mai 23 2018

Esikohad ja head tulemused kergejõustiku meistrivõistlustelt

Jõgevamaa noorte kergejõustiku meistrivõistlused toimusid 20.-21. maini 2018 Jõgeval.

Poiste arvestuses

U20 vanuseklassis (sündinud 1999-2000)
IVO ELLER 
(12.klass)

koht   100 m jooksus  ajaga  11,6 ;  võistlejaid 10.
koht  kuulitõukes tulemusega  12,44 ;  võistlejaid 5.

ANDREAS-OLIVER LEHT (12.klass)
koht  kõrgushüppes tulemusega  1.75 ;  võistlejaid 4.

MART ENEL (12.klass)
II koht  400 m jooksus  ajaga  57,3 ;  võistlejaid 2.
III koht  100 m jooksus  ajaga  12,1 ;  võistlejaid 10.

III koht  kaugushüppes tulemusega  5,55 ;  võistlejaid 9.

ALVAR HALLING (11.klass)
koht  odaviskes tulemusega  39.83 ;  võistlejaid 3.
II koht  kuulitõukes tulemusega  10,99 ;  võistlejaid 5.

U18 vanuseklassi (sündinud 2001-2002) 1500 m jooks
II koht RAIKO SAAR (11.klass) ajaga  5.04,9 ;  võistlejaid 6.

U16 vanuseklassi (sündinud 2003-2004)
JANMAR REILJAN (7. klass)
koht 800 m jooksus  ajaga 2.22,5 ;  võistlejaid 9.

RAIVO RAJA (8.b klass)
III koht 100 m jooksus  ajaga 12,5 ;  võistlejaid 25.

U14 vanuseklassi (sündinud 2005-2006) kuulitõukes
koht KALVIN GERMAN (5.klass) tulemusega  9,37 ;  võistlejaid 6.

U12 vanuseklassi (sündinud 2007-2008) 60 m jooksus
III koht OSKAR KEVVÄT (3.b klass) tulemusega  9,2 ;  võistlejaid 27.

Tüdrukute arvestuses

U20 vanuseklassis (sündinud 1999-2000)
HELINA TAMM (11.klass)
koht  400 m jooksus  ajaga  1.13,9 ;  võistlejaid 1.

U18 vanuseklassi (sündinud 2001-2002)
GRETA PLATO (9.klass)

III koht  400 m jooksus  ajaga  1.14,4 ;  võistlejaid 3.

KAROLIINE TROSS (9.klass)
III koht  kettaheites tulemusega  21.14 ;  võistlejaid 4.

U16 vanuseklassi (sündinud 2003-2004)
ANGELIKA PALM (7.klass)
koht  odaviskes tulemusega  24.42 ;  võistlejaid 1.

HEILIKA NIGULAS (7.klass)
III koht 800 m jooksus ajaga 2.55,4 ;  võistlejaid 5.

U14 vanuseklassi (sündinud 2005-2006)
TRIINU JALG (6.a klass)
koht  kõrgushüppes tulemusega  1.35  ;  võistlejaid 10.

MARTA SAARISTE (6.b klass)
II 
koht  palliviskes tulemusega  45.29 ;  võistlejaid 16.
II 
koht  kettaheites tulemusega  18.02 ;  võistlejaid 8.

HELENA AUS (6.b klass)
III koht 800 m jooksus ajaga 31,8 ;  võistlejaid 8.

U12 vanuseklassi (sündinud 2007-2008)
MARLEEN REILJAN (4.a klass)
koht  palliviskes tulemusega  33.43 ;  võistlejaid 25.
III koht 60 m jooksus ajaga 9,4 ;  võistlejaid 28.
III koht  kaugushüppes tulemusega  3,70 ;  võistlejaid 24.

KERTU-KAISA KALAMEES (3.a klass)
II koht 600 m jooksus ajaga 2.07,4 ;  võistlejaid 23.

EMILY OLGO (4.a klass)
III koht 600 m jooksus ajaga 2.13,6 ;  võistlejaid 23.

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Oma panuse andsid ka
3.a klassist: Kertu Kull
3.b klassist: Sten-Joosep Mällo, Kertu Kivimurd
4.b klassist: Kärt Kalme

5.klassist: Eliis Tupits, Kaisa Õun
6.a klassist:  Janeli Kivimurd
7.klassist: Andris Roland Saar, Joosep Kalme
8.b klassist:  Gregory Kenneth Pekka

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2018/05/23/esikohad-ja-head-tulemused-kergejoustiku-meistrivoistlustelt/