Category: Uudised, teated

Esikoht ja hea tulemus 4.-5. klasside rahvastepalli meistrivõistlustelt

Jõgevamaa 4.-5. klasside rahvastepalli noorte meistrivõistlused suurtele koolidele toimusid 8. novembril 2019 Põltsamaal. poiste arvestuses maakonna meister (I koht)võistkond koosseisus 4.klass: Romer Rääbis, Rasmus Soomelt, Even Kaasik, Ats Kaarel Kolde5.klass: Oskar Kevvät, Sten-Joosep Mällo, Martin Tuka,võistles 4 kooli tüdrukute arvestuses II koht võistkond koosseisus5.klass: Annabel Jõemets, Kertu-Kaisa Kalamees, Kertu Kivimurd, Kertu Kull, Aleksandra Sofia Loone, Brenda …

Jätka lugemist

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/11/08/esikoht-ja-hea-tulemus-4-5-klasside-rahvastepalli-meistrivoistlustelt/

Jõgeva valla aasta õpetaja 2019 üldhariduskoolis

Jõgeva valla aasta õpetaja 2019 üldhariduskoolis tiitli pälvis (03.10.2019)  meie kooli klassiõpetaja AIVE JÕESSAR.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/10/11/jogeva-valla-aasta-opetaja-2019-uldhariduskoolis/

Esikoht ja head tulemused sügisjooksukrossi meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte sügisjooksukrossi meistrivõistlused toimusid  20.09.2019 Kuremaal. tüdrukute arvestusesU12 vanuseklassi  500 m jooksI koht KERTU-KAISA KALAMEES (5.klass) ajaga 1.57,8 ;  võistlejaid 37. poiste arvestusesU16 vanuseklassi 2000 m jooksII koht JANMAR REILJAN (9.klass) ajaga  6.50,4;  võistlejaid 7. U16 vanuseklassi 1000 m jooksIII koht ANDRIS RONALD SAAR (9.klass) ajaga  3.20,1;  võistlejaid 27. U14 vanuseklassi  1000 m jooksIII koht MOORITS ENEL  …

Jätka lugemist

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/10/11/esikoht-ja-head-tulemused-sugisjooksukrossi-meistrivoistlustelt/

Esikohad ja head tulemused Saare järve jooksult

12.09.2019 toimus Saare Valla Kultuuri- ja Spordiseltsi korraldatud 36. Saare järve jooks Saarejärvel. vanuseklassis poisid 9-10 I koht OLIVER JÕEMETS (2. klass) ajaga 0:39:04,26 III koht OTT KORKMANN  (4. klass) ajaga 0:47:50,71; võistlejaid 3 vanuseklassis noormehed 17-18 II koht TEIVO LIMBAK (10. klass) ajaga 0:44:56,73 III koht MARTEN PÄRN  (10. klass) ajaga 0:51:20,03; võistlejaid 4 vanuseklassis noormehed 14-16 II koht OSKAR PLATO (9. klass) ajaga 0:27:24,09 …

Jätka lugemist

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/09/18/esikohad-ja-head-tulemused-saare-jarve-jooksult-2/

Head tulemused kabe meistrivõistlustelt

23.08.-01.09.2019  toimusid Bulgaarias, Kranevos  noorte maailmameistrivõistlused 64-ruudulise kabes. TRIINU JALG (8. a klass) vanuseklassis U17  (sündinud 2003-2005) kiirturniiril  5. koht,  osalejaid 12 klassikalisel turniiril 5. koht, osalejaid 10 välkturniiril 6. koht, osalejaid 12 MERILII JALG  (12.klass)  vanuseklassis U20 (sündinud 2000-2002) kiirturniiril 2. koht, osalejaid 11 klassikalisel turniiril 4. koht, osalejaid 10 välkturniiril  7. koht, osalejaid 11 03.-08.09.2019 toimusid …

Jätka lugemist

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/09/18/head-tulemused-kabe-meistrivoistlustelt/