Tule meile õpetajaks!

täpsem info SIIT.

Igavene link sellele artiklile: https://www.palamuse.edu.ee/web3/2022/04/13/tule-meile-opetajaks/

esikohad ja head tulemused Nuti-Mati matemaatikas Kesk-Eesti finaalist

Nutisport korraldab Eesti meistri-, karika- ja rahvaspordivõistlust Nuti-Mati matemaatikas.
Meistrivõistlustel võisteldakse tippspordi kategoorias individuaalselt.
Rahvaspordivõistlustel võisteldakse rahvaspordi kategoorias individuaalselt.
Karikavõistlustel võisteldakse võistkondadena (valitakse etteantud punktide alusel individuaaltulemustest).
2021/2022. õppeaastal toimuvad Eesti VII meistri-, karika- ja rahvaspordivõistlus Nuti-Mati matemaatikas.

30.03.2022 toimus meistrivõistluste Kesk-Eesti finaal Palamusel.
19.04.2022 toimub vabariiklik finaal.
Meistrivõistluste võistluskeem: maakondlik võistlus koolis> piirkondlikud finaalid > vabariiklik finaal.

tippspordi
12. klasside arvestuses
I koht  MARK PRITS, osalejaid 6
osaleb vabariiklikus finaalis

9. klasside arvestuses
I koht  MOORITS ENEL
osaleb vabariiklikus finaalis
II koht  JAN RAUDSEPP; osalejaid 7

8 klasside arvestuses
I koht  KASPAR LAANES (8. b klass)
osaleb vabariiklikus finaalis
III koht  RAGNAR KLAOS (8. b klass), osalejaid 7

3. klasside arvestuses
I koht  ITI KORKMANN
osaleb vabariiklikus finaalis
III koht  KEVIN PATRAEL, osalejaid 7

2. klasside arvestuses
I koht KERTTU PATRAEL, osalejaid 7
osaleb vabariiklikus finaalis

1. klasside arvestuses
I koht RICHARD VESTEL, osalejaid 7
osaleb vabariiklikus finaalis

4. klasside arvestuses
II koht JASPER KÄGO
osaleb vabariiklikus finaalis
III koht  OLIVER JÕEMETS, osalejaid 7

7. klasside arvestuses
III koht  LAURI KABRAL (7. b klass), osalejaid 7

6. klasside arvestuses
III koht  HEELIKA HALJAS, osalejaid 6

Oma panuse andsid ka
1. klassist: Laura Hämelainen
2. klassist: Milana Raizvihh
3. klassist: Sander Toim

4. a klassist: Susanna Soots
5. klassist: Linda Laanemäe, Mairo Leiten
6. klassist: Rasmus Soomelt
7. a klassist: Kertu – Kaisa Kalamees, Patrick Krull, Sten-Joosep Mällo
9. klassist: Hanna Vahtra, Kaisa Õun, Robert Lille, Kaspar Tuvike

Õpilasi juhendavad Eha Kuld, Kadri Lille, Annetta Vohla, Aime Ojasoo ja Katrina Tammistu.

Igavene link sellele artiklile: https://www.palamuse.edu.ee/web3/2022/04/12/esikohad-ja-head-tulemused-nuti-mati-matemaatikas-kesk-eesti-finaalist/

Kooli kokkutulek 4. juunil 2022


Registreeru  SIIN!
Eelregisteerimine on lõppenud.

Kokkutuleku päevakava SIIN.
Kontsert-aktus toimub kooli võimlas. Rongkäik jääb ära.

Registreerunute nimekiri.

Osalustasu: 3. juunini 2022 15 eurot.
Samal päeval tasudes on osalustasu 20 eurot.
Kooli endistel töötajatel ja õpetajatel osalustasu ei ole.
Kooli almanahh maksab 15 eurot.

Osalustasude kontoandmed:
makse saaja : Jõgeva Vallavalitsus
arveldusarve number: EE384204278619514605 (Coop Pank)
selgitus: OLPG, osaleja nimi, lend või lõpetamise aasta

Igavene link sellele artiklile: https://www.palamuse.edu.ee/web3/2022/04/01/kooli-kokkutulek-4-juunil-2022/

Esikoht ja head tulemused matemaatikaolümpiaadilt

4.-6. klasside matemaatikaolümpiaadi maakonna voor toimus 11. märtsil 2022.
7.-12. klasside matemaatikaolümpiaadi maakonna voor toimus 2. veebruaril 2022.

4.klasside arvestuses
I koht  JASPER KÄGO (4. a klass), osalejaid  25.
Õpilast juhendab Aime Ojasoo.

5.klasside arvestuses
II koht  LY-SANDRA VOOL,
III-IV koht  LINDA LAANEMÄE, osalejaid  19.
Õpilasi juhendab Eha Kuld.

6.klasside arvestuses
III koht  HEELIKA HALJAS, osalejaid  26.

12. klasside arvestuses
II koht  MARK PRITS.
III koht  REIMO KAABEL, osalejaid  3.
Õpilasi juhendab Kadri Lille.

Oma panuse andsid ka Adeele Palm (5. klass),  Markkus-Lauri Kalla (6. klass),  Andra Alaveer (6. klass), Angelika Look (6. klass), Natali Roomet (6. klass), Kaidi Maasing (6. klass). Õpilasi juhendavad Kadri Lille ja Eha Kuld.

Igavene link sellele artiklile: https://www.palamuse.edu.ee/web3/2022/04/01/esikoht-ja-head-tulemused-matemaatikaolumpiaadilt-2/

Tule meile õpetajaks!

Täpsem info SIIN!

Igavene link sellele artiklile: https://www.palamuse.edu.ee/web3/2022/04/01/tule-meile-toole/