Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
 

 Head tulemused füüsikaolümpiaadilt

Füüsikaolümpiaadi maakonna voor toimus 19.jaanuaril 2018 Jõgeval.

10.klasside arvestuses
I – II koht  MERILII JALG, osalejaid  2

9.klasside arvestuses
III koht  SANDER KÕIV , osalejaid  6

Õpilasi juhendab Andrus Kalju.

 Esikoht ja hea tulemus geograafiaolümpiaadilt

Geograafiaolümpiaadi maakonna voor toimus 9.detsembril 2017 Jõgeval.

7.klasside arvestuses
I koht  ANNE-LIIS SAZONOV , osalejaid  8

9.klasside arvestuses
II koht  RAIKO SAAR , osalejaid  11

Õpilasi juhendab Helve Orusalu.

Panuse andsid ka Heilika Nigulas (7.klass), Sander Kõiv (9.klass), Teele Toomjõe (12.klass)

 Parima kabeneiu tiitel

Eesti Kabeliidu aastalõpuüritus toimus 17.12.2017 Tallinnas.
Merilii Jalg (10.klass) pälvis 2017.aasta parima kabeneiu tiitli.

 Hea tulemus spordis

Jõgevamaa koolide spordi üldparemusjärjestuses 2017/2018 peale 3 ala (sügiskross, rahvastepall, teatevõistlus) suurte koolide (õpilaste arv koolis 200 ja rohkem) arvestuses meie koolil II koht
Tulemuste tabel

Täname kõiki spordivõistlustel osalenud õpilasi ja neid juhendanud õpetajaid sportliku vaimu hoidmise eest!

 Hea tulemus korvpallivõistlustelt

Eesti Koolispordi Liit korraldab koostöös Eesti Korvpalliliiduga Sportland 3×3 korvpallisarjas 2017/2018 korvpallivõistluseid.
4.-5. ja 6.-7. klassi rahvaliiga võistlus toimus festivalina 06. detsembril 2017 Paide E-Piim spordihallis.

III koha saavutas 5.klassi meeskond:  Kalvin German, Moorits EnelPatrick Palmsaar, Jan Raudsepp  ; osales 12 võistkonda

Õpilasi juhendab Vallo Väljaots.

Oma panuse andsid võistlustel ka Kertu-Kaisa Kalamees (3.a); Keleri Kask (4.a), Johanna Must (5), Marleen Reiljan (4.a ), Triinu Jalg (6. a),  Marta Saariste (6. a), Cätlyn Säärits (7), Angelika Palm (7), Joosep Kalme (7), Tanel Malbe (7), Janmar Reiljan (7), Andris Roland Saar (7)

 Eesti meistri tiitel kabevõistlustelt

Eesti juuniorite meistrivõistlused vene kabes toimusid 09.-10.detsembrini 2017 Tallinnas.

Eesti meister  MERILII JALG (10.klass), osalejaid 7.  tulemused

Õpilane kuulub vanuseklassi kadetid, ta võistles aste vanemas vanuseklassis.

 Hea tulemus teatevõistlustelt Tähelepanu, start!

Teatevõistluste Tähelepanu, start! Jõgevamaa II etapp (kokku 2 etappi) toimus 30. novembril 2017 Tabiveres.
Suurte võistkondade (24 õpilast, õpilaste arv koolis 100 ja rohkem) arvestuses.

III koht   võistkond koosseisus:
2.klassist  Heelika Haljas, Ott KorkmannSonja Plato, Rasmus Seer, Rasmus Soomelt, Kelli Teppo
3.a klassist Kertu-Kaisa Kalamees, Kertu Kull
3.b klassist Oskar Kevvät, Kertu KivimurdSten-Joosep MälloKaarel Toim
4.a klassist  Kenert KoksMarleen Reiljan
4.b klassist Arthur FeklistovKärt Kalme, Ragnar KlaosDaniela Limbak
5. klassist Moorits Enel, Robert Lille, Johanna Must, Patrick Palmsaar, Eliis Tupits, Kaisa Õun ; kokku võistles 4 võistkonda  Tulemuste tabel

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Aime Ojasoo.

 Jäätmetekke vähendamise nädala parimad tulemused

Euroopa jäätmetekke vähendamise nädalal korraldas Keskkonnaamet jäätmeteemalise veebiviktoriini.
Viktoriini küsimustele sai vastata 20.-24. novembrini 2017 ja sellest oodati osa võtma 7.-9. klasside õpilasi kuni neljaliikmeliste võistkondadega. Kokku oli võimalik saada 71 punkti.

Kokku võttis viktoriinist osa 1786 õpilast 97 koolist, moodustades 535 võistkonda. Jõgevamaalt lõid aktiivselt kaasa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium, Laiuse Jaan Poska Põhikool, Torma Põhikool ja J.V. Veski nim. Maarja Põhikool.

Meie koolist osales 17 võistkonda.  diplom

68 punkti saavutasid meie kooli:

7.klassi võistkond koosseisus: Heilika Nigulas, Angelika Palm, Liisbeth Laumets, Cätlyn Säärits

9.klassi võistkond koosseisus: Sander Kõiv, Greta Plato, Karoliine Tross, Martin Kliiman

9.klassi võistkond koosseisus: Lisette-Brett Poll, Getter Mathiesen  

Õpilasi juhendavad Helve Orusalu ja Merike Teppan.

 Meistritiitel ja hea tulemus kabevõistlustelt

Eesti Kabeliidu korraldatud Eesti meistrivõistlused kadettidele (sündinud 2001-2003) vene kabes toimusid 25.11.2017  Tallinnas.

MERILII JALG
 (10. klass) pälvis Eesti meistri tiitli

II koht TRIINU JALG (6.a klass) pälvis Eesti meistri tiitli (osalejaid 10)  tulemused

Triinu kuulub vanuseklassi  minikadetid, kuid võistles aste vanemas vanuseklassis.

 Esikoht ja hea tulemus etluskonkursilt

11.11.2017 toimus Põlva Kooli korraldatud 17. vabariiklik etluskonkurss „Tahan Sulle öelda…“ Põlvas.

keskmine vanuseaste (7.-9. kl)
I koht ETHEL MERIEL SOODLA  (9.klass)

õpilast juhendab Kerttu Maripuu

vanem vanuseaste (10.-12. kl)
III koht INGEL LIIS HEDGREN HALJAS (12.klass)

õpilast juhendab Tiiu Kirsimäe

Panuse andsid osalemisega ka Karola Ilmjärv (8.b klass) ja Johanna-Marleen Veski (12. klass).