Esikoht ja hea tulemus võistlusmängult “Kaitse end ja aita teist”

04.-05.06.2018 toimus 24. võistlusmäng  “Kaitse end ja aita teist” (KEAT) Udu talus.
Kahepäevasel võistlusel panevad  noored proovile oma teadmised  esmaabist, matkatarkustest, liiklusest, päästeteemadest, internetiohutusest ja meelemürkide kahjulikkusest. Teadmisi tuleb rakendada praktilistes tegevustes. Lisaks toimub kohapeal veel palju huvitavaid jõukatsumisi.

I koha saavutas meie kooli 7. klassi meeskond, kuhu kuulusid
Joosep KalmeAngelika PalmJanmar ReiljanHeilika NigulasAndris Roland SaarKrislyn TammistuOskar Plato,  Cätlyn Säärits,  Anne-Liis Sazonov

III koha saavutas meie kooli 6. klasside meeskond, kuhu kuulusid
6. a klassist Triinu JalgJaneli KivimurdAnnabel Alaveer,  Georg ReinsaluKarl August MensonOskar Araste, Andreas Aasmaa
6. b klassist  Marta Saariste,  Loora Miia Külm,  Arto Reinik

Õpilasi juhendab õpetaja Eha Kuld.

Igavene link sellele artiklile: https://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/06/07/esikoht-ja-hea-tulemus/