a klass), osalejaid 50.

Õpilast juhendab Margit Menson.

Oma panuse andsid ka: Mark Prits, Marten Pärn, Kert Rudissaar, Õnneli Sepp, Gregory Kenneth Pekka, Kristjan Säärits, Oskar Hendrik Hütt, Kert Kaldma, Ragnar Paavel, Kaisa Kütt

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/03/12/esikoht-inglise-keele-olumpiaadilt/

Esikoht ja hea tulemus kiiruisutamise meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte kiiruisutamise meistrivõistlused toimusid 07.03.2019 Adaveres.

Tavauisk 500 m 
BP vanuseklassis (sündinud  2003 – 2004)
I koht OSKAR HENDRIK HÜTT   (9.a  klass) ajaga 01:19,9, osalejaid 5

AP vanuseklassis (sündinud  2000 – 2002)
II koht  RAIKO SAAR   (10. klass) ajaga 01:15,9, osalejaid 7

Oma panuse andsid ka
2. klassist: Elina-May Must
3. klassist: Ottokar Hugo Hütt, Ott Korkmann
5. a klassist: Keleri Kask,  Marleen Reiljan

5. b klassist: Gaspar Kald, Kert Prits, Daniela Limbak
6. klassist: Johanna Must
9. b klassist:  Mikk Korkmann

Õpilasi juhendavad Ester LaumetsVallo Väljaots ja Merike Olgo.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/03/11/esikoht-ja-hea-tulemus-kiiruisutamise-meistrivoistlustelt/

Esikoht ja head tulemused geograafiaolümpiaadilt

Geograafiaolümpiaadi maakonna voor toimus 12. veebruaril 2019 Jõgeval.

9. klasside arvestuses
I koht  TEIVO LIMBAK (9. a klass) ,
õpilane osaleb ka vabariiklikul olümpiaadil,
II koht  REIMO KAABEL (9. b klass), osalejaid  14

7. klasside arvestuses
III koht  ARTO REINIK, osalejaid  13

8. klasside arvestuses
III koht  JANMAR REILJAN, osalejaid  10

Õpilasi juhendab Virge Valdmaa.

Panuse andsid ka  Richard Aro  (7. b klass), Janeli Kivimurd  (7. a klass),  Triinu Jalg  (7. a klass), Mark Prits (9. a klass), Mikk Korkmann (9. b klass), Gert Kanter (9. b klass).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/22/esikoht-ja-head-tulemused-geograafiaolumpiaadilt/

Esikoht spordimälumängult Bumerang

14. veebruaril 2019 toimus XVI spordimälumängu Bumerang Jõgevamaa finaal (II etapp).

Eesti Spordilehe poolt ellukutsutud spordimälumäng Bumerang on 2019. aastal käimas XVI hooaeg.
Mälumängu peakorraldaja on Eesti Koolispordi Liit. Mälumäng on suunatud kõigile Eesti üldhariduskoolide õpilaste neljaliikmelistele võistkondadele. Küsimused on koostatud valdavalt Eesti ajakirjanduses ja sporditeabe väljaannetes ilmunud materjali põhjal. Mälumäng toimub 4 etapis (I etapp – mälumäng koolides, II etapp – maakondlik finaal,
III etapp – viis regionaalset vahefinaali, IV etapp -finaal 15-le võistkonnale).

I koht võistkond koosseisus 12. klassist Indrek Lalin, Alvar HallingTim-Jürgen Tamm ja Randar Saar
Võistkond pääses edasi spordimälumäng “Bumerang” regionaalsesse vahefinaali (III etapp).

Oma panuse andsid ka 8. klassi õpilased Joosep Kalme, Angelika Palm,  Janmar Reiljan ja Andris-Roland Saar.

Õpilasi juhendab Vallo Väljaots.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/14/esikoht-spordimalumangult-bumerang/