Head tulemused Nuti-Mati Põhja-Eesti finaalist

Nutisport korraldab Eesti meistri-, karika- ja rahvaspordivõistlust Nuti-Mati matemaatikas.
Meistrivõistlustel võisteldakse tippspordi kategoorias individuaalselt.
Rahvaspordivõistlustel võisteldakse rahvaspordi kategoorias individuaalselt.
Karikavõistlustel võisteldakse võistkondadena (valitakse etteantud punkide alusel individuaaltulemustest).
2016/2017. õppeaastal toimusid Eesti II meistri-, karika- ja rahvaspordivõistlus Nuti-Mati matemaatikas.

12.04.2017 toimus meistrivõistluste Põhja-Eesti finaal Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumis.
Meistrivõistluste võistluskeem: maakondlik võistlus koolis> piirkondlikud finaalid > vabariiklik finaal.

6.-7.klasside arvestuses
II koht KRISTJAN SÄÄRITS (7.b klass) ; osalejaid 11.
Õpilane on kutsutud ka vabariiklikku finaali.

8.-9.klasside arvestuses
III koht LEENA KARIN TOOTS  (9.klass) ; osalejaid 9.

4.-5.klasside arvestuses
III koht JANELI KIVIMURD  (5.a klass) ; osalejaid 12.

Kokku Põhja-Eesti finaalis osales meie koolist 12 õpilast.

Rahvaspordi kategoorias on kutsutud vabariiklikku finaali Janne Eller (8.klass).

Karikavõistluste vabariiklikus finaalis (midikarikas) 19.04.2017 Tallinnas osaleb võistkond:
Janeli Kivimurd (5.a klass)
Kristjan Säärits (7.b klass)
Sander Kõiv (8.klass)
Neidi Kull (9.klass)

Õpilasi juhendab Eha Kuld.

Igavene link sellele artiklile: https://www.palamuse.edu.ee/web3/2017/04/17/head-tulemused-nutispordi-pohja-eesti-finaalist/