Esikoht ja head tulemused Eesti naiste meistrivõistlustelt kabes

13. – 14. oktoobrini 2018 toimusid Paides Eesti naiste meistrivõistlusted vene kabes.

naiste arvestuses (välkkabe ajakontrolliga) 
III koht MERILII JALG (11. klass);
5. koht  TRIINU JALG (7. a klass), osalejaid kokku 9.   tulemustabel

naiste arvestuses (kiirkabe ajakontrolliga) 
I koht (Eesti meister) TRIINU JALG (7. a klass);
4. koht  MERILII JALG (11. klass), osalejaid kokku 6.   tulemustabel

Triinu Jalg kuulub vanuseklassi minikadetid ja võistles 3 astet vanemas vauseklassis.
Merilii Jalg kuulub vanuseklassi kadetid ja võistles 2 astet vanemas vauseklassis.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/10/26/esikoht-ja-head-tulemused-eesti-naiste-meistrivoistlustelt-kabes/

Hea tulemus kabe maailmameistrivõistlustelt

Poolas Horyniec-Zdrójs toimusid 29.09.2018 – 08.10.2018  noorte võistkondlikud maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes.

Neidude arvestuses saavutas 5. koha Eesti 3-liikmeline võistkond, kuhu kuulusid ka Merilii Jalg (11. klass) ja Triinu Jalg (7. a klass).  Kokku osales 10 võistkonda.   turniiritabel

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/10/26/hea-tulemus-kabe-maailmameistrivoistlustelt/

Esikohad laste seeriajooksult

2018 aasta Jõgeva valla laste seeriajooksu etapid toimusid 18. aprillist 26. septembrini valla kuues piirkonnas (Siimusti, Vaimastvere, Torma, Palamuse, Kuremaa, Laiuse).

poisid (sündinud 2009 – 2010)
I koht ROMER RÄÄBIS (3. klass), võistlejaid 27

tüdrukud (sündinud 2007 – 2008)
I koht KERTU-KAISA KALAMEES (4. a klass), võistlejaid 15

Õpilasi juhendavad Merike Olgo ja Ester Laumets.

Oma panuse andsid ka:
2.klassist: Mairo Leiten, Elina-May Must, Ly-Sandra Vool, Adele Palm
3.klassist: Rasmus Soomelt, Even Kaasik, Rasmus Seer
4.a klassist: Martin Tuka, Renar Leiten
4.b klassist: Oskar Kevvät, Hans-Kristjan Piirisild, Paula Palmsaar, Berit Välba, Kertu Kivimurd
5.a klassist: Marleen Reiljan
5.b klassist: Gaspar Kald, Arthur Feklistov, Daniela Limbak
6.klassist: Johanna Must
7.a klassist: Kristofer Jefimov
7.b klassist: Helena Aus, Marta Saariste

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/10/26/esikohad-laste-seeriajooksult/

Spordinädala 2018 tänukiri

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/10/14/2758/

Esikohad ja head tulemused sügisjooksukrossi meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte sügisjooksukrossi meistrivõistlused toimusid  26.09.2018 Kuremaal.

poiste arvestuses
U20 vanuseklassi (sündinud 1999-2000) 3000 m jooks
I koht RANDAR SAAR (12.klass) ajaga  10.52,2;  võistlejaid 4.

U16 vanuseklassi (sündinud 2003-2004) 2000 m jooks
koht JANMAR REILJAN  (8.klass)  ajaga 7.13,8 ;  võistlejaid 10.

tüdrukute arvestuses
U10 vanuseklassi (sündinud 2009-2010) 500 m jooks
I koht LINDA LAANEMÄE (2.klass) ajaga 2.15,5;  võistlejaid 39.

U12 vanuseklassi (sündinud 2007-2008) 500 m jooks
II koht KERTU-KAISA KALAMEES (4.a klass) ajaga 2.02,1 ;  võistlejaid 39.

U16 vanuseklassi (sündinud 2003-2004) 1000 m jooks
III koht HEILIKA NIGULAS (8.klass) ajaga 4.13,1 ;  võistlejaid 5.

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Oma panuse andsid ka
2.klassist: Rico Sebastian Klaar, Kerli Aus
3.klassist: Romer Rääbis, Ats Kaarel Kolde,  Sonja Plato,  Kelli Teppo
4.b klassist: Oskar Kevvät, Sten-Joosep Mällo
5.a klassist: Marleen Reiljan, Emily Olgo
5.b klassist: Arthur Feklistov
6.klassist: Eliis Tupits
7.a klassist: Georg Reinsalu
7.b klassist: Sten Veiolainen, Helena Aus
8.klassist: Joosep Kalme, Angelika Palm

9.a klassist: Oskar Hendrik Hütt
9.b klassist: Raivo Raja
10.klassist: Kaia Lehtsalu
12.klassist: Alvar Halling, Helina Tamm

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/10/08/esikohad-ja-head-tulemused-sugisjooksukrossi-meistrivoistlustelt/