Kontaktandmed

ico_punkt_punane POSTIAADRESS

Kooli 2
49226 Palamuse
Jõgevamaa

 

ico_punkt_punane E-POST

kool@palamuse.edu.ee

ico_punkt_punane TELEFONID, E-POST

Direktor KUUNO LILLE
tel. 776 0641, Kuuno.Lille@palamuse.edu.ee

Õppealajuhataja JÜRI TOIT
tel. 776 0643, Jyri.Toit@palamuse.edu.ee

Sekretär MERIKE LAIUSTE
tel. 776 0503, Merike.Laiuste@palamuse.edu.ee
kool@palamuse.edu.ee

Logopeed SIRJE KIIS
Sirje.Kiis@palamuse.edu.ee

Huvijuht EVELYN MERUSK
tel. 776 0503 (kutsumisega), Evelyn.Merusk@palamuse.edu.ee

Sotsiaalpedagoog MAILA KORKMANN
tel. 53 410 003, Maila.Korkmann@palamuse.edu.ee

Koolipsühholoog EVI ŠTUKERT
Evi.Stukert@palamuse.edu.ee

Majandusjuhataja ANNE JÜRGENS
tel. 54 005 614, 776 0502, Anne.Jurgens@palamuse.edu.ee

IT-juht MARJO TOOMIK
Marjo.Toomik@palamuse.edu.ee

Raamatupidaja MAIRI KIVIMURD
tel. 776 2443, mairi.kivimurd@jogeva.ee

Raamatukoguhoidja KRISTA PAJU
tel. 776 0503 (kutsumisega), Krista.Paju@palamuse.edu.ee

Õpetajate tuba –  tel. 776 0563

Koolisöökla – tel. 776 0502

 

 

 

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/kontaktandmed/