Esikohad ja head tulemused Saare järve jooksult

12.09.2019 toimus Saare Valla Kultuuri- ja Spordiseltsi korraldatud 36. Saare järve jooks Saarejärvel.

vanuseklassis poisid 9-10
I koht OLIVER JÕEMETS (2. klass) ajaga 0:39:04,26
III koht OTT KORKMANN  (4. klass) ajaga 0:47:50,71; võistlejaid 3

vanuseklassis noormehed 17-18
II koht TEIVO LIMBAK (10. klass) ajaga 0:44:56,73
III koht MARTEN PÄRN  (10. klass) ajaga 0:51:20,03; võistlejaid 4

vanuseklassis noormehed 14-16
II koht OSKAR PLATO (9. klass) ajaga 0:27:24,09
III koht JOOSEP KALME  (9. klass) ajaga 0:27:25,25; võistlejaid 16

vanuseklassis noormehed 11-13
II koht KASPAR TUVIKE (7. klass) ajaga 0:33:11,46
III koht  MOORITS ENEL (7. klass) ajaga 0:33:40,02; võistlejaid 17

vanuseklassis poisid kuni 8
II koht JASPER KÄGO (2. klass) ajaga 0:40:00,30; võistlejaid 5

vanuseklassis neiud 11-13
I koht KERTU-KAISA KALAMEES (5. a klass) ajaga 0:31:51,36 
II
koht JOHANNA MUST (7. klass) ajaga 0:31:51,54; võistlejaid 18

vanuseklassis tüdrukud 9-10
I koht ELINA-MAY MUST (3. klass) ajaga 0:35:47,49
II koht MARIELA RENATE LABE (2. klass) ajaga 0:39:00,04

III koht SUSANNA SOOTS (2. klass) ajaga 0:42:49,53; võistlejaid 5

vanuseklassis tüdrukud kuni 8
I koht LUISA MIRELL KALAMEES (2. klass) ajaga 0:48:09,46
II koht ITI KORKMANN (1. klass) ajaga 0:57:02,65
III koht KIRSIKA JÕEMETS (2. klass) ajaga 1:05:18,99; võistlejaid 3

vanuseklassis neiud 14-16
III koht HEILIKA NIGULAS (9. klass) ajaga 0:36:54,14; võistlejaid 15

vanuseklassis neiud 17-18
III koht SILVIA TOOTSON (12. klass) ajaga 0:30:34,76; võistlejaid 5

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Oma panuse andsid ka
3. klassist:  Ly-Sandra Vool, Adeele Palm
5. klassist:  Oskar Kevvät, Kaarel Toim, Martin Tuka,  Berit Välba, Kertu Kivimurd, Annabel Jõemets, Paula Palmsaar

6. a klassist: Marleen Reiljan
6. b klassist: Ragnar Klaos, Arthur Feklistov,  Kert Säärits, Kalvin German, Kaspar Laanes, Daniela Limbak, 
7. klassist: Jan Raudsepp,  Patrick Palmsaar, Kaisa Õun, Kassandra Ulst
8. a klassist: Oskar Araste,  Rasmus Paavel, Janeli Kivimurd, Annabel Alaveer, Johanna Pärendson, Eliisabet Soosalu
8. b klassist: Kristofer Jefimov,  Helena Aus, Marta Saariste, Loora Miia Külm, Angeelika Kaasik
9. klassist: Angelika Palm
10. klassist: Mark Prits,   Reimo Kaabel, Gert Kanter,  Marten Mägi,  Raivo Raja, Õnneli Sepp
11. klassist: Kaia Lehtsalu, Greta Plato

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/09/18/esikohad-ja-head-tulemused-saare-jarve-jooksult-2/