Esikohad ja head tulemused noorte kergejõustiku meistrivõistlused

Jõgevamaa noorte kergejõustiku meistrivõistlused toimusid 17.-18.05.2016  Jõgeval

Poisid

A-vanuseklass  (1999-2000)
IVO ELLER  (10. klass)
I koht  kaugushüpe tulemusega 5,75 ,  võistlejaid  14
I koht  kuulitõuge tulemusega 13,49 ,  võistlejaid  9

ANDREAS-OLIVER LEHT  (10. klass)
koht  kõrgushüpe tulemusega 1,75   ,  võistlejaid 7
III koht  400 m jooks  ajaga  58,1  ,  võistlejaid  6

MART ENEL  (10. klass)
II koht  100 m jooks  ajaga  12,0  ,  võistlejaid  14
II koht  400 m jooks  ajaga 56,2  ,  võistlejaid  6
II koht  1500 m jooks  ajaga  4.55,3  ,  võistlejaid  9

SANDER NÕMMIK (10. klass)
III koht  100 m jooks  ajaga  12,1  ,  võistlejaid  14
III koht   kaugushüpe tulemusega  5,54  ,  võistlejaid  14

B-vanuseklassi  (2001-2002)  400 m jooks
I koht TAURI KAASIK  (8. klass) ajaga 59,3 ,  võistlejaid 5

C-vanuseklass  (2003-2004)
I koht RAIVO RAJA (6.b  klass) 60 m jooks ajaga 8,4  , võistlejaid 22

JANMAR REILJAN (5. klass)
II koht kaugushüpe tulemusega 4,20  ,  võistlejaid 16
III koht  60 m jooks ajaga 8,7  ,  võistlejaid 22

 

Tüdrukud/neiud

A-vanuseklassi  (1999-2000)
II koht HELINA TAMM  (9.a klass) 400 m jooks ajaga 1.11,6  ,  võistlejaid 5

Juuniorite vanuseklassi  (1997-1998)
SANDRA KILK 
 (12.klass)
II
koht 400 m jooks   ajaga 1.07,5  ,  võistlejaid 2
II
koht kõrgushüpe tulemusega 1,45  ,  võistlejaid 6

ANETTE KUUSE  (10. klass)
III koht 400 m jooksus   ajaga 1.12,0  ,  võistlejaid 5
III koht 800 m jooksus  ajaga 2.53,6 ,  võistlejaid 10

kuulitõuge
II koht MARIT TAMM  (11. klass) tulemusega 7,01
III koht KRISTIN LALIN  (11. klass) tulemusega 6,79 ,  võistlejaid 4

C-vanuseklassi  (2003-2004)
II koht ANGELIKA PALM  (5.klass) kuulitõuge tulemusega 8,44 ,  võistlejaid 8

D-vanuseklassi  (2005 ja hiljem)
III koht JANELI KIVIMURD  (4.a klass) kaugushüpe tulemusega 3,71 ,  võistlejaid 16

Õpilasi juhendavad Ester Laumets ja Vallo Väljaots.

Kokku osales võistlustel meie koolist 30 õpilast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.palamuse.edu.ee/web3/2016/05/23/esikohad-ja-head-tulemused-noorte-kergejoustiku-meistrivoistlused/