juuni 30 2018

Võtame tööle majandusjuhataja

Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium võtab tööle MAJANDUSJUHATAJA (1,0 ak)
Dokumentide esitamise  tähtaeg 1. august 2018.a.

vt täiendav info

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/06/30/oskar-lutsu-palamuse-gumnaasium-votab-toole-majandusjuhataja/

juuni 30 2018

Täiendavad katsed 1O klassi

Täiendavad katsed 2018/2019 õppeaastal avatavasse 10. klassi toimuvad

27. august 2018, algusega kell 9.00

vt. täiendav info

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/06/30/taiendavad-katsed-1o-klass/

juuni 29 2018

Kooli kantselei suvevaheajal

on avatud tööpäeviti
02.-27.07.2018 suletud        kontakt  e-post  kool@palamuse.edu.ee
30.07.-17.08.2018 kella 8-16
19.08.2018 suletud
21.-31.08.2018 kella 8-16

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/06/29/kooli-kantselei-suvevaheajal/

juuni 23 2018

Head tulemused rattavõitlustelt

13. – 14. juuni 2018 toimus Tallinnas Kalevi Jalgrattakooli korraldatav Kalevi IV Noortetuur.

ANDRIS ROLAND SAAR (7.klass)
II koht 4 etapi kokkuvõttes
II koht aktiivseima võistleja arvestuses
II koht mäekuninga arvestuses

JANMAR REILJAN  (7.klass)
III koht 4 etapi kokkuvõttes
III koht aktiivseima võistleja arvestuses

Võistkondlikult saavutati I koht, meie kooli õpilastest kuulusid võistkonda Andris Roland Saar, Janmar Reiljan ja Moorits Enel (5.klass).

Tuuri lõpetas 89 ratturit.  tulemused

Oma panuse andsid ka
Saskia Sulp (6. b klass)
Jasper Soomelt (4. b klass)
Ott Korkmann (2. klass)

Õpilased treenivad jalgrattaklubis Vooremaa Centrum/Rattabaas.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/06/23/head-tulemused-rattavoitlustelt/

juuni 07 2018

Esikoht ja hea tulemus võistlusmängult “Kaitse end ja aita teist”

04.-05.06.2018 toimus 24. võistlusmäng  “Kaitse end ja aita teist” (KEAT) Udu talus.
Kahepäevasel võistlusel panevad  noored proovile oma teadmised  esmaabist, matkatarkustest, liiklusest, päästeteemadest, internetiohutusest ja meelemürkide kahjulikkusest. Teadmisi tuleb rakendada praktilistes tegevustes. Lisaks toimub kohapeal veel palju huvitavaid jõukatsumisi.

I koha saavutas meie kooli 7. klassi meeskond, kuhu kuulusid
Joosep KalmeAngelika PalmJanmar ReiljanHeilika NigulasAndris Roland SaarKrislyn TammistuOskar Plato,  Cätlyn Säärits,  Anne-Liis Sazonov

III koha saavutas meie kooli 6. klasside meeskond, kuhu kuulusid
6. a klassist Triinu JalgJaneli KivimurdAnnabel Alaveer,  Georg ReinsaluKarl August MensonOskar Araste, Andreas Aasmaa
6. b klassist  Marta Saariste,  Loora Miia Külm,  Arto Reinik

Õpilasi juhendab õpetaja Eha Kuld.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/06/07/esikoht-ja-hea-tulemus/

mai 29 2018

Loosiõnn

Popsport! (spordivarustuse kauplus) loosis traditsiooniliselt kooliaasta lõppemisel oma klientide vahel välja lauatenniselaua. Seekord naeratas fortuuna meie koolile.

  

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/05/29/loosionn/

mai 24 2018

Palamuse pardiralli 2018

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/05/24/palamuse-pardiralli-2018/

mai 23 2018

II koht Jõgevamaa koolide spordi paremusjärjestuses

Jõgevamaa koolide 2017/2018. õppeaasta spordi paremusjärjestuses on meie kool II kohal.  Tulemustetabel

Täname õpilasi, õpetajaid, lapsevanemaid ja teisi toetajaid sportliku meele hoidmise eest 2017/2018. õppeaastal!

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/05/23/ii-koht-jogevamaa-koolide-spordi-paremusjarjestuses/

mai 23 2018

Esikohad ja head tulemused kergejõustiku meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte kergejõustiku meistrivõistlused toimusid 20.-21. maini 2018 Jõgeval.

Poiste arvestuses

U20 vanuseklassis (sündinud 1999-2000)
IVO ELLER 
(12.klass)

koht   100 m jooksus  ajaga  11,6 ;  võistlejaid 10.
koht  kuulitõukes tulemusega  12,44 ;  võistlejaid 5.

ANDREAS-OLIVER LEHT (12.klass)
koht  kõrgushüppes tulemusega  1.75 ;  võistlejaid 4.

MART ENEL (12.klass)
II koht  400 m jooksus  ajaga  57,3 ;  võistlejaid 2.
III koht  100 m jooksus  ajaga  12,1 ;  võistlejaid 10.

III koht  kaugushüppes tulemusega  5,55 ;  võistlejaid 9.

ALVAR HALLING (11.klass)
koht  odaviskes tulemusega  39.83 ;  võistlejaid 3.
II koht  kuulitõukes tulemusega  10,99 ;  võistlejaid 5.

U18 vanuseklassi (sündinud 2001-2002) 1500 m jooks
II koht RAIKO SAAR (11.klass) ajaga  5.04,9 ;  võistlejaid 6.

U16 vanuseklassi (sündinud 2003-2004)
JANMAR REILJAN (7. klass)
koht 800 m jooksus  ajaga 2.22,5 ;  võistlejaid 9.

RAIVO RAJA (8.b klass)
III koht 100 m jooksus  ajaga 12,5 ;  võistlejaid 25.

U14 vanuseklassi (sündinud 2005-2006) kuulitõukes
koht KALVIN GERMAN (5.klass) tulemusega  9,37 ;  võistlejaid 6.

U12 vanuseklassi (sündinud 2007-2008) 60 m jooksus
III koht OSKAR KEVVÄT (3.b klass) tulemusega  9,2 ;  võistlejaid 27.

Tüdrukute arvestuses

U20 vanuseklassis (sündinud 1999-2000)
HELINA TAMM (11.klass)
koht  400 m jooksus  ajaga  1.13,9 ;  võistlejaid 1.

U18 vanuseklassi (sündinud 2001-2002)
GRETA PLATO (9.klass)

III koht  400 m jooksus  ajaga  1.14,4 ;  võistlejaid 3.

KAROLIINE TROSS (9.klass)
III koht  kettaheites tulemusega  21.14 ;  võistlejaid 4.

U16 vanuseklassi (sündinud 2003-2004)
ANGELIKA PALM (7.klass)
koht  odaviskes tulemusega  24.42 ;  võistlejaid 1.

HEILIKA NIGULAS (7.klass)
III koht 800 m jooksus ajaga 2.55,4 ;  võistlejaid 5.

U14 vanuseklassi (sündinud 2005-2006)
TRIINU JALG (6.a klass)
koht  kõrgushüppes tulemusega  1.35  ;  võistlejaid 10.

MARTA SAARISTE (6.b klass)
II 
koht  palliviskes tulemusega  45.29 ;  võistlejaid 16.
II 
koht  kettaheites tulemusega  18.02 ;  võistlejaid 8.

HELENA AUS (6.b klass)
III koht 800 m jooksus ajaga 31,8 ;  võistlejaid 8.

U12 vanuseklassi (sündinud 2007-2008)
MARLEEN REILJAN (4.a klass)
koht  palliviskes tulemusega  33.43 ;  võistlejaid 25.
III koht 60 m jooksus ajaga 9,4 ;  võistlejaid 28.
III koht  kaugushüppes tulemusega  3,70 ;  võistlejaid 24.

KERTU-KAISA KALAMEES (3.a klass)
II koht 600 m jooksus ajaga 2.07,4 ;  võistlejaid 23.

EMILY OLGO (4.a klass)
III koht 600 m jooksus ajaga 2.13,6 ;  võistlejaid 23.

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Oma panuse andsid ka
3.a klassist: Kertu Kull
3.b klassist: Sten-Joosep Mällo, Kertu Kivimurd
4.b klassist: Kärt Kalme

5.klassist: Eliis Tupits, Kaisa Õun
6.a klassist:  Janeli Kivimurd
7.klassist: Andris Roland Saar, Joosep Kalme
8.b klassist:  Gregory Kenneth Pekka

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/05/23/esikohad-ja-head-tulemused-kergejoustiku-meistrivoistlustelt/

mai 10 2018

Hea tulemus videokonkursilt

Saksamaa Liitvabariigi Suursaatkond korraldas ürituse Saksa Kevad 2018 raames videokonkursi
„Warum ist es wichtig Deutsch zu lernen?“ (” Miks on oluline saksa keelt õppida?”). Videokonkursil osalemiseks pidid 10.-12. klasside õpilased koostama lühifilmi, kus arutlevad milliseid eeliseid nemad saksa keele õppimises näevad.

Meie kooli 10. klassi õpilased Silvia Tootson ja Jaana Ivanova mõtlesid välja antud teemal saksakeelse räpi ja juurde ka vahva video. Esitatud video sai III koha, konkursil osales 3 videot.

Õpilasi juhendab Mariko Passel.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/05/10/hea-tulemus-videokonkursilt/