veebr. 06 2017

Esikohad ja head tulemused bioloogiaolümpiaadilt

Bioloogiaolümpiaadi Jõgeva maakonna voor toimus 04.02.2017 Jõgeval

6.klasside arvestuses
I koht HEILIKA NIGULAS, osalejaid 19.

12.klasside arvestuses
I koht INGEL LIIS HEDGREN HALJAS, osalejaid 7.

8.klasside arvestuses
II koht SANDER KÕIV, osalejaid 14.

9.klasside arvestuses
III koht LEENA KARIN TOOTS, osalejaid 17.

Õpilasi juhendavad Merike Teppan (11.klass) ja Helve Orusalu (6., 8. ja 9.klassid).

Kokku osales olümpiaadil meie koolist 11 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/02/06/esikohad-ja-head-tulemused-bioloogiaolumpiaadilt/

veebr. 06 2017

Jõgevamaa noorte 64-ruudulise kabe meistrivõistluste tulemused

03.02.2017 toimusid Jõgevamaa noorte 64-ruudulise kabe meistrivõistlused Palamusel.

Poiste arvestuses

pisikadetid (sündinud 2007 – 2009)

I koht  KASPAR LAANES  (5.a klass),

II koht KENERT KOKS  (3.a klass),

III koht  OTT KORKMANN  (1.klass), võistlejaid 3

minikadetid (sündinud 2004 – 2006)

I koht  KEN PEETSU (3.b klass),

II koht  GASPAR KALD (3.b klass),

III koht  KEVIN PEETSU (3.a klass), võistlejaid 3

 

Tüdrukute arvestuses 

kadetid (sündinud 2001 – 2003)

I koht  MERILII JALG (9.klass) , võistlejaid 1

minikadetid (sündinud 2004 – 2006)

I koht  TRIINU JALG (5.a klass), võistlejaid 3

pisikadetid (sündinud 2007 – 2009)

II koht   ANNABEL JÕEMETS (2.klass), võistlejaid 3

Kokku osales meie koolist võistlustel 11 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/02/06/jogevamaa-noorte-64-ruudulise-kabe-meistrivoistluste-tulemused/

veebr. 03 2017

Peapreemiad ja eripreemia õpilasetlejate riigikonkursi maakonna voorult

Õpilasetlejate 2017. a riigikonkursi Jõgeva maakonna eelvoor toimus 01. veebruaril 2017 Jõgeval Betti Alveri muuseumis.

10. – 12. klasside arvestuses (osalejaid 4)
Peapreemia INGEL LIIS HEDGREN HALJAS (11.klass)
Õpilane on suunatud riigikonkursile.

Õpilast juhendab Tiiu Kirsimäe.

7.- 9. klasside arvestuses (osalejaid 8)
Peapreemia  ETHEL-MERIEL SOODLA (8.klass)
Õpilane on suunatud riigikonkursile.

Õpilast juhendab Kerttu Maripuu.

Eripreemia KAROLA ILMJÄRV (7.b klass) 

Õpilast juhendab Tiiu Kirsimäe.

Kokku osales konkursil meie koolist 4 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/02/03/peapreemiad-ja-eripreemia-opilasetlejate-riigikonkursi-maakonna-voorult/

veebr. 02 2017

Head tulemused emakeeleolümpiaadilt

Emakeeleolümpiaadi Jõgeva maakonna voor toimus 30.jaanuaril 2017 Jõgeval.

8.klasside arvestuses
II koht SANDER KÕIV, osalejaid 18.

Õpilast juhendab Kerttu Maripuu.

10.klasside arvestuses
II koht KAAREL VAAKMANN, osalejaid 7.

11.klasside arvestuses
III koht ARABELLA KITING, osalejaid 9.

Õpilasi juhendab Tiiu Kirsimäe.

Kokku osales olümpiaadil meie koolist 7 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/02/02/head-tulemused-emakeeleolumpiaadilt/

veebr. 02 2017

Esikoht ja hea tulemus Teaduslahingu 2017 eelvoorult

Teaduslahing on loodus- ja täppisteaduste võistlus 7. – 9. klasside kolmeliikmelistele võistkondadele.
Teaduslahingu 2017   1.eelvoor  toimus 23.jaanuaril 2017 Tartus  (voorud toimusid 23.-27.01.2017).

I koht võistkond koosseisus GRETA PLATO (8.klass), BRIGITA JAKOBSON (8.klass) ja
LEENA KARIN TOOTS (9.klass). Nad on kutsutud ka Teaduslahingu superfinaali.

II koht võistkond koosseisus SANDER KÕIV (8.klass), RAIKO SAAR (8.klass) ja
RYAN KRUBERG (9.klass)

Selles eelvoorus osales 35 võistkonda Lõuna-Eesti erinevatest koolidest.

Kokku osales võistlusel meie koolist 2 võistkonda.
Õpilasi juhendavad Merike Teppan ja Helve Orusalu.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/02/02/esikoht-ja-hea-tulemus-teaduslahingu-2017-eelvoorult/

veebr. 01 2017

Head tulemused inglise keele olümpiaadilt

Inglise keele olümpiaadi (10.-12.klassidele) maakondlik voor toimus 27.01.2017 Jõgeval

10.klasside arvestuses
II koht  INDREK LALIN, osalejaid 17.

11.klasside arvestuses
III – 5.koht  RANDO VÖÖRMANN, osalejaid 27.

Kokku osales olümpiaadil meie koolist 13 õpilast.
Õpilasi juhendab Margit Menson.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/02/01/head-tulemused-inglise-keele-olumpiaadilt/

jaan. 31 2017

Head tulemused saksa keele olümpiaadilt

Saksa keele olümpiaadi (10.-12.klasside) piirkondlik voor toimus 27.jaanuaril 2017 Jõgeval.

10.klasside arvestuses
II koht KAAREL KÜTT, osalejaid kokku 3.

12.klasside arvestuses
II  koht  TEELE-RIIN RAJA
III koht  MARI-LIIS KALLA , osalejaid kokku 6

Kokku osales olümpiaadil meie koolist 3 osalejat.
Õpilasi juhendab  Katrin Juht.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/01/31/head-tulemused-saksa-keele-olumpiaadilt/

jaan. 31 2017

Hea tulemus kabevõistlustelt

26.-29. jaanuarini 2017 toimusid Laulasmaal Eesti naiste 60. meistrivõistlused vene kabes.

II koht MERILII JALG (9. klass), osalejaid kokku 9.

Triinu Jalg (5.a klass) saavutas 7.koha.    Tulemustetabel

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/01/31/hea-tulemus-kabevoistlustelt/

jaan. 24 2017

Esikoht ja hea tulemus keemiaolümpiaadilt

Eesti koolinoorte 64. keemiaolümpiaadi Jõgeva piirkonnavoor toimus 21.jaanuaril 2017 Jõgeval.

8.klasside arvestuses
I koht SANDER KÕIV, osalejaid 15
õpilane on kutsutud vabariiklikku vooru

9.klasside arvestuses
II koht LEENA KARIN TOOTS, osalejaid 16

Kokku osales olümpiaadil meie koolist 6 õpilast.
Õpilasi juhendab Merike Teppan.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/01/24/esikoht-ja-hea-tulemus-keemiaolumpiaadilt-2/

jaan. 23 2017

Esikoht ja head tulemused hüppajate päevalt

Tabiveres toimus 20.jaanuaril 2017 Jõgevamaa noorte sisemeistrivõistlused 2017 kõrgushüppes (hüppajate päev).

E-vanuseklassi poiste arvestuses
I koht STEN-JOOSEP MÄLLO (2.klass) tulemusega  1.0, osalejaid  5.

D-vanuseklassi tüdrukute arvestuses
II koht  JOHANNA MUST  (4.klass) tulemusega  1.10;
III koht KERTU  KIVIMURD (2.klass) tulemusega  1.05, osalejaid  8.

C-vanuseklassi poiste arvestuses
II koht JANMAR  REILJAN  (6.klass) tulemusega  1.35;
III koht  ANDRIS  ROLAND SAAR (6.klass) tulemusega  1.25, osalejaid  5.

E-vanuseklassi tüdrukute arvestuses
III koht KERTU KULL (2.klass) tulemusega  0.8, osalejaid  3.

C-vanuseklassi tüdrukute arvestuses
III – 4. koht JANELI KIVIMURD  (5.a klass)  tulemusega  1.20, osalejaid  12.

Kokku osales võistlustel meie koolist 15 õpilast.

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/01/23/esikoht-ja-head-tulemused-huppajate-paevalt/