hea tulemus robootikavõistluselt

FIRST LEGO League (FLL) on õpilastele vanuses 9 -16 suunatud programm, mille eesmärgiks on teaduse ja tehnoloogia populariseerimine ning lastele vajalike teadmiste ja oskuste andmine.

FLL  2019/2020 hooaja teema on Linnalooja.
Kuni 10-liikmeliste meeskondade eesmärgiks on uurida kõike seda, kuidas oma kodukohta (linna, alevit, alevikku, küla) paremaks muuta. Lisaks projektile tuleb ehitada robot ja sellega robotimängus võistelda.

18. jaanuaril 2020 toimus Lõuna-Eesti voor Tartus, kus meie kooli
FLL meeskonna noored Loora Miia Külm (8. b klass), Eliisabet Soosalu (8. a klass), Ott Korkmann (4. klass),
Richard Aro (8. b klass), Arto Reinik (8. b klass)  ja Raiko Saar (11. klass) pärjati Meister II tiitliga.
Võistkond pääses edasi finaali, mis toimub 7. – 8. märtsini Tallinnas.
Võistluses osales 26 võistkonda.

Õpilasi juhendavad Marjo Toomik ja Evelyn Merusk.

Igavene link sellele artiklile: https://www.palamuse.edu.ee/web3/2020/01/20/hea-tulemus-robootikavoistluselt/