Category: Uudised, teated

Eesti meistri tiitel Eesti naiste meistrivõistlustelt 100-ruudulises kabes

22.-24. veebruarini 2018 toimusid Tallinnas Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti naiste 46.meistrivõistlused 100-ruudulises kabes Eesti meistri tiitli pälvis MERILII JALG (10.klass) 5.koht  TRIINU JALG   (6.a klass), osalejaid 6   tulemused Merlii kuulub vanuseklassi juuniorid, kuid võistles aste vanemas vanuseklassis. Triinu kuulub vanuseklassi minikadetid, kuid võistles kolm astet vanemas vanuseklassis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/02/26/2287/

Hea tulemus muusikaolümpiaadilt

Muusikaolümpiaadi maakonna voor toimus 17.veebruaril 2018 Jõgeval. põhikooli arvestuses II koht  SANDER KÕIV, osalejaid  5 Õpilast juhendab Luule Toome.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/02/23/hea-tulemus-muusikaolumpiaadilt/

Kooli kantselei koolivaheajal

26.02.2018 – 02.03.2018  kella 8.00 – 16.00

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/02/23/kooli-kantselei-koolivaheajal-3/

Head tulemused rahvastepallivõistlustelt

Jõgevamaa suurte koolide 1.-3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis toimusid 20.02.2018 Tormas. poiste arvestuses II koht  võistkond koosseisus (3.b klassist: Markus Kaasik, Oskar Kevvät, Sten-Joosep Mällo, Hans-Kristjan Piirisild, Kaarel Toim, Silver Vool; 3.a klassist: Renar Leiten, Martin Tuka) tüdrukute arvestuses III koht võistkond koosseisus (3.b klassist: Annabel Jõemets, Kertu Kivimurd, Paula Palmsaar, Meeri-Aureeli Pillak, Berit Välba; 3.a klassist: Kertu-Kaisa Kalamees, Kertu Kull; 1.klassist: Ly-Sandra Vool) …

Jätka lugemist

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/02/21/head-tulemused-rahvastepallivoistlustelt/

Hea tulemus festivalilt Koolitants 2018

Koolitants 2018 Jõgeva eelvooru tantsupäeval „Eesti pidu!“ pälvis eripreemia meie kooli tantsurühm „Lutsu kivid“  tantsuga „Tants Läänemerele“ Tantsurühmas osalevad 3.b klass Kertu Kivimurd; 4.a klass Marleen Reiljan; 5. klass Hanna Vahtra, Erel Kivimurd, Eliis Tupits; 6.a klass Annabel Alaveer, Janeli Kivimurd, Triinu Jalg, Eliisabet Soosalu; 6.b klass Helena Aus, Loora-Mia Külm, Angeelika Kaasik; 7. klass …

Jätka lugemist

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/02/20/2250/