okt. 01 2018

Esikohad ja head tulemused suvistelt rattavõistlustelt

1) Spordiklubi Velo korraldatud Eesti meistrivõistlused BMX krossis 08.07.2018 Tartus

B13-14 vanuseklass
I koht ANDRIS ROLAND SAAR (8.klass),
III koht JANMAR REILJAN (8.klass), võistlejaid 10.

EM vanuseklass
II koht RANDAR SAAR (12.klass), võistlejaid 8.

Oma panuse andsid ka Oskar Hendrik Hütt (9. a klass), Moorits Enel (8.klass) ja Raiko Saar (10.klass).
Kokku osales 85 võistlejat. tulemused

2) Pärnu Spordiseltsi “Kalev” Spordikooli jalgratturite osakonna korraldatud Urumarja 30. velotuur 09.-11.07.2018 Pärnumaal

ANDRIS ROLAND SAAR (8.klass)
I koht 4 etapi kokkuvõttes, tuuri võitja
I koht aktiivseima sõitja arvestuses

Meeskondlikult saavutati I koht, meie kooli õpilastest kuulusid võistkonda 8.klassi õpilased
Andris Roland Saar ja Janmar Reiljan (8.klass).

Oma panuse andis ka Moorits Enel (6.klass).
Velotuuri lõpetas 88 ratturit. tulemused

3) Vooremaa Centrum/Rattabaasi korraldatud Lauri Ausi mälestusvõistlus 28.07.2018 Luual

M16 vanuseklass
I koht RAIKO SAAR (10.klass), võistlejaid 7.

M14 vanuseklass
I koht ANDRIS ROLAND SAAR (8.klass),
II koht JANMAR REILJAN (8.klass), võistlejaid 10.

N14 vanuseklassis
III koht SASKIA SULP (7. b klass), võistlejaid 3.

Oma panuse andsid ka Oskar Hendrik Hütt (9. a klass), Randar Saar (12.klass), Ott Korkmann (3. klass), Jasper Soomelt (5. b klass) ja Marleen Reiljan (5. a klass). tulemused

4) Eesti Jalgratturite Liidu korraldatud Hearum Eesti Meistrivõistlused jalgratturite maanteesõidus M/N14, M/N16   05.08.2018 Otepääl

M14 vanuseklass
II koht ANDRIS ROLAND SAAR (8.klass),
III koht JANMAR REILJAN (8.klass), võistlejaid 40.

Oma panuse andsid ka Oskar Hendrik Hütt (9. a klass) ja Raiko Saar (10.klass). tulemused

5) MTÜ Spordiklubi CFC korraldatud TTP noortetuur 14.-15.08.2018 Tallinnas ja Harjumaal

M/N14 vanuseklassis
III koht 4 etapi kokkuvõttes ANDRIS ROLAND SAAR (8.klass)

Meeskondlikult saavutati I koht,  meie kooli õpilastest kuulusid võistkonda 8.klassi õpilased Andris
Roland Saar ja Janmar Reiljan.

Oma panuse andsid ka Saskia Sulp (7. b klass), Moorits Enel (6.klass), Jasper Soomelt (5. b klass) ja Ott Korkmann (3. klass).
Kokku osales 119 võistlejat.  tulemused

Õpilased treenivad jalgrattaklubis Vooremaa Centrum/Rattabaas.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/10/01/esikohad-ja-head-tulemused-suvistelt-rattavoistlustelt/