Category: Uudised, teated

Head tulemused kabe maailmameistrivõistlustelt

28.10.2017-05.11.2017 toimusid World Draughts Federation (FMJD – Maailma Kabeföderatsioon) poolt koos Poola Kabeliiduga  korraldatud noorte maailmameistrivõistlused 100-ruudulises kabes Dąbkis Poolas Klassikaline kabeturniir TRIINU JALG (6.a klass)  12.koht minikadettide vanuseklassis (osalejaid 30) tulemused MERILII JALG (10.klass)  12.koht kadettide vanuseklassis (osalejaid 30) tulemused Välkturniir TRIINU JALG (6.a klass) 15.koht minikadettide vanuseklassis (osalejaid 37)  tulemused MERILII JALG (10.klass)  11.koht kadettide vanuseklassis (osalejaid …

Jätka lugemist

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/11/09/head-tulemused-kabe-maailmameistrivoistlustelt/

Noorteühingu Eesti 4H tunnustus

Eesti 4H-l on traditsiooniks tulla kord aastas kokku kiidu- ja tänuüritusel, et tunnustada ning tänada tublisid liikmeid, klubisid, juhendajaid. 2017. a tunnustati tublimaid 4H-kaid 14. oktoobril lõikuspeol Pernova Loodusmajas. Meie kooli matemaatikaõpetaja EHA KULD pälvis 2 tunnustust 1) 4H aastate tegija 2) Jõgevamaa parim klubijuhendaja 2017

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/10/17/noorteuhingu-eesti-4h-tunnustus/

Tantsurühmade ja kooride tunnustamine

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts tunnustas parimaid XII laulu- ja tantsupeol “Mina jään” osalenud Jõgeva maakonna kollektiive ja nende juhendajaid 12. oktoobril 2017 Sadalas toimunud Jõgeva maakonna tänupeol. Meie koolist pälvisid tunnustuse : 3. klassi segarahvatantsurühm “Sädemed” – juhendajad Riina Tralla ja Katrina Tammistu 3.-4. klasside segarahvatantsurühm “Murumardikad” – juhendajad Tiina Kull ja Sirje Kiis …

Jätka lugemist

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/10/13/tantsujuhtide-ja-kooride-tunnustamine/

Esikohad ja head tulemused Jõgevamaa noorte sügisjooksukrossi meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte kevadjooksukrossi meistrivõistlused toimusid  27.09.2017 Kuremaal.   Poiste arvestuses B-vanuseklassi (sündinud 2002-2003) 2000 m jooks I koht RAIKO SAAR (9.klass) ajaga  6.44,2;  võistlejaid 5. C-vanuseklassi (sündinud 2004-2005) 1000 m jooks II koht JANMAR REILJAN  (7.klass)  ajaga 3.06,1 ; võistlejaid 40. J-vanuseklassi (sündinud 1999-19-aastased k.a.) 1000 m jooks II koht MART ENEL  (12.klass) ajaga 2.54,1 III koht IVO ELLER  (12.klass) ajaga 3.02,1;  võistlejaid 9. Tüdrukute arvestuses E-vanuseklassi …

Jätka lugemist

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/09/29/esikohad-ja-head-tulemused-jogevamaa-noorte-sugisjooksukrossi-meistrivoistlustelt/

Esikohad ja head tulemused Jõgevamaa noorte jalgrattakrossi meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte jalgrattakrossi meistrivõistlused  toimusid  20.09.2017 Kuningamäe terviseradadel    poisid 2003-2004 sündinud, distants 6 km I koht  ANDRIS ROLAND SAAR  (7.klass) tulemusega 00:16:25 II koht  JANMAR REILJAN  (7.klass) tulemusega 00:17:41  , võistlejaid 5. 1999 – 2002 sündinud, distants 10 km II koht  RAIKO SAAR  (9.klass) tulemusega 00:30:35 , võistlejaid 2. tütarlapsed 1999 – 2002 sündinud, distants 8 km I koht  RIIN KALME  (9.klass) 00:30:38 võistlejaid 1. 2005 ja hiljem …

Jätka lugemist

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/09/21/esikohad-ja-head-tulemused-jogevamaa-noorte-jalgrattakrossi-meistrivoistlustelt-2/