Head tulemused Sportland 3×3 korvpallivõistluselt

Sportland 3×3 korvpallisarja korraldab Eesti Koolispordi Liit koostöös Eesti Korvpalliliiduga. Kahel varasemal aastal 3×3 korvpallisarja nime kandnud võistlus toimub sellel õppeaastal kahes vanuseklassis 4.-5.klass ja 6.-7.klass. Osaleda saavad nii tüdrukute kui poiste võistkonnad.
Sportland 3×3 korvpallisari koosneb kahest etapist: I etapil toimuvad maakonnavõistlused (võistlus toimub kõigis 15 maakonnas ja Tallinna linnas), II etapil toimub finaalturniir, kuhu pääsevad osalema iga maakonnavõistluse 2 paremat võistkonda kõigis kategooriates.

Jõgevamaal toimus 21.01.2019 Tormas Sportland 3×3 korvpallisarja võistlus tüdrukutele  vanuseklassis 4. – 5. klass.

I koht (karikas),  osalevad finaalis
Paula Palmsaar 4.b klass
Adeele Palm 2. klass
Kertu Kivimurd 4.b klass
Ly-Sandra Vool  2. klass

II koht,  osalevad finaalis
Kertu-Kaisa Kalamees  4.a klass
Berit Välba  4.b klass
Kertu Kull  4.a klass
Linda Laanemäe  2. klass

III koht
Cassandra Vapper  4.a klass
Loteliis Limbak  4.b klass
Annabel Jõemets  4.b klass
Millie Watmough  4.a klass

Õpilasi juhendab Anneli Plaado.

Igavene link sellele artiklile: https://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/01/22/head-tulemused-sportland-3x3-korvpallivoistluselt/