sept. 16 2018

Esikohad ja head tulemused Saare järve jooksult

13.09.2018 toimus Saare Valla Kultuuri- ja Spordiseltsi korraldatud 35. Saare järve jooks Saarejärvel.

vanuseklassis noormehed 11-12
I koht ENEL MOORITS (6. klass) ajaga 0:30:40,91; võistlejaid 10

vanuseklassis poisid kuni 8
I koht ANDRI KONT (2. klass) ajaga 0:52:22,11; võistlejaid 1

vanuseklassis mehed 19-34
II koht RANDAR SAAR (12. klass) ajaga 0:25:01,69 ; võistlejaid 5

vanuseklassis noormehed 13-14
III koht JANMAR REILJAN (8. klass) ajaga 0:30:07,04; võistlejaid 14

vanuseklassis noormehed 15-18
III koht OSKAR PLATO (8. klass) ajaga 0:30:06,99; võistlejaid 11

vanuseklassis neiud 13-14
I koht ANGELIKA PALM (8. klass) ajaga 0:33:21,99;
III koht JANELI KIVIMURD (7. a klass) ajaga 0:37:40,15; võistlejaid 14

vanuseklassis neiud 11-12
I koht JOHANNA MUST (6. klass) ajaga 0:31:48,35;
III koht KAISA ÕUN (6. klass) ajaga 0:35:38,69; võistlejaid 11

vanuseklassis tüdrukud kuni 8
I koht ELINA-MAY MUST (2. klass) ajaga 0:35:58,9;
III koht LUISA MIRELL KALAMEES (1. klass) ajaga 0:49:11,76; võistlejaid 5

vanuseklassis neiud 15-18
II koht SILVIA TOOTSON (11. klass) ajaga 0:34:36,23; võistlejaid 15

vanuseklassis tüdrukud 9-10
II koht KERTU-KAISA KALAMEES (4. a klass) ajaga 0:33:27,77; võistlejaid 5

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Oma panuse andsid ka
1. klassist: Susanna Soots
3. klassist: Ott Korkmann
5. a klassist: Marleen Reiljan
5. b klassist: Kert Säärits, Arthur Feklistov, Kaspar Laanes, Daniela Limbak, Kärt Kalme
6. klassist: Jan Raudsepp, Joosep Kull, Karl Eduard Kull, Patrick Palmsaar, Kassandra Ulst, Hanna Vahtra
7. a klassist: Annabel Alaveer, Johanna Pärendson, Eliisabet Soosalu
7. b klassist: Oliver Limbak, Kristofer Jefimov, Ainar Kord, Helena Aus, Marta Saariste, Loora Miia Külm, Angeelika Kaasik
8. klassist: Joosep Kalme, Aleks Aus, Tanel Malbe, Daniel Veesaar, Kevin German, Cätlyn Säärits, Heilika Nigulas
9. b klassist: Reimo Kaabel, Gert Kanter, Kert Rudissaar, Mikk Korkmann, Mirjam Võsu, Kaisa Vaakmann, Janely Kommer
10. klassist: Joonas Aus, Kaia Lehtsalu, Greta Plato, Lisette-Brett Poll, Karoliine Tross
11. klassist: Renzo Limbak, Kristel Lalin, Sandra Altmäe, Mireia Llanas Requena,
12. klassist: Aron Prits, Helina Tamm

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/09/16/esikohad-ja-head-tulemused-saare-jarve-jooksult/