apr. 29 2016

Esikoht ja hea tulemus saksa keele olümpaadilt

9.klasside saksa keele olümpaadi Jõgevamaa voor toimus 14.04.2016 Jõgeval.

I koht RIHARD KOLL
II koht ARON PRITS, osalejaid 7.

Õpilast juhendab Katrin Juht.

Kokku osales olümpiaadil meie koolist 3 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/29/esikoht-ja-hea-tulemus-saksa-keele-olumpaadilt/

apr. 26 2016

Hea tulemus Jõgevamaa noorte korvpalli meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte korvpalli meistrivõistlused toimusid 22.04.2016 Tormas.

Mini-poiste vanuseklassis
III koht Laiuse-Palamuse meeskond, kuhu kuulusid Palamuse gümnaasiumi 5.klassist JOOSEP KALME, JANMAR REILJAN, ANDRIS ROLAND SAAR, TANEL MALBE, KEVIN GERMAN ja 3.klassist MOORITS ENEL, võistles 3 võistkonda.

Õpilasi juhendab Vallo Väljaots.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/26/hea-tulemus-jogevamaa-noorte-korvpalli-meistrivoistlustelt/

apr. 22 2016

Esikohad ja head tulemused Jõgevamaa meistrivõistlustelt ujumises

Jõgevamaa meistrivõistlused ujumises toimusid 20.04.2016 Kuremaal

naiste vanuseklassis
ANGELIKA PALM  (5.klass)
I koht   50 m vabalt    ajaga  37,76  ; võistlejaid  7
I koht   100 m kompleks  ajaga  1.38,87 ;  võistlejaid  5

50 m vabalt
III koht  MARTA SAARISTE (4.b  klass) ajaga  39,26 ; võistlejaid  7

meeste vanuseklassis
50 m vabalt
III koht  GEORG REINSALU (4.a  klass) ajaga  39,65 ; võistlejaid  7

Kokku osales meie koolist võistlustel   5 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/22/694/

apr. 14 2016

Esikoht õpioskusteolümpiaadilt

5.klasside õpioskusteolümpiaad toimus 13.aprillil 2016 Tabiveres.

I koht Palamuse gümnaasiumi võistkond koosseisus ÄLIS SUUK, HEILIKA NIGULAS, ANGELIKA PALM, JOOSEP KALME ja JANMAR REILJAN. Osales 13 võistkonda.

Õpilasi juhendab Sirje Kiis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/14/esikoht-opioskusteolumpiaadilt/

apr. 12 2016

Head tulemused noorte kabe võistkondlikelt meistrivõistlustelt

ico_punkt_roheline Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64-ruudulises kabes 2016 toimusid 09.04.2016 Tallinnas.

III  koht Jõgeva kabeklubi neljaliikmeline võistkond, kus võistlesid Palamuse gümnaasiumist JAKKO KOORT (8.klass), MERILII JALG (8.klass) ja TRIINU JALG  (4.a klass), võistkondi 8. Tulemused.

ico_punkt_roheline Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100-ruudulises kabes 2016 toimusid 10.04.2016 Tallinnas.

II  koht Jõgeva kabeklubi neljaliikmeline võistkond, kus võistlesid Palamuse gümnaasiumist JAKKO KOORT (8.klass), MERILII JALG (8.klass) ja TRIINU JALG  (4.a klass), võistkondi  5. Tulemused.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/12/head-tulemused-noorte-kabe-voistkondlikelt-meistrivoistlustelt/

apr. 11 2016

Head tulemused Jõgevamaa noorte kabe meistrivõistlustelt

Jõgevamaa 2016.a  64-ruudulise noorte kabe meistrivõistlused toimusid 08.04.2016  Palamusel. Tulemused

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/11/head-tulemused-jogevamaa-kabe-meistrivoitslustelt/

apr. 04 2016

Esikoht Eesti koolide kabevõistlustelt

Eesti Kabeliit korraldas 2.aprillil 2016 Tallinnas  Eesti koolide kabevõistlused.

I koht Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumi võistkond, kuhu kuulusid JAKKO KOORT (8.klass), MERILII JALG (8.klass), TRIINU JALG  (4.a klass)  ja RAIVO RAJA (6.b klass);  osales 9 võistkonda (tulemused).

uudis_koolide_kabevoistlus_2016_1koht

(foto lehelt - https://kabeuudised.wordpress.com/tag/koolide-kabevoistlus/)

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/04/esikoht-eesti-koolide-kabevoistlustelt/

apr. 04 2016

Esikohad ja head tulemused inglise keele olümpiaadilt

1.aprillil 2016 toimus 7.-8.klasside inglise keele olümpiaadi Jõgeva maakonna voor

7.klasside arevestuses
I – II koht  GRETA PLATO, ETHEL MERIEL SOODLA;
I – II koht  SANDER KÕIV, RAIKO SAAR; osales 19 võistkonda.

8.klasside arevestuses
I koht  RYAN KRUBERG, RUDOLF RAIDMA;
II koht  EVA-LOTTA PALMISTE, JAKKO KOORT;
III koht  NEIDI KULL, SILVIA TOOTSON; osales 21 võistkonda.

Õpilasi juhendab Margit Menson.

Kokku osales meie koolist 7 võistkonda.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/04/esikohad-ja-head-tulemused-inglise-keele-olumpiaadilt/

apr. 04 2016

Head tulemused pranglimises

Pranglimine on aja peale peastarvutamine Miksikese veebikeskkonnas.

30.aprillil Palamusel toimunud pranglimise Jõgevamaa finaalis saavutasid

sirgujate võistlusklassis (1.- 3.klass)
     II koht MOORITS ENEL (3.klass)
     III koht ROBERT LILLE  (3.klass), osalejaid 14

õpilasi juhendab Inge Jõgi

oskajate võistlusklassis (4.-6.klass)
     III koht KRISTJAN SÄÄRITS  (6. b klass), osalejaid 13

õpilast juhendab Kadri Lille

Kokku osales võistlusel meie koolist 9 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/04/04/head-tulemused-pranglimises/

märts 22 2016

Head tulemused Eesti meistrivõistlustelt kabes

Eesti Kabeliit korraldas Tallinnas 19.-22.märtsini 2016 Eesti meistrivõistlused
juuniorite vanuseklassile (sündinud 1997-1999)  100-ruudulises kabes

tüdrukute arvestuses
III koht  – MERILII JALG (8.klass), kes kuulub aste nooremasse vanuseklassi (kadetid),
4. koht – TRIINU JALG (4.a klass), kes kuulub kaks astet nooremasse vanuseklassi (minikadetid), võistlejaid 7.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/03/22/head-tulemused-eesti-meistrivoistlustelt-kabes/