veebr. 14 2019

Esikoht spordimälumängult Bumerang

14. veebruaril 2019 toimus XVI spordimälumängu Bumerang Jõgevamaa finaal (II etapp).

Eesti Spordilehe poolt ellukutsutud spordimälumäng Bumerang on 2019. aastal käimas XVI hooaeg.
Mälumängu peakorraldaja on Eesti Koolispordi Liit. Mälumäng on suunatud kõigile Eesti üldhariduskoolide õpilaste neljaliikmelistele võistkondadele. Küsimused on koostatud valdavalt Eesti ajakirjanduses ja sporditeabe väljaannetes ilmunud materjali põhjal. Mälumäng toimub 4 etapis (I etapp – mälumäng koolides, II etapp – maakondlik finaal,
III etapp – viis regionaalset vahefinaali, IV etapp -finaal 15-le võistkonnale).

I koht võistkond koosseisus 12. klassist Indrek Lalin, Alvar HallingTim-Jürgen Tamm ja Randar Saar
Võistkond pääses edasi spordimälumäng “Bumerang” regionaalsesse vahefinaali (III etapp).

Oma panuse andsid ka 8. klassi õpilased Joosep Kalme, Angelika Palm,  Janmar Reiljan ja Andris-Roland Saar.

Õpilasi juhendab Vallo Väljaots.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/14/esikoht-spordimalumangult-bumerang/

veebr. 14 2019

Head tulemused rahvastepallivõistlustelt

Jõgevamaa suurte koolide 1.-3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis toimusid 13.02.2018 Tormas.

tüdrukute arvestuses
II koht võistkond koosseisus 2. klassist: Kerli Aus, Linda Laanemäe, Marii Eliis Libba, Elina-May Must, Adeele Palm, Celia Raja, Ly-Sandra Vool; 3. klassist: Sonja Plato

poiste arvestuses
III koht  võistkond koosseisus 2. klassist: Anders Aasmaa, Rico Sebastian Klaar; 3. klassist: Even Kaasik,
Ken Kingsepp, Ats Kaarel Kolde, Ott Korkmann, Romer Rääbis, Rasmus Soomelt

Õpilasi juhendavad  Ester Laumets ja Merike Olgo.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/14/head-tulemused-rahvastepallivoistlustelt-2/

veebr. 12 2019

Eesti meistri tiitel ja head tulemused kabevõistlustelt

* 09. – 10. veebruarini 2019 toimusid Tallinnas Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlused kadettidele (vanuseklass U16).

Eesti meister (I koht) TRIINU JALG (7. a klass), osalejaid 12.

* 30. jaanuarist – 03. veebruarini 2019 toimusid Tallinnas  Eesti Kabeliidu korraldatud
Eesti naiste 47. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes.

III koht MERILII JALG (11.klass)
Merilii kuulub vanuseklassi juuniorid, kuid võistles aste vanemas vanuseklassis.

6. koht Triinu Jalg ( 7. a klass), osalejaid 8.
Triinu kuulub vanuseklassi kadetid, kuid võistles kaks astet vanemas vanuseklassis.

 

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/12/eesti-meistri-tiitel-ja-head-tulemused-kabevoistlustelt/

veebr. 12 2019

Hea tulemus matemaatikaolümpiaadilt

7.-12.klasside matemaatikaolümpiaadi maakonna voor toimus 06. veebruaril 2019 Palamusel, Jõgeval ja Põltsamaal.

9.klasside arvestuses
II koht  KRISTJAN SÄÄRITS (9. b klass), osalejaid  12
õpilast juhendab Eha Kuld.

Oma panuse andsid ka Janeli Kivimurd  (7.a klass), Teivo Limbak (9.a klass),  Angelika Palm (8. klass),
Annabel Alaveer (7.a klass),  Arto Reinik (7.b klass), Reimo Kaabel (9.b klass),  Mark Prits (9.a klass),
Triinu Jalg (7. a klass), Janmar Reiljan (8. klass) ja õpetaja Kadri Lille.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/12/hea-tulemus-matemaatikaolumpiaadilt/

veebr. 08 2019

Hea tulemus bioloogiaolümpiaadilt

Bioloogiaolümpiaadi maakonna voor toimus 02. veebruaril 2019 Jõgeval.

8.klasside arvestuses
III koht  ANNE-LIIS SAZONOV, osalejaid  9

Õpilasi juhendab Virge Valdmaa.

Oma panuse andsid ka Arto Reinik (7.b klass), Richard Aro  (7.b klass), Mark Prits (9.a klass), Reimo Kaabel
(9.b klass), Joosep Kull (6.klass), Teivo Limbak  (9.a klass), Kristofer Kirila  (6.klass),  Janmar Reiljan (8.klass),
Jan Raudsepp  (6.klass),  Gert Kanter (9.b klass), Kalvin German (6.klass) ja õpetaja Egle Plato .

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/08/hea-tulemus-bioloogiaolumpiaadilt/

veebr. 08 2019

Hea tulemus matemaatikaviktoriinilt Nuputa

Matemaatikaviktoriini Nuputa Jõgevamaa voor toimus 01.02.2019 Jõgeval

7.klasside arvestuses
II koht võistkond koosseisus Loora Miia Külm (7.b klass), Annabel Alaveer (7.a klass) ja  Janeli Kivimurd (7.a klass), võistles 9 võistkonda.

Õpilasi juhendab Eha Kuld.

Oma panuse andsid ka  Jan Raudsepp (6. klass), Kaspar Tuvike (6. klass),   Marleen Reiljan (5.a klass), Jasper Soomelt (5.b klass),  Kristofer Haljas (6. klass), Moorits Enel (6. klass), Patrick Aro (5.a klass) ja Kaspar Laanes (5.b klass).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/08/hea-tulemus-matemaatikaviktoriinilt-nuputa-3/

veebr. 08 2019

Esikoht ja hea tulemus emakeeleolümpiaadilt

Emakeeleolümpiaadi Jõgeva maakonna voor toimus 31. jaanuaril 2019 Jõgeval.

8.klasside arvestuses
I koht HEILIKA NIGULAS, osalejaid 16.

Õpilast juhendab Kerttu Maripuu.

7.klasside arvestuses
II- III koht JANELI KIVIMURD (7.a klass), osalejaid 15.

Õpilast juhendab Tiiu Kirsimäe.

Oma panuse andsid ka Loora Miia Külm (7.b klass),  Annabel Alaveer (7.a klass),  Õnneli Sepp (9.a klass),
Karolina Müür  (9.a klass)   ja Greta Plato (10.klass).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/02/08/esikoht-ja-hea-tulemus-emakeeleolumpiaadilt/

jaan. 22 2019

Head tulemused Sportland 3×3 korvpallivõistluselt

Sportland 3×3 korvpallisarja korraldab Eesti Koolispordi Liit koostöös Eesti Korvpalliliiduga. Kahel varasemal aastal 3×3 korvpallisarja nime kandnud võistlus toimub sellel õppeaastal kahes vanuseklassis 4.-5.klass ja 6.-7.klass. Osaleda saavad nii tüdrukute kui poiste võistkonnad.
Sportland 3×3 korvpallisari koosneb kahest etapist: I etapil toimuvad maakonnavõistlused (võistlus toimub kõigis 15 maakonnas ja Tallinna linnas), II etapil toimub finaalturniir, kuhu pääsevad osalema iga maakonnavõistluse 2 paremat võistkonda kõigis kategooriates.

Jõgevamaal toimus 21.01.2019 Tormas Sportland 3×3 korvpallisarja võistlus tüdrukutele  vanuseklassis 4. – 5. klass.

I koht (karikas),  osalevad finaalis
Paula Palmsaar 4.b klass
Adeele Palm 2. klass
Kertu Kivimurd 4.b klass
Ly-Sandra Vool  2. klass

II koht,  osalevad finaalis
Kertu-Kaisa Kalamees  4.a klass
Berit Välba  4.b klass
Kertu Kull  4.a klass
Linda Laanemäe  2. klass

III koht
Cassandra Vapper  4.a klass
Loteliis Limbak  4.b klass
Annabel Jõemets  4.b klass
Millie Watmough  4.a klass

Õpilasi juhendab Anneli Plaado.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/01/22/head-tulemused-sportland-3x3-korvpallivoistluselt/

jaan. 22 2019

Eripreemia FLL robootikavõistluselt Orbiidile

19.01.2019 toimus Tartu Tamme Gümnaasium Lõuna-Eesti piirkonna FLL (FIRST LEGO League) robootikavõistluse Orbiidile eelvoor, kus osales ka meie kooli võistkond, kuhu kuulusid Mikk Korkmann (9.b klass), Raiko Saar (10. klass) ja Greta Plato (10.klass).
Võistkond pälvis žürii eripreemia.

Juhendaja Marjo Toomik ja Evelyn Merusk.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/01/22/eripreemia-fll-robootikavoistluselt-orbiidile/

jaan. 22 2019

Jõgevamaa 2018. a parim noorsportlane

Põltsamaa kultuurikeskuses 19.01.2019 toimunud tänuõhtul tunnustati ja tänati Jõgevamaa silmapaistvaid kultuuri-, spordi- ja terviseedendajaid.
2018. aasta Jõgevamaa parima noorsportlase tiitli pälvis Triinu Jalg (7. a  klass).

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2019/01/22/2898/